reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Koralikowa jak w szkole to co sie dziwic, sama szukalam stazu w szkolach, inetrnatach itp ale nic z tego...
Aguska kurcze skoro tyle dzieciakow ma wysokie podbicie to czemu tak ciezko kupic odpowiednie buty...:sorry:
Lena ja na puncie sprzatania mam bzika, doslownie szlag mnie trafia gdy w zlewie jest chociaz jedna rzecz do umycia
 
reklama
Anula no tak robia ale na prawdę prawie co słyszę to każde dziecko ma wysokie podbicie (maluszki)a z wiekiem stópka się ukształtuje w odpowiedni sposób i wysokie podbicie zanika choć nie u wszystkich
Ja nie zapomnę jak w tamtym roku Bartkowi chciałam kupić śniegowce na zime masakra żadne nie pasowały bo mu noga nie wchodziła:no:

Mój maluszek śpi
ja jeszcze obejrze Na Wspólnej i coś może później wezme kąpiel i lulu:-)
 
2781649424.gif




A więc szkoła się zaczęła.


Emilek chodzi na 10.30,bardzo chętnie idzie,Pani bardzo fajna,
młody wczoraj i dziś nie chciał wyjść z klasy:)
393845.gif

Opowiada później co robił,że rysowali,że coś robili w książeczkach,potem były tańce,i różne zabawy.
Cieszę się że jak na razie chce chodzić ,
bo obawiałam się że nie będzie chciał zostawać.


Mam teraz nocki,i wczoraj położyłam się zaraz jak przyszłam,
bo m.miał wyszykować chłopaków,

a Emilek wstał przed 8 i przyłaził do mnie do pokoju,
i budził mnie co 10-15 minut,mamusia wstawaj bo już muszę iść do szkoły
165394.gif
165394.gif

Wczoraj zaprowadziliśmy go razem z m.a dziś już pomaszerował z tatusiem,
m.mi opowiadał ,że już przed 10 go atakował,tatuś no chodź już.

Maciuś ma świetną wychowawczynie,super pani,
i zarazem doskonały pedagog,będzie go uczyła przyrody.
Po dwóch dniach,wie już kto mniej więcej go będzie uczył,
i wraca ze szkoły zadowolony,

bo jak to on powiedział,w przeciwieństwie do kolegów
z dwóch pozostałych 4 klas,

mają super nauczycieli co ich uczą.



Poleżałam troszkę po południu,a teraz zrobiłam sobie kawusię,
i trzeba będzie się niebawem ogarnąć trochę i do pracy.
jak ja nienawidzę nocek,blee.

spokojnej nocki.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Laseczki wybaczcie że nie zaglądam ale przez ten przedpokój mam roboty tyle że szok :confused2: sama sobie znalazłam robotę i teraz muszę skończyć :sorry: dopiero pomalowałam połowę jasnego, jutro muszę drugi raz machnąć bo kolory się trochę przebijają i muszę poczekać na brokat do farby bo sobie tak wymyśliłam hehe :tak: no i mam zamiar posprzątać w domu tak na cymuś :tak: zaraz trzeba iść spać żeby jutro wstać, Kubę do przedszkola i dalej do roboty :tak: jak się ze wszystkim ogarnę to będę wpadać częściej :-)
 
aguska ja też oglądam NaWspólnej ale już szczerze powiem że mnie nudzi ten serial trzeba coś ciekawszego obczaić:tak:
lena nie pomogę z plackami z dyni na pewno znajdziesz w necie coś ciekawego

koralikowa nie martw się na zapas jak już tyle lat pracujesz to i ten i następny rok będziesz pracować tego ci życzę:tak:A lubisz swoją pracę?
asiulka miłej pracy oby nocka szybko zleciała :tak:

Anula Moja mała też ma wysokie podbicie dobrze by było żeby zanikło ale mamy już na jesień trzewiczki kupione z Emel ale cena wymiata :szok:


Miłego wieczorku
 
I jeszcze szukam fajnego pomysłu na tort:)
W koncu czeka nas imprezka rocznicowa troszkę rodzinki bedzie wiec trzeba sie popisac zdolnościami:)
 
reklama
Do góry