reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

MH,Dowikla-zdrówka dla dzieciaczków:))))

Malinka-dobrze ze juz korzonki powoli puszczaja....ale nie fajnie masz z tymi godzinami lekcyjnymi dziciaczków,pół dnia na dworku spedzisz.....kułko dzinnikarskie fajna rzecz:))

As-pochwal sie później pokoikiem Klaudii:)...ale Ci niespodzianke tata zrobił:/...kurde to ci Kubus poczatek tyg rozpoczoł.....eh....oby mu szybko przeszlo......

Natalia-super ze weselisko juz planujecie:)no trzymam kciuki zeby wszystko zgodnie z planem poszło....

my ślub kościelny planujemy razem ze chrztem Julasa...ale kiedy to jeszcze nie bardzo wiem napewno przyszly rok....
Jakie dobre wieści.
Ja planowałam razem z chrzetem ,ale ostatecznie chrzest był tydzień po weselu.:-D:-D

Moja mama jest kuźwa mega niepoważna!!! Dziś ma dac zadadku na mieszkanie kilkanaście tysięcy, no ale po co umowa przedwstępna???
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No przeciez wszyscy sa tacy uczciwi...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled:
Musisz jej jakoś przetłumaczyć do rozsądku...:sorry2::sorry2::sorry2:

Kurcze, a myślałam, że tylko moja teściowa taka inteligentna... sorki... Moja teściowa utopiła tak 30 tys...
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Jezusicku, no dja spokój i z jednym i z drugim. Kuba trochę przegina, ano ale co zrobisz? Za to rodzice całkiem przegięłi, no przeciez dobrze wiedza, ze maci eremont , pomijam juz że i ryz tym bałagan, ale jedno to juz chyab dośc na głowę, jezcze goście???
Przez telefon to się neida, poweie ee tam i ucina, i gadaj sobie zdrów. Nasłaąłm PIci ana nią. Mam jej chociaż odręcznie coś tam napisać, wie jak to wyglada, więc... I wsadzic jej w łapę! No co za koita,zbyt ufna, myśłei, ze jak ona taka to i kazdy Ja rozumiem, no niby znajoma, sąsiadka, ale im sie grunt pali pod nogami, juz samocjhód sprzedali tv itp, tera zmieszkanie, bo ich synuś w długi wpier.... za 100tyś zł! I ni emam zamiaru oddac! Wiec mogą nie myśleć racjonalnie tylko dupska włąsne ratować, no nie?
No niezły numer i z Twojej teściowej i z jej sąsiadki.:szok::szok::szok:
A moja sytuacja :baffled::baffled::baffled:,no cóż ,jak zwykle skomplikowana.:-D:-D:-D

Dziewczynki może możemy jakoś pomóc Ani ?

"Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął..."

https://www.babyboom.pl/forum/mozes...-2010-moj-narzeczony-zginal-43013/index2.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Kochane
Dziekuje za takie mile przyjecie, nie bede wymieniala wsyztskich po nickach gdyz bylo by tego naprawde duuuzo. Fakt z do nadrabiania mam troszke, tempo macie zaskakujace.

Cos o sobie ;)

Lat 23, mama wspanilego prawie 3-letniego syna. Mieszkam w Londynie raczej tak juz pozostanie. Z wyksztalcenia Logistyk. Pracowalam jako specjalista d/s sprzedazy w Plus Gsm, lecz obecnie siedze w domku i zajmuje sie moim skarbem.
 
Pizza z rana?
Też tak chce :-D:-D:-D:-D
Fajne miejsce,ale doś blisko tych kamieniołomów.:baffled::baffled:

Rozwiązałam problem z ciocią i wujkiem.:rofl2::rofl2:
Do siebie weźmiemy Artura mojego brata ,a mama położy gości na Artura łóżku.
Artur swój to się bałaganu nie przestraszy,bo częściowo to i on go robił.:-D:-D:-D:-D
A jeszcze go perfidnie wykorzystam i pomoże mi posprzątać.:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Kurczę za godzinę po małego do szkoły.:baffled::baffled:
A taka fajna cisza ,aż uszy bolą z braku decybeli :-D:-D:-D

Mój mały to oczywiście nie zapisuje się na nic prócz komputerów w szkole.:happy2:
Klaudia to już zwariowała do reszty :-D:-D:-D:-D
Wymyśliła sobie ,że ...
Będzie chodziła do 3 szkół jednocześnie :szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
I tym sposobem normalne gimnazjum matematyczno-informatyczne) rano ,a po południu 2 x w tygodniu szkoła językowa (angielski,niemiecki,hiszpański):szok::szok: i 2 x w tygodniu szkoła tańca (hip hop i formacje).
Do tego oczywiście nadal warsztaty w Buffo i stajnia (ujeżdżanie Ori):szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Jak ona da radę to ja już na prawdę nie wiem.:no::no::sorry2::sorry2:
a ja nie widze zadnego problemu z ta pizza;-)
ja jak mnie sie chce cos zjesc to sobie nie odmawiam;-)

a klaudia to po mamusi tak ma chyba :tak::tak::tak::tak:
Malina super że już korzonki nie bolą :-D
Natali fajnie że z weselem się kręci :tak: a jak się nie mylę to ja przejeżdżam koło tej kopalni jak jadę do Wałbrzycha :tak: fakt pięknie tam jest ale w takim miejscu kopalnia :no:
Luna zdrówka dla Was Kochani :tak:
Ania nie martw się Lali jeszcze się przekona do przedszkola :tak:

No i ja tylko gary zmyłam, zaraz Kubie jakieś jedzonka dam i wolne :-D dzisiaj nic nie robię :-) lenistwo na całego :-D jak Kuba wstanie to do sklepu pójdę i do lasu się przejść :tak: a jutro chyba z rana pojadę do siostry na grzybki :tak: oczywiście jak Kuba znowu nie wstanie przed 9 :-D
to którędy ty do Wałbrzycha jeździsz???
Dzwonila do mnie KERNA
Nadal jest w szpitalu i dzisiaj wywoluja Jej porod bo ma duzo bialka w moczu,takze dzisiaj musi urodzic
Trzymajmy za Nia kciuki:tak::tak::tak:
Jak urodzi to da mi znac:-):tak:


LUNKA
Wspolczuje nocki:no::no:

ANKA
Mam nadzieje ze Laura szybko sie przekona do przedszkola i ze bedzie tam chodzila chetnie:tak:

AS
No to Pani miala dzisiaj przeboje z Kubulcem:no:Wspolczuje


My wrocilysmy ze spaceru i niedlugo sprobuje polozyc dziewczynki zeby sie troszke przespaly:tak:
&&&&&&&&&&& za Kernusie oby jej szybko poszło:tak::tak::tak::tak:
daj znac jak ci napisze;-)

ja juz pizze zjadlam z mlodym teraz czarek poszedl spac a ja czekam na ta babke a jej nadal nie mo
zabieram sie do robotki moze jeszcze conieco nakrece;-)
 
As głosik już oddałam :tak: będę codziennie głosować :tak: a dziewczynie współczuję :-( ale z tego co czytałam dziewczyny tam zorganizowały chyba wszystko dla niej i dla dziecka :tak: super. Ja jak coś będę miała to też jej wyślę :tak: zawsze się coś przyda :tak:
Natali Ty się mnie Kochana nie pytaj bo to M zawsze kieruje, ale wiem że jak jedziemy to mijam tą kopalnie :sorry2:

No i Kuba zasnął a ja bym musiała iść sobie głowę umyć ale nie chce mi się :-p ja nie wiem co za lenistwo się szerzy :-D
 
As głosik już oddałam :tak: będę codziennie głosować :tak: a dziewczynie współczuję :-( ale z tego co czytałam dziewczyny tam zorganizowały chyba wszystko dla niej i dla dziecka :tak: super. Ja jak coś będę miała to też jej wyślę :tak: zawsze się coś przyda :tak:
Natali Ty się mnie Kochana nie pytaj bo to M zawsze kieruje, ale wiem że jak jedziemy to mijam tą kopalnie :sorry2:

No i Kuba zasnął a ja bym musiała iść sobie głowę umyć ale nie chce mi się :-p ja nie wiem co za lenistwo się szerzy :-D
pytałam bo u nas dużo jest takich kopalni odkrywkowych:tak::tak::tak:
a skąd ty jeździsz??
co do lenistwa to u mnie tez:-p
ino siedze tv ogladam i na bb i na allegro suknie ogladam:-p:-D:-D
 
As-głosik oddany:) a Klaudia ten pęd to chyba po mamusi ma:)))

MH-no Twoja teściowa też nie zła jest.....

Beata-we mnie leń siedzi juz jakis czas....dupska mi sie ruszac nie chce robie minimum rzeczy.....

Młody mnie wkurzyl jak diabli..położylam go spac kreci sie juz godzine i zasnąc nie moze do tego powyciągał samochody i pozdejmowal im opony....wszystko ok,tylko polowe gdzies tak wpierniczyl ze nie wiem nawet gdzie szukac....wszystko przez tate bo ten z kazdego wyjazdu przywozi mu nowe auta,dodam ze tanie to one nie sa a ten tak ich nie szanuje...pozabieram mu i o.....tyle bedzie miec..........


ja mam juz ze dwie siaty ubranek po Julusiu,niektóre nówki nawet nie zakladanie albo raz.....Darek mówi zeby na allegro wystawic ale bede go próbowala przekabacic zeby oddac komus potrzebujacemu...tylko ja nikogo nie znam Takiego....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natali ja tam czasami jeżdżę do dziadków M :tak: w lipcu byliśmy ostatnio i mamy zamiar jechać teraz we wrześniu ale nie wiem co z tego wyjdzie :sorry2:
Oddawajcie dziewczyny głosy na Anię bo jak zobaczyłam kto jest na pierwszym miejscu to szkoda gadać :no:
Ja idę głowę umyć i się pomalować bo jak Kubek wstanie to jeść i w długą :tak:
 
Do góry