reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Lidka wow!! Pogratulować męża! Że sam na to wpadł:szok::-D ja tam na mojego za abrdoz narzekać też nie mogę bo w końcu i tak go nie ma a jak wraca to zostaje z dwójką i rzuca tekstem "idź na sklepy poszaleć":-D a ja zwykle laduję w zabawkowym:-D
Misiek od dawna śpi a Laura cos nie moze....jękoli że już słuchać nie moge:sorry2:

Pati miłego szorowania:-p
 
reklama
Witam niedzielnie

Obudziło mni wyspanie o 6 ano i tak sobie sziedzę na kompie szukam mebelków. Wczoraj byliśmy w meblowych, cos upatrzyliśy, a le znalażłam w necie jeszcze taniej a co dla mnie ważne nawet z szafa narożną. Tesciówka kazała sie rozglądac i mama kazałą się rozglądać to się rozglądam:-D

lunka-przeczytalam ze dostalaś @.
a juz myslalam ze wikusia bedzie miała rodzenstwo.:tak:
a kyszszszsz:-D


Kerna coraz lepsze wieści, oby tylko do przodu!


Kamcia to będzie dzis wesoło u Was



m kazał mi odpoczywać i zabronił wchodzić do dzieci:blink: bo on chce sam z nimi czas spedzic:tak: bo przez caly tydzien to ja sie nimi zajmuje i bawie.
brawo, kochany mężuś, a przede wszystkim tatuś!!!
 
Witam kobitki, dzisiaj WYBORY jakby któraś zapomniała :-p Niedługo jedziemy głosować, Helenka uwielbia stawiać krzyżyki :-D:-D:-D

My dzisiaj jedziemy na obiad do babci na 2 tury :-D:-D:-D Zupkę zjemy u teściowej a drugie u mojej :-D:-D:-D:cool2: Więc wolne w kuchni :-p łóżek też nie ściele, bo wrócimy wieczorem :cool2:
 
witam kochane
wstalismy o 9 wiec sie nawet wyspalam mimo ze z m poszlismy spac kolo 24 albo i pozniej, mala jakos obudzila sie po 23 ale nie chciala cyca, musialam na szybko robic troche mleka... no i zasnela...

teraz juz po kawusi, niedlugo zabiore sie za obiad,

lidka hehe kochana nie mow mi dwa razy bo mnie zobaczysz w drzwiach :-p
a na obiad tesciow zaprosilam bo tesciowa kupila produkty na lazanki i chciala zeby jej przyniesc w polmisku no to mowie chodzic nam sie nie chce to ich zaprosilam...:tak:
kerna dopisuj to zaglosuje na ciebie :-D
mh chyba za dobrze wam co :-D:-D:-D
 
Witam i ja niedzielenie
Pogoda jakby lepsza bo nei pada i az tak nei wieje,no i czasami pokazuje sie jakies sloneczko:tak::tak::tak:Znowu udalo nam sie pospac do 10,ale i tak obudzilam sie z bolem glowy:no:Jestemy juz po sniadanku:tak:Dominik bawi sie u siebie a dziewczynki graja w chinczyka wiec mam cisze:tak::tak::tak:Wezme sobie jakas tabletke i chyba pozniej wybierzemy sie na jakis spacerek:tak::tak::tak:

LIDUS
Ale masz kochanego mezusia:tak::tak::tak::szok:Tylko pozazdroscic:tak::tak::tak:
 
Ja tylko na chwilke łeb mnie boli bo wczoraj zaszalałam wypiłam 4 lampki wina i kilka kieliszków krupnika kolorowego i mi tak zaszumiało w głowie ze szok wszystko sie mi kreciło w koło i o 21 juz spałam z recznikiem na głowie :-D:-D:-D:-D:-D dobrze ze maz zajał sie dziecmi bo ja nie byłam w stanie az mi wstyd sie przyznać:-D:-D:-D:-D:-D no i niestety lenka na butli bo przeciez jej nie nakarmie teraz cycem dopiero jutro jej dam a mi pozostało odciaganie pokarmu bo inaczej to mi cycki pekną:-D:-D:-D:-D:-D

wczoraj napatoszył sie szwagier no i odwalił za mnie robote w pokoju maksia bo to ja miałam szpachlowac a wyszło ze to szwagier zrobił no i powiedział ze za to musze sie z nim napic i tak jakos wyszło :-D:-D:-D:-D:-Dbałam sie tylko zeby mi trzustka sie nie odezwała ale jest oki tylko łeb boli :-):-):-):-):-):-):-)

nara spadam na wybory z dziecmi pózniej do biedronki i no urodziny do 6 latka a maz wybył mi i pojechał do sącza po auto jakies wiec narka
 
kernus-to jak sie pępuszek nie zagoi to wiesz ze mozesz do mnie przyjechac.;-)
serdecznie zapraszam!!!!!!:tak::tak::-)

patrysia-nie tak daleko.........wpadaj zapraszam!!!:tak:;-)
a ty kochana dobra synowa jestes tesciów na obiad zapraszasz:tak:

a ja sie nudze......:szok::shocked2:
m kazał mi odpoczywać i zabronił wchodzić do dzieci:blink: bo on chce sam z nimi czas spedzic:tak: bo przez caly tydzien to ja sie nimi zajmuje i bawie.
e no super nie ma co;-):tak:
u mnie m czesto sie czarkiem sam zajmuje, jak jest to prawie cały czas sie wygłupiają:tak:
Lidka wow!! Pogratulować męża! Że sam na to wpadł:szok::-D ja tam na mojego za abrdoz narzekać też nie mogę bo w końcu i tak go nie ma a jak wraca to zostaje z dwójką i rzuca tekstem "idź na sklepy poszaleć":-D a ja zwykle laduję w zabawkowym:-D
Misiek od dawna śpi a Laura cos nie moze....jękoli że już słuchać nie moge:sorry2:

Pati miłego szorowania:-p
poszaleć;-):tak:
też lubie niestety kasiuty brak:sorry2:
ale jak by była oj czesto bym szalała
i pewnie tak jak ty w zabawkowym:-D:-D:-D

witajcie
jak wczoraj pisałam planowałam kino i jakims cudem wypaliło:-)
bylismy w kinie na (tylko się nie smiać) harrym potterze:-D
ale ja baaaaardzo lubie te książki i te filmy
zwłaszcza filmy;-):tak:
oddalismy dzieciaki moim rodzicom i całe 6 godzin nie było nas w domku:-):tak:
było super:tak:
ostatni raz w kinie byłam w 5 klasie podstawówki:sorry2:
na ogniem i mieczem:sorry2:
masakra co:confused::-D:-D
teraz juz tak powidziec nie moge;-):-D

a wieczorem sielnaka sie urwała i teraz ciche dni:baffled::dry:
nigdy nie moze byc dobrze zeby pozniej nie było źle:dry:
 
Natali oo kino..super, szkoda że wieczór zakończył się po cichu:dry::dry:
wiesz co "poszaleć" on mnie puszcza na sklepy bo wie że i tak niczego nei kupie:-D:-D:-D u nas też kasy zawsze za mało i M wie, że mi wystarcza wypad na sklepy tak....w odwiedziny bardziej:-D:-D:-D Teraz poszalał i kupił mi kurtke na zime:tak::tak: no ale jeszcze na buty by cza wydać...póki co mam wojaski jeszcze ze średniej szkoły:-D czyli ośmio letnie:-D ale nei do zdarcia..
My zaraz spadamy do teściówy bo nudzi mi się. Laura łądnie spała w wózku, misiek zjadł zupinę a ja zapchałąm się do tego jeszcze ciastkami:sorry2:
 
reklama
No i jestem późno popołudniowo
MH no pozazdrościć. Tesciowa to dzis u nas była na obiedzie. Wizytacja zaliczona, kąty przejrzane, komentarze wygłoszone, ale i tak widziałąm jak sie w jezyk gryzie, wiec ma plusa, heheheh


Iwcik ale masz dobrez, mnie głowa boli od wczoraj i to bez popijawki.

Natali gratuluje wypadu, no i jak to bywa, musi być troche gorzej, żeby późńiej było troche lepiej:-). I tego sie trzymaj!:-)

A mój idzie na nockę, młoda zaraz będzie kąpał, a ja zdycham, ledwo mrugam, na kompie ból patrezc, choc jasnośc na minimum jest, tak więc z przerwami będę.
 
Do góry