reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam
Dzisiaj mialam spotkanie z Pania logopedka ktora badala dzieci w przedszkolu i moje dziewczynki praktycznie jako jednyne w grupie maja idealna wymowe:tak::tak::tak:Ale bylam dumna jak pani to czytala na forum klasy:tak::tak:Wiktoria wspolpracowala z Nia super a Klaudia nie za bardzo chcial wiec przedszkolanki kombinowaly biorac Ja na kolana i przytulajac a Ona i tak cichutko mowila,ale jakos udalo sie pani Ja przebadac:tak::tak::tak:
p
no to super!!! dobrze ze panie wziely malizne sposobem i udalo sie je przebadac. Super! gratuluje
hej mamuski sobotnio!!!
a ja już mam posprzatane i teraz odpoczywam.;-)
glowe umylam,paznokcie zrobilam i wskoczylam zobaczyc co ta u was.
dzieci spia,m w pracy a krystian sie bawi.
wczoraj poczytalam tylko bo wieczorem już byłam tak padnieta :-(ze nie dałam rady odpisac.
tak jak pisała iwicik-wreszcie na reszcie mnie odwiedziła!!!!!!:tak:strasznie sie ciesze ze przyjechała.maxsiu z krystianem sie super bawili a lenka jest taka slodka tylko ją schrupac a iwonka super wygląda macierzyństwo jej służy.mam nadzieje ze na kolejne spotkanie nie bede musial czekać kolejnych 5 miesiecy;-);-):-D
na wieczor nie mam żadnych planow a szkoda bo ja nie lubie siedziec w domu w sobotnie wieczory.:-:)zawstydzona/y:wiec jak by co to zapraszam do siebie;-);-):tak:
dobra uciekam cos zjeśc.

milego weekendu.:-)

lunka-przeczytalam ze dostalaś @.
a juz myslalam ze wikusia bedzie miała rodzenstwo.:tak:

as-:-D:-D:-D:-D:-Dkubuś jest poprostu nie samowity

natalineczka-to ci m niespodziankę zrobił-super!!!!:tak:
ja uwielbialam takie powroty nie zapowiedziane przez mojego m.

dowikla-brawa dla dziewczynk za poprawną mowę.:tak:
moj krystian ma 6 lat i musze do logopedy z nim chodzic bo nie wymawia mi literk 'r":-(

ania-słyszałam od iwonki ze bedziesz na podkarpaciu w grudniu.
tym razem nie ma bata.......musimy sie spotkać.:tak::tak::tak:mam nadzieje ze jestes na tak!!!!!
ja zawsze jestem na tak :)
Ja też coś skrobne:-)
dziewczyny albo miałam zwidy, albo Laura na sekunde zatrzymała rękę w zgięciu podczas ćwiczeń:confused::blink: raz jeden, ale zaczynam widzieć światełko w tunelu:-)
bosko!! swietna wiadomosc!!
hej mamuśki..
ja wpadam na chwilę , dziś miałam dużo sprzątania...
teraz D pojechał po rodzinkę n lotnisko..
miałam ja jechać ale znów się źle czułam.. i było mi słabo więc nie ma co ryzykować, tym bardziej że na lotnisko mamy 260 km:baffled:

teraz mała spi więc hcwile odpocznę , jeszcze sprzątnę , zrobie kolację dla rodzinki... no i będę ich wyczekiwac :-D
mała pewnie zaśnie do ich przyjazdu , ale jutro z całą pewnościa sie ucieszy na widok kuzynostwa:-D
dotarli?
Witam niedzielnie

Obudziło mni wyspanie o 6 ano i tak sobie sziedzę na kompie szukam mebelków. Wczoraj byliśmy w meblowych, cos upatrzyliśy, a le znalażłam w necie jeszcze taniej a co dla mnie ważne nawet z szafa narożną. Tesciówka kazała sie rozglądac i mama kazałą się rozglądać to się rozglądam:-D


a kyszszszsz:-D


Kerna coraz lepsze wieści, oby tylko do przodu!


Kamcia to będzie dzis wesoło u Was




brawo, kochany mężuś, a przede wszystkim tatuś!!!
wrzuc linka :)
Ja tylko na chwilke łeb mnie boli bo wczoraj zaszalałam wypiłam 4 lampki wina i kilka kieliszków krupnika kolorowego i mi tak zaszumiało w głowie ze szok wszystko sie mi kreciło w koło i o 21 juz spałam z recznikiem na głowie :-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze maz zajał sie dziecmi bo ja nie byłam w stanie az mi wstyd sie przyznać:-D:-D:-D:-D:-D no i niestety lenka na butli bo przeciez jej nie nakarmie teraz cycem dopiero jutro jej dam a mi pozostało odciaganie pokarmu bo inaczej to mi cycki pekną:-D:-D:-D:-D:-D


nara spadam na wybory z dziecmi pózniej do biedronki i no urodziny do 6 latka a maz wybył mi i pojechał do sącza po auto jakies wiec narka
a dla kogo?
e no super nie ma co;-):tak:
u mnie m czesto sie czarkiem sam zajmuje, jak jest to prawie cały czas sie wygłupiają:tak:

poszaleć;-):tak:
też lubie niestety kasiuty brak:sorry2:
ale jak by była oj czesto bym szalała
i pewnie tak jak ty w zabawkowym:-D:-D:-D

witajcie
jak wczoraj pisałam planowałam kino i jakims cudem wypaliło:-)
bylismy w kinie na (tylko się nie smiać) harrym potterze:-D
ale ja baaaaardzo lubie te książki i te filmy
zwłaszcza filmy;-):tak:
oddalismy dzieciaki moim rodzicom i całe 6 godzin nie było nas w domku:-):tak:
było super:tak:
ostatni raz w kinie byłam w 5 klasie podstawówki:sorry2:
na ogniem i mieczem:sorry2:
masakra co:confused::-D:-D
teraz juz tak powidziec nie moge;-):-D

a wieczorem sielnaka sie urwała i teraz ciche dni:baffled::dry:
nigdy nie moze byc dobrze zeby pozniej nie było źle:dry:

wazne ze wyszliscie :) kazdy lubi co innego. Ja lubie horrory :p
 
reklama
Ja tylko na chwilke łeb mnie boli bo wczoraj zaszalałam wypiłam 4 lampki wina i kilka kieliszków krupnika kolorowego i mi tak zaszumiało w głowie ze szok wszystko sie mi kreciło w koło i o 21 juz spałam z recznikiem na głowie :-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze maz zajał sie dziecmi bo ja nie byłam w stanie az mi wstyd sie przyznać:-D:-D:-D:-D:-D no i niestety lenka na butli bo przeciez jej nie nakarmie teraz cycem dopiero jutro jej dam a mi pozostało odciaganie pokarmu bo inaczej to mi cycki pekną:-D:-D:-D:-D:-D

wczoraj napatoszył sie szwagier no i odwalił za mnie robote w pokoju maksia bo to ja miałam szpachlowac a wyszło ze to szwagier zrobił no i powiedział ze za to musze sie z nim napic i tak jakos wyszło :-D:-D:-D:-D:-Dbałam sie tylko zeby mi trzustka sie nie odezwała ale jest oki tylko łeb boli :-):-):-):-):-):-):-)

nara spadam na wybory z dziecmi pózniej do biedronki i no urodziny do 6 latka a maz wybył mi i pojechał do sącza po auto jakies wiec narka
aj tam wstyd sie przyznac zabalowalas i tyle ;] raz na jakis czas trzeba... ;]
e no super nie ma co;-):tak:
u mnie m czesto sie czarkiem sam zajmuje, jak jest to prawie cały czas sie wygłupiają:tak:

poszaleć;-):tak:
też lubie niestety kasiuty brak:sorry2:
ale jak by była oj czesto bym szalała
i pewnie tak jak ty w zabawkowym:-D:-D:-D

witajcie
jak wczoraj pisałam planowałam kino i jakims cudem wypaliło:-)
bylismy w kinie na (tylko się nie smiać) harrym potterze:-D
ale ja baaaaardzo lubie te książki i te filmy
zwłaszcza filmy;-):tak:
oddalismy dzieciaki moim rodzicom i całe 6 godzin nie było nas w domku:-):tak:
było super:tak:
ostatni raz w kinie byłam w 5 klasie podstawówki:sorry2:
na ogniem i mieczem:sorry2:
masakra co:confused::-D:-D
teraz juz tak powidziec nie moge;-):-D

a wieczorem sielnaka sie urwała i teraz ciche dni:baffled::dry:
nigdy nie moze byc dobrze zeby pozniej nie było źle:dry:
kina zazdroszcze ja to ostatni raz bylam z m jak sewka jeszcze nie bylo, na jakims horrorze...


witam, jak uda mi sie to jutro pochale sie nowa zdobycza .... ;];];];]];];]];];;];]];];]
teraz ide spac,
dobranoc
 
Witam wieczorkiem
Mlodzi juz w wyrkach a ja ogladam Taniec z gwiazdami:tak:Pozniej obejrze sobie Housa,cosik zjem i ide spac bo juztro trzeba wstac po 7:tak:
 
a ja weszłam na stronę Fundacji Splotu i podołowałam się..dosc mocno. Dobrze, że M zadzownił to jakoś se pogadaliśmy i uspokoił mnie..dawno chyba tak długo nei rozmawialismy:szok:
Kurcze....dzisiaj znowu zatrzymała raczke..i to na jakieś 2-3sek:szok::szok::szok::szok: jej, w środe idziemy do rehabilitantki i zoabcyzmy co ona nato powie. Jutro spróbuję jeszcze wcisnąć się na ten turnus, mozę nikt na moje miejsce nie wszedł jeszcze. M oswiadczył, że jak sięuda to wsiada w autobus i wraca:tak::-) Także jutro dzwonie:-)
do teog wszsytkeigo dzisprzyleciała moja przyjacióła po kilku miechach i jutro w końcu sięzoabaczymy:-D już nie mogę się doczekac..z wrażenia pójdę poprasować:baffled::-D
Miłej nocki ;-)
 
witajcie kobitki

ja wczoraj mialam dosc udany dzien.pogoda byla do bani,ale wieczorem zaprowadzilam Pauline do mamy na noc, p zostal z mala w domu, a ja poszlam na spotkanie klasowe:-)
bylo nas w sumie 10,niestay kilka dziewczyn nie dotarl,ale bylo fajnie tak poplotkowac po 10latach:tak::tak::tak::tak::tak: przy pizzy i pwku:-)
wrocilam do domu przed 23:-)
dzis bylam u mamy,pozniej na wybory i do bratowej tez poszlysmy.
dziewczyny juz spia,p w pracy
ja jutrojade z dziewczynami do alergologa na testy.cikekawe jak wyjda

mam nadzijee tylko ze nie zmoniemy
ogladalm dzis pogode dlugoterminowa-no i skoro zamowilam brak zimy do konca listopada to tak jakso ma byc. w tym tyg jeszcze na plusie a w nastepnym jzu mroz i to calkiem spory,a ja butow nie mam:-(
 
poczytalam tylko ostatnia strone:-)

[
a ja sie nudze......:szok::shocked2:
m kazał mi odpoczywać i zabronił wchodzić do dzieci:blink: bo on chce sam z nimi czas spedzic:tak: bo przez caly tydzien to ja sie nimi zajmuje i bawie.

dobrze ci:-)

Witam niedzielnie

Obudziło mni wyspanie o 6 ano i tak sobie sziedzę na kompie szukam mebelków. Wczoraj byliśmy w meblowych, cos upatrzyliśy, a le znalażłam w necie jeszcze taniej a co dla mnie ważne nawet z szafa narożną. Tesciówka kazała sie rozglądac i mama kazałą się rozglądać to się rozglądam:-D
!

tez bym tak chciala

Ja tylko na chwilke łeb mnie boli bo wczoraj zaszalałam wypiłam 4 lampki wina i kilka kieliszków krupnika kolorowego i mi tak zaszumiało w głowie ze szok wszystko sie mi kreciło w koło i o 21 juz spałam z recznikiem na głowie :-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze maz zajał sie dziecmi bo ja nie byłam w stanie az mi wstyd sie przyznać:-D:-D:-D:-D:-D no i niestety lenka na butli bo przeciez jej nie nakarmie teraz cycem dopiero jutro jej dam a mi pozostało odciaganie pokarmu bo inaczej to mi cycki pekną:-D:-D:-D:-D:-D

wczoraj napatoszył sie szwagier no i odwalił za mnie robote w pokoju maksia bo to ja miałam szpachlowac a wyszło ze to szwagier zrobił no i powiedział ze za to musze sie z nim napic i tak jakos wyszło :-D:-D:-D:-D:-Dbałam sie tylko zeby mi trzustka sie nie odezwała ale jest oki tylko łeb boli :-):-):-):-):-):-):-)
a

mnie glowa wczoraj caly dzien boala i dzis tez,wiec raczej nie od kaca bo wypilam tylko piwa wiec nie miala po czym
krupnik dobra wodka,ale kolorowego nie pilam

e
jak wczoraj pisałam planowałam kino i jakims cudem wypaliło:-)
bylismy w kinie na (tylko się nie smiać) harrym potterze:-D
ale ja baaaaardzo lubie te książki i te filmy
zwłaszcza filmy;-):tak:
oddalismy dzieciaki moim rodzicom i całe 6 godzin nie było nas w domku:-):tak:
było super:tak:
ostatni raz w kinie byłam w 5 klasie podstawówki:sorry2:
na ogniem i mieczem:sorry2:
masakra co:confused::-D:-D
teraz juz tak powidziec nie moge;-):-D
:

az tyle lat???????????????????
ladnie
i jak film?
ja sama lubie takie bajki:tak::tak::tak::tak:

tak....w odwiedziny bardziej:-D:-D:-D Teraz poszalał i kupił mi kurtke na zime:tak::tak: no ale jeszcze na buty by cza wydać...póki co mam wojaski jeszcze ze średniej szkoły:-D czyli ośmio letnie:-D ale nei do zdarcia..
:

ja tez mialam takie buty w ktorych 7 lat chodzilam ale w koncu podeszwa ni wytrzymala
a szkoda bo wygodne byly

No i jestem późno popołudniowo
MH no pozazdrościć. Tesciowa to dzis u nas była na obiedzie. Wizytacja zaliczona, kąty przejrzane, komentarze wygłoszone, ale i tak widziałąm jak sie w jezyk gryzie, wiec ma plusa, heheheh
.
hehehehhe
eh te tesciowe:-p

a ja weszłam na stronę Fundacji Splotu i podołowałam się..dosc mocno. Dobrze, że M zadzownił to jakoś se pogadaliśmy i uspokoił mnie..dawno chyba tak długo nei rozmawialismy:szok:
Kurcze....dzisiaj znowu zatrzymała raczke..i to na jakieś 2-3sek:szok::szok::szok::szok: jej, w środe idziemy do rehabilitantki i zoabcyzmy co ona nato powie. Jutro spróbuję jeszcze wcisnąć się na ten turnus, mozę nikt na moje miejsce nie wszedł jeszcze. M oswiadczył, że jak sięuda to wsiada w autobus i wraca:tak::-) Także jutro dzwonie:-)
do teog wszsytkeigo dzisprzyleciała moja przyjacióła po kilku miechach i jutro w końcu sięzoabaczymy:-D już nie mogę się doczekac..z wrażenia pójdę poprasować:baffled::-D
Miłej nocki ;-)

to kombinuj
dobrze bedzie,zobaczysz:tak::tak::tak::tak::tak:
 
a ja weszłam na stronę Fundacji Splotu i podołowałam się..dosc mocno. Dobrze, że M zadzownił to jakoś se pogadaliśmy i uspokoił mnie..dawno chyba tak długo nei rozmawialismy:szok:
Kurcze....dzisiaj znowu zatrzymała raczke..i to na jakieś 2-3sek:szok::szok::szok::szok: jej, w środe idziemy do rehabilitantki i zoabcyzmy co ona nato powie. Jutro spróbuję jeszcze wcisnąć się na ten turnus, mozę nikt na moje miejsce nie wszedł jeszcze. M oswiadczył, że jak sięuda to wsiada w autobus i wraca:tak::-) Także jutro dzwonie:-)
do teog wszsytkeigo dzisprzyleciała moja przyjacióła po kilku miechach i jutro w końcu sięzoabaczymy:-D już nie mogę się doczekac..z wrażenia pójdę poprasować:baffled::-D
Miłej nocki ;-)
no to trzymma kciuki oby udalo ci sie wcisnac na ten turnus i by m przyjechal :tak:
witajcie kobitki

ja wczoraj mialam dosc udany dzien.pogoda byla do bani,ale wieczorem zaprowadzilam Pauline do mamy na noc, p zostal z mala w domu, a ja poszlam na spotkanie klasowe:-)
bylo nas w sumie 10,niestay kilka dziewczyn nie dotarl,ale bylo fajnie tak poplotkowac po 10latach:tak::tak::tak::tak::tak: przy pizzy i pwku:-)
wrocilam do domu przed 23:-)
dzis bylam u mamy,pozniej na wybory i do bratowej tez poszlysmy.
dziewczyny juz spia,p w pracy
ja jutrojade z dziewczynami do alergologa na testy.cikekawe jak wyjda

mam nadzijee tylko ze nie zmoniemy
ogladalm dzis pogode dlugoterminowa-no i skoro zamowilam brak zimy do konca listopada to tak jakso ma byc. w tym tyg jeszcze na plusie a w nastepnym jzu mroz i to calkiem spory,a ja butow nie mam:-(
fajnie ze spotkanie sie udalo :tak::-D

witam pobudka dzis o 5, ubrac sie i na dwor, potem po 7 i znow na dwor,
mala w nocy wstala po 3 i juz spala potem z nami:-D
dodam zdjecia gdzie mamy nasza 'fige' :-D:tak:
niki sie jej boi, a sewek za nia przepada, gonia sie jak glipki, a chce niki przyswoic do pieska, sewek od malego byl uczony z psem, natomiast niki juz rzadziej...nie wiem co zrobic zeby ja przekonac :baffled:
napewno bede musiala dac im troche czasu :tak:
PB200631.jpgPB210659.jpgPB210679.jpgPB210673.jpgPB200632.jpg
 
reklama
No i jestem późno popołudniowo
MH no pozazdrościć. Tesciowa to dzis u nas była na obiedzie. Wizytacja zaliczona, kąty przejrzane, komentarze wygłoszone, ale i tak widziałąm jak sie w jezyk gryzie, wiec ma plusa, heheheh


Iwcik ale masz dobrez, mnie głowa boli od wczoraj i to bez popijawki.

Natali gratuluje wypadu, no i jak to bywa, musi być troche gorzej, żeby późńiej było troche lepiej:-). I tego sie trzymaj!:-)

A mój idzie na nockę, młoda zaraz będzie kąpał, a ja zdycham, ledwo mrugam, na kompie ból patrezc, choc jasnośc na minimum jest, tak więc z przerwami będę.
niestety nadal sie nie odzywamy a m dzi o 6 wyjechał w delegacje :sorry2:
jesli mysli ze pogodzi sie ze mna przez smsa to sie grrrruuuuuuuuubo myli:dry:
na odchodne na spiącego tylko mu pa powiediałam:dry:
witajcie kobitki

ja wczoraj mialam dosc udany dzien.pogoda byla do bani,ale wieczorem zaprowadzilam Pauline do mamy na noc, p zostal z mala w domu, a ja poszlam na spotkanie klasowe:-)
bylo nas w sumie 10,niestay kilka dziewczyn nie dotarl,ale bylo fajnie tak poplotkowac po 10latach:tak::tak::tak::tak::tak: przy pizzy i pwku:-)
wrocilam do domu przed 23:-)
dzis bylam u mamy,pozniej na wybory i do bratowej tez poszlysmy.
dziewczyny juz spia,p w pracy
ja jutrojade z dziewczynami do alergologa na testy.cikekawe jak wyjda

mam nadzijee tylko ze nie zmoniemy
ogladalm dzis pogode dlugoterminowa-no i skoro zamowilam brak zimy do konca listopada to tak jakso ma byc. w tym tyg jeszcze na plusie a w nastepnym jzu mroz i to calkiem spory,a ja butow nie mam:-(
super spotkanie kurcze chyba zaraz zaczn nasze dziopy z ogolniaka zwoływac:-D:-D
oj dawno my sie nie widzieli:sorry2::tak:
Witam po weekendzie :-)

Moja Helena strasznie kaszle :/ wrrr... kiedy te moje dzieci pozdrowieja :baffled:
zdrówka dla małej
a u nas zaczął się smarkaty okres:sorry2:
mała ma katar młody tez i ja tez a mnie jeszcze do tego gardło boli :sorry2:
mam nadzieje ze nic powazniejszego sie z tego nie wywiąże:no:


witojcie
my wlasnia ogladamy z mlodym na 1 dzwoneczka:tak:
fajna bajka:-p:-)
 
Do góry