reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobry
Ja zaraz do pracy,susze włosy,pale,kawe pije,przydalaby mi śie reka do make upu.

Bodzia przeciez ty jestes swietna mama.
Jak kazda z nas.
Milego dnia.
 
reklama
wiktoria:-D tylko uważaj bo trzecie maleństwo zmaj;-)strujecie:-D korzystaj że masz męża przy sobie;-)
Koralikowa hehe wszystko na raz skąd ja to znam:-D

Byłam na poczcie i podrożały koperty!!!masakra!!!
 
Witam się :-)

aguska jestem, jestem czytam Was kochana ale jakoś weny brak do pisania:tak:;-)
Lena Wszystkiego dobrego z okazji 2 rocznicy jak dzień minął z tej okazji
koralikowa miłej pracy:tak:

ja od rana zaszyłam się w kuchni i pichcę papryczki nadziewane farszem (mięsko, ryż, pietruszka) wszystko ładnie się teraz dusi, zostało trochę farszu to zrobiłam Liwi pulpeciki wyszło aż 9szt., do tego zrobię sos pomidorowy i obiadek gotowy na 2 dni uf:tak:


oj tak każda mamusia ma złe dni ale dla naszych dzieci jesteśmy najlepsze, niezastąpione:tak:

Miłego dnia mamusie
 
Hej Kobitki mąż przyjezdza na weekend wiec mam zamiar zrobic mega torta chyba pokrytego tym lukrem plastycznym:) nie mam pomysłu jaki kształt i smak macie cos na oku??:)
Gaja buszuje na dole u babci a ja myje okna;)
Czekam na kolezanke bo ma wpaść na kawkę;)

 
lena nie mam pomysłu może to co twój m najbardziej lubi:tak:;-)(smak;-):-p:-D)
Mirelka uuuu ja uwielbiam faszerowane papryki ja robię gotowane albo pieczone tzn ie dziś ale chyba na weekend strzelę bo mi smaka zrobiłaś:-D:tak:
 
Książka leżała na fotelu przykryta bluza Fifka. Zaraz ide robić kopytka. Jak wróce od tej kolezanki to odsmazymy i zjemy. Nie wiem co mam tej malej dać, żadnego info..My zjemy przed wyjsciem i wezme ze sobą kanapki. Wezme ich na plac zabaw jak wczoraj i mam nadzieje, że dzis się nie spóżni...dostałam dwie przejściowe kurtałeczki i płaszczyk taki lżejszy :-p
 
Witajcie Super Mamuski!:-)

Lenka - wspaniały plany!
Ja dzisiaj lumpka zapisalam, a we wtorek ide z innymi mamami na spotkanie dot, otwarcia grupy z wojtem.
Aguska - Ciaci to Ksawcio. Ma dosc trudne imie. Dzisiaj mamy na obsasach, bedzie wizazystka a dzieci na sali zabaw bawia sie do woli. Co wazne za darmo!
 
reklama
Lena -WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!
100 lat razem w zdrowiu i szczęściu Wam życzę :tak::tak:

Wszystkie jesteśmy super mamami ,tylko jak wszyscy ludzie mamy też lepsze i gorsze dni.;-):-):-)

Witajcie środowo.

Od rana mam urwanie łepetyny :szok::-D:-D
Ale wreszcie coś się dzieje. :-D:-D:-D
Kuba na 7.50 do szkoły ,a już 6.15 był gotowy do wyjścia :szok::szok::-D:-D:-D

poprasowałam już nieco,wstawiłam pieluszki do prania,ogarnęłam mieszkanie ,byłam z psami na spacerze ...
W międzyczasie 2 razy karmiłam małą i się bawiłyśmy trochę na macie.
Teraz się szykujemy po młodego do szkoły ,potem zakupy,obiad i dalej nie zaplanowałam :rofl2::rofl2:
Uciekam ,bo młoda robi avanti
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry