reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ANKA
To trzeba bylo jechac z Nim:tak::tak::tak:On na gielde a Wy do mnie;-):-)
Tak w sumie to nawet nie wiedzialam ze nasza giellda jest znana az u Was hehe:szok::szok::szok::-D:-D:-D

Ja zrobilam sobie wloski i wyskubalam brwi,wiec niedlugo zbieramy sie do wyjscia na jakis spacerek:tak::tak::tak:
Jechal tam i spowrotem wlasnie jest juz w drodze powrotnej.A teraz klocki mam z przedszkolem wiec nie chce odpuszczac Laurze
Ania tort cały może by nie zaszkodził w formie kilogramów ale na brzuch na pewno :-D No to faktycznie musiał Twój M mamę zawozić :confused:
Mamola witamy w klubie ja też mam lenia ale muszę robić bo wczoraj nic nie zrobiłam :sorry2:

;-):-)
nie pisz o iklogramach bo ja wlasnie w PL troche nabralam:baffled:
czesc mamuski!!!
witam sie i ja z wami w niedzielne popoludnie.:-)
my już po obiadku,dzieci spia,krystian bajke oglada a m odpoczywa.bylam na 12 w kosciele i tak zmarzłam ze masakra.:wściekła/y:dzis od samego rana pada,jest zimno:wściekła/y::wściekła/y:.moja mama dzwoniła czy przyjedziemy ale w taka pogode to nosa z domu :no:nie wyciagne.
...

agnes-udanego otwarcia sklepu.

Witam wieczornie
Czy mozna sie do was dolaczyc :)
wlasnie slyszlama ze u Was cos nie za fajna pogoda:baffled: mam nadzieje ze moje sloneczlko u was zagosci bo my tu w krotkich rekawkach biegamy:happy2:
Witam z ranca
Ale bym sobie jeszcze pospala,oczy mi sie same zamykaja:no:Dominik idzie na 8 do szkoly a juz jakos przed 7 mi chodzil po chacie:szok:a planowalam Go obudzic kolo 7;30Teraz pozera sniadanko a ja na troszke wlaczylam sobie laptopa;-)Zaraz trezba bedzie isc sie umyc,ubrac i troszke ogarnac hehe:tak:
Za oknem sloneczko i oby tak zostalo:tak::tak::tak:Niby zapowiadali deszcz,ale mam nadzieje ze sie mylili
No i ogladalam pogode na 16 dni i podobno kiedys tam ma byc nawet do 25 stopni:tak::tak::tak:byloby super:tak::tak::tak:


Witam nowa mamusie:-)
u mnie 21 wiec i do Ciebie dojdzie:tak:
widze, ze nie tylko ja się nie wyspalam.... mi Maks się obudził dziś o 5:baffled: dałaam mu pic i myslalam ze zasnie ale gdzie tam, chwile poleżał i jak sie rozwyl to... ehhh zrobiłam mu mleko z nadieją że moze zje i zasnie.. to juz wogóle mleka nie chcial, zaczal mi buszowac po domu a po chwili znów wyc, bo kupaaa no i tak juz zostal heh, czekam teraz az zasnie, bo moze i ja sie jeszcze zdrzemne....

musze isc do rossmana:eek: albo jechac do auchaa zobacze jeszcze-zalezy jak na dworze będzie.
Póki co mgł ai piździ, wiec nic mi sie nie chce...

musze sprzatnac po niedzieli, bo jak zwykle jak A jest to mi sie nic ne chce, bo mi tak syfią zawsze jak oboje z Patrykiem są w domu, że hoho!

no i wykąpac by sie trzeba, włosy umyć i te sprawy;-)

EUPHORIA WITAJ!

Luna no szkoda, to na allegro pojdzie;-)
Oj kazda z nas chyba ma problem z porzadkami jak chlop w domu hihihi
no i bym sie wkur.... ale doczytalam ze babka nie robi problemu z braku pudelka wiec spoko
I po weekendzie. :dry::dry::dry:

Beata ale masz zdolną siostrę. :errr::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes: Piękny tort.:tak: A co to za przepis na fasolkę na ostro?

Natalineczka popatrz jak ten czas leci. :baffled: Najbardziej uplyw czasu widać wlaśnie po dzieciach. :tak:



A my zaczynamy aktywnie rok szkolny. Zapisaliśmy w czerwcu starszaków na karate, co by się w domu nie tłukły a pod okiem fachowca. :-D:-D:-D i dziś pierwsze zajęcia. I basen, na który Ł. dostał karnety z pracy za pół ceny dla naszej rodzinki. :-):-) Juupi. Może nie przytyję w tą zimę. :baffled::baffled:
Amelka dosypia nockę. Oj bidulę chyba brzuszek bolał, bo pół nocki wzdęcia miała i mało spała.:-(
Starszaki w szkole do 12.30... Żyć, nie umierać.:-)
ale jazda , super sprawa taki basen a karate swietny pomysl. Bidna Amelcia:-(


Witam,

Coś mi się Anika zasmarkała, mam nadzieję, ze ic się z tego nie wykluje :no:
zdroweczka zycze
Witam laseczki :happy:
Julka w szkole jupi:-) Adam ma na 12.35 czyli akurat on zaczyna Julka kończy Toni buszuje po chacie w poszukiwaniu nie wiem czego:rofl2:za oknem big big słonko poranek chłodny ale spacer poranny boski bez deszczu w słonku no żyć nie umierać :tak::tak::tak:
Weekendu nie nadrobiłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale teraz jestem juz na bieżąco :tak::tak::tak::tak:
MH zdrówka dla Niki oby katar szybko przeszedł maść majerankowa pod nosek polecam póki to początek :tak: o 3:szok::szok::szok::szok:pobudka :szok::szok::szok::szok: a mi sie wydawało że jak Antek wstał o 6.20 to blady świt:baffled:

Moje korzonki już super bolą rano troszkę ale funkcjonuję normalnie :tak:tylko czasami jak sie rozpędzę i za szybko wstanę to mnie zgina w pół ale jest już ok:tak::tak:
Ja też śmigam na śniadanko i trochę chałpkę ogarnąć :tak:

Antek ranny ptaszek:tak::tak:
Dobrze ze korzonki odpuscily:tak:
Witaj na czacie - sabacie. :-D:-D:-D
Tutaj ciężką pracą jest czytanie postów i odpisywanie na nie.:tak::-D:-D:-D
Czasami człowiek nie nadąża.:szok::-D:-D

Witam się poweekendowo.
Poszłam spać po 4 a wstałam o 6.30 :tak::-):-):-)
Już mam dość wszelkich remontów.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Klaudii pokój robiony jest od czwartku.
Syfu ,że ...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W czwartek skrobanie ściany i gruntowanie,piątek II gruntowanie i gips,sobota 2 naciągnięcie gipsu i docieranie ,niedziela wreszcie malowanie i sprzątanie.
Sprzątałam w tym pokoju prawie do 11 w nocy.:crazy::crazy::crazy:
Dom wygląda jak po wojnie.:rofl2::rofl2::rofl2:
Wszędzie biało mam nawet w zamkniętych szafach .:baffled::baffled::baffled::baffled:
Dobrze ,że już powoli wszystko wraca do normy ,bo bym naprawdę zwariowała z tym unoszącym się w powietrzu gipsem bleeee ...
Do 3.40 nad ranem montowaliśmy Klaudii meble a dopiero złożona 3 drzwiowa szafa i biurko .
Dziś wieczorkiem będzie jakaś kolejna część ,więc młoda pewnie już mi część pudeł z ciuchami zabierze z salonu ,przynajmniej mam taką nadzieję.;-)
kochana TY nie za duzo spisz:szok::szok::szok:
U mnie w weekend malowanie wiec sama bede miala syf:-D
as jak po wojnie ale pozniej jak w bajce;-)
&&&& a szybki powrot do normalnosci;-):-D:-D:-D

a ja wam nic nie powiedzialam moze ktoras ogladala w tv
Kopalnia ostrzelała osiedle kamieniami - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 03.09.2010

to dopiero poczatek góry lodowej naszych wioskowych nieszczesc:sorry2:
Ogorzelec Portal Społecznościowy - STRONA STARTOWA
tu macie wiecej na temat naszej wspaniałej wioski
ona naprawde jest sliczna a taka nie szanowana:no::no:

a tu super wideoklip
YouTube - Kamienne gradobicie - OGORZELEC
kamieniołomu podpisywac nie musze;-)

2whnz0g.jpg
:szok::szok::szok::szok:
Właśnie dzwoniła opiekunka Kubusia ze szkoły.
Mały daje czadu od rana tak ,że....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Skopał kolegę nowego w klasie bo ...
Skopał Kasię swoją opiekunkę...też bez powodu :szok::szok:
Uciekł 2 razy z sali podczas lekcji...,bo było nudno i nie chciał pisać...
Zamknął się w łazience dl chłopców i krzyczał ,że tam nikt nie może z nich wejść ,bo to męska i dziewczyny tu wstępu nie mają.:no:
Kaśka weszła po 15 minutach i wyprowadziła go za rękę na siłę to wrzeszczał ,że on nie chce takiej cioci ,bo ona zasady łamie....
Nosz ku...a chyba go rozszarpię na początek jak go dziś zobaczę ... bo już przegina drań mały...:angry::angry::angry::angry::angry:

A jeszcze tata dzwonił ,że ciocia z Torunia przyjeżdża ,która odnalazła nas przez NK po 30 latach :tak: i tata chce,żeby ich przenocować u nas .
U mnie taki pie.....k ,że szok normalnie.:no:
Mój D .Nie zgadza się ,żeby ich przenocować w takim bałaganie.:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
upsss nieciekawa sytuacja:baffled: wspolczuje
Dzięki kochana inhalujemy się olbasem :tak:


Oj współczuję tego płaczu :-( Ale zobaczysz mała jeszcze pokocha przedszkole :-)
oby szybko to nadeszlo bo sie wykoncze
Moja mama jest kuźwa mega niepoważna!!! Dziś ma dac zadadku na mieszkanie kilkanaście tysięcy, no ale po co umowa przedwstępna???
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No przeciez wszyscy sa tacy uczciwi...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:szok::szok::szok::szok: wez no mamie nagadaj:crazy:
 
reklama
Moja mama jest kuźwa mega niepoważna!!! Dziś ma dac zadadku na mieszkanie kilkanaście tysięcy, no ale po co umowa przedwstępna???
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No przeciez wszyscy sa tacy uczciwi...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kurcze, a myślałam, że tylko moja teściowa taka inteligentna... sorki... Moja teściowa utopiła tak 30 tys...
 
kamieniołomu podpisywac nie musze;-)

2whnz0g.jpg
o rzesz cholera jasna-przepraszam-nieletnich chyba niema. Matko, przecież to rzut beretem. Gdyby nie to zagrożenie, to dl amnei raj, piena okolica!


hej

Kobiety rece mi opadaja z tym prowadzaniem Lali do przedszkola.Ona sie boi przedszkolanki.Na szczescie jest tam druga taka mloda ktora lubi.Jak ja dzis prowadzilam to w miare nam to szlo.Nawte przy ubieraniu kapci nie plakala jak ja wprowadzilam do sali to sie zaczelo.babka mi gada zebym poszla bo chyba nie chciala zeby Lali bardziej sie rozplakala i wziela ja za reke a ta w ryk. Ja wstalam zeby pojsc a ta jeszcze gorzej i tej sie wyrywa z reki zeby isc do tej mlodej.Wiec jej gadam ze sie boi i ze chce do tej mlodej pojsc.Wyszlam i patrzalam przez szybe.lali byla u tej mlodej na rekach wtulona jak w misia.Az sie sama poryczalam:-:)-(
ojej, moja tez sie chyba tej starszej bałą, taka trochę czaronica mogłaby być jak dla dzieci, ale teraz juz jest oki, potrzebowała 2 dni iją polubiła. Tez bedzie dobrze, ważne, ze choć jedna jej sie spodobała.


Właśnie dzwoniła opiekunka Kubusia ze szkoły.
Mały daje czadu od rana tak ,że....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Skopał kolegę nowego w klasie bo ...
Skopał Kasię swoją opiekunkę...też bez powodu :szok::szok:
Uciekł 2 razy z sali podczas lekcji...,bo było nudno i nie chciał pisać...
Zamknął się w łazience dl chłopców i krzyczał ,że tam nikt nie może z nich wejść ,bo to męska i dziewczyny tu wstępu nie mają.:no:
Kaśka weszła po 15 minutach i wyprowadziła go za rękę na siłę to wrzeszczał ,że on nie chce takiej cioci ,bo ona zasady łamie....
Nosz ku...a chyba go rozszarpię na początek jak go dziś zobaczę ... bo już przegina drań mały...:angry::angry::angry::angry::angry:

A jeszcze tata dzwonił ,że ciocia z Torunia przyjeżdża ,która odnalazła nas przez NK po 30 latach :tak: i tata chce,żeby ich przenocować u nas .
U mnie taki pie.....k ,że szok normalnie.:no:
Mój D .Nie zgadza się ,żeby ich przenocować w takim bałaganie.:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jezusicku, no dja spokój i z jednym i z drugim. Kuba trochę przegina, ano ale co zrobisz? Za to rodzice całkiem przegięłi, no przeciez dobrze wiedza, ze maci eremont , pomijam juz że i ryz tym bałagan, ale jedno to juz chyab dośc na głowę, jezcze goście???


:szok::szok::szok::szok: wez no mamie nagadaj:crazy:
Przez telefon to się neida, poweie ee tam i ucina, i gadaj sobie zdrów. Nasłaąłm PIci ana nią. Mam jej chociaż odręcznie coś tam napisać, wie jak to wyglada, więc... I wsadzic jej w łapę! No co za koita,zbyt ufna, myśłei, ze jak ona taka to i kazdy Ja rozumiem, no niby znajoma, sąsiadka, ale im sie grunt pali pod nogami, juz samocjhód sprzedali tv itp, tera zmieszkanie, bo ich synuś w długi wpier.... za 100tyś zł! I ni emam zamiaru oddac! Wiec mogą nie myśleć racjonalnie tylko dupska włąsne ratować, no nie?
 
hej mamuski!!!
witam sie w zimny poniedziałek.
pogoda taka w kratke rano bylo pochmurno a teraz niby slonce swieci ale jest zimno.:-(
moje dzieci spia,krystian w szkole m w pracy a ja sobie posprzatałam,pranie właczylam obiad mam z wczoraj wiec teraz na spokojnie kawke pije i ogladam dd tvn.
moj krystian znowu cos zaczyna ciagnac nosem oby zadne chorubsko sie z tego nie rozwinelo:no:.a ja sie dzis w.......m:wściekła/y: rano na maxsa odwoziłam krystiana do szkoly i jechałam bocznymi drogami bo tam nigdy korków nie było az do dzis:szok:....a dzis korek taki ze 35 minut jechalam do szkoły i sie spózniłam no normalnie masakra:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.jechac rano drogami rzeszowa istne pieklo.

milego dnia.:-)


mh-zdrówka dla niuni.

dowikla-ja tez jestem z tych osób co uwielbiaja spac dlugo.:tak:i tak jak ty odliczam dni do weekendu zeby pobyczyc sie dluzej w łuzku.

malinka-to super ze sie juz lepiej czujesz.

ania-trzymam kciuki zeby lali jak najszybciej polubiala przedszkole.


luna-nocki wspólczuje.
zdrowia dla wikusi.
 
Ostatnia edycja:
A my zaczynamy aktywnie rok szkolny. Zapisaliśmy w czerwcu starszaków na karate, co by się w domu nie tłukły a pod okiem fachowca. :-D:-D:-D i dziś pierwsze zajęcia. I basen, na który Ł. dostał karnety z pracy za pół ceny dla naszej rodzinki. :-):-) Juupi. Może nie przytyję w tą zimę. :baffled::baffled:
Amelka dosypia nockę. Oj bidulę chyba brzuszek bolał, bo pół nocki wzdęcia miała i mało spała.:-(
Starszaki w szkole do 12.30... Żyć, nie umierać.:-)
Nocki wsółczuję.
Oj tak jak dzieciaków w domu nie ma to raj na ziemi !!!:-D

Fajnie ,że dzieciaki będą miały dodatkowe zajęcia.:tak:

witam w ten przebrzydły poniedziałkowy ranek:wściekła/y:....laeje u mnie od rana juz sie ciesze Darus dostanie znowu hopla bo na dworzu nie bedzie:baffled:

mój Julek w 35 tyg ważył 2.700....ciąża zagrożona przedwczesnym porodem a przenosilam gatuna 5 dni....i w 5 tyg przytył 1.700:rofl2:...wiadomo najwiecej w ostatnich tyg dzieciaczki rosna....ale za to poród super 2.5 godz...oby i u ciebie było podobnie:blink::blink:ja Ci tylko tak napisalam ze nie jest łatwo ale za to jak Darus całuje Julusia albo buja w łużeczku i patrzy na niego takim braterskim wzrokiem....to chwile bezcenne....
Potwierdzam ,u mnie też pogoda okropna :crazy::crazy::crazy:
A jeszcze z samego rana musiałam odstawić auto do mechanika.
Pojechaliśmy na 2 auta na szczęście ,a wróciliśmy jednym hehehe...:-D:-D
Ja tam moknąć nie lubię..:no::-D:-D
A wiesz z tymi dzieciakami to różnie bywa.
U mnie Klaudia 4550 ,59 dł. poród sn trwający 12 minut .:tak::-D:-D
Ciąża bezproblemowa ,jedyne co czułam to kopanie.:laugh2::laugh2::laugh2:
A Kubuś wcześniaczek 35 tyg. 3350, 55 dł ,więc szkrab mały a rodził się prawie 3 dni.:baffled::baffled::baffled: i to 5 razy w sumie.
Ciąża wysokiego ryzyka z rozwarciem od 22 tyg.ciąży.

Gotuję fasolkę szparagową, potem jak jest już zimna to kroje je na pół, dodaję trochę soli, pieprz, cebulkę pokrojoną w kostkę trochę oleju i ocet :tak: wychodzi taka ostra :-p palce lizać :tak:
Witam nową mamuśkę :-D

tak mnie wzięły te słoiki że bym cały czas robiła :-D idę głowę umyć i się szykować do sklepu :tak: zajrzę później Laseczki :-)
Beatka ciekawy przepis na fasolkę.:tak::-):-)
Widzę,że ze słoikami tak jak ja szalejesz :tak::-D:-D

A dziękuje :tak: przyda się, muszę jakąś prognozę obejrzeć, może u mnie też słoneczko zawita :sorry2:

A niuśce leci z nosa ciurkiem :baffled: już jej zaaplikowałam witaminkę.
MH dużo zdrówka dla małej.:-)


Witam laseczki :happy:
Julka w szkole jupi:-) Adam ma na 12.35 czyli akurat on zaczyna Julka kończy Toni buszuje po chacie w poszukiwaniu nie wiem czego:rofl2:za oknem big big słonko poranek chłodny ale spacer poranny boski bez deszczu w słonku no żyć nie umierać :tak::tak::tak:
Weekendu nie nadrobiłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale teraz jestem juz na bieżąco :tak::tak::tak::tak:
MH zdrówka dla Niki oby katar szybko przeszedł maść majerankowa pod nosek polecam póki to początek :tak: o 3:szok::szok::szok::szok:pobudka :szok::szok::szok::szok: a mi sie wydawało że jak Antek wstał o 6.20 to blady świt:baffled:
Meduska oj chłopy chłopy:angry:a on zrobił to specjalnie czy przez roztrzepanie????? a nie możesz wysłać bez opakowania?????
Dowiklus jak widzę twojego posta o 7.10 to się kulam ze śmiechu :-D:-D:-D:-D:-Dsorrki ale wiem że ty śpioch a tu taka godzina :-D:-D:-D:-D:-D
Justa ja tez zaczynam aktywnie rok szkolny z dzieciakami:tak:Adam zapisany na zajęcia dodatkowe tzn kółko matematyczne i dziennikarskie i na koło które się nazywa "pomoc w odrabianiu lekcji z angielskiego":blink: mało mu się na to koło chce chodzić ale nie ma wyjścia bo z anglika kuleje :sorry2:
Julka zapisna na koło plastyczne i się zastanawia nad zuchami :tak:a basen zazdraszczam bardzo :tak::tak::tak::tak::tak:ja bym z moimi pochodziła nawet jeżeli moje wejści oznaczało by wystąpienie wód z basenu:-p ale......po pierwsze oni tak kończą lekcje że jak jedno w domu to drugue w szkole ciężko to zgrać w czasie a jak wracaja ostatecznie do domu to ja wychodze do pracy:crazy:po drugie nie mam auta do basenu 4 przystanki autobusem a do autobusu 53 który najbardziej połączeniem pasuje to tak 30 minut piechotką a po basenie to tak nie bardzo:baffled:więc narazie basen odpada chyba że tak okazjonalnie :sorry2:

Moje korzonki już super bolą rano troszkę ale funkcjonuję normalnie :tak:tylko czasami jak sie rozpędzę i za szybko wstanę to mnie zgina w pół ale jest już ok:tak::tak:
Ja też śmigam na śniadanko i trochę chałpkę ogarnąć :tak:
Malina Julka w tym roku zuchem a w przyszłym zastępową :-D:-D:-D:-D:-D
Dobrze ,że i Adam na kółka się zapisał lepsze to niż siedzenie przed TV i komputerem.:baffled::baffled::-D:-D

Malina jakie wystąpienie wód z basenu :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
No nie przesadzaj :no:,nie jest tak źle.
No jakby mój D wskoczył to by na bank rozprysk wody ludzi wystraszył :-D:-D:-D:-D:-D,ale Ty ?:sorry2::sorry2::sorry2:
Niedawno Cię widziałam w realu i uwierz ,że naprawdę fajnie wyglądasz.:tak:

u nas zawsze ja robie ale nie mam ochoty ani zbytnio czasu zeby sie z biszkoptami meczyc:tak::tak::tak:
chociaz moze jak mnie najdzie to sie pomecze jeszcze zobacze;-)

witamy witamy nie pytaj ino dołączaj;-):tak::tak::tak:
moze tak cos wiecej o sobie na poczatek;-)


meduska wspolczuje:tak::tak::tak::tak:


hej dziopki
witam z rana
m w pracy mlody chodzi i klei jakies naklejki
a ja zaleguje w lozku
i tak sobie mysle co by tu na sniadanko zrobic:tak:
zupke mleczna czy pizze ale chyba sie na pizze skusze:-p
cos mnie pcha w jej strone:-D:-D:-D
no i trza sie za porzadek zabrac bo babka z kokardek ma przyjechac po pudła:tak:
tak chcialabym sie wyrobic zeby w piatek jej juz oddac wzystko no ale zobaczymy co i jak to pojdzie;-)
dzis wyciagam m do banku co bysmy sie dowiedzieli na temat pozyczki, bo jak to m stwierdzil slub musi byc:tak::tak::tak:
tak po cichu szepne ze wstepnie na marzec;-):tak:
ale ciiiiiiii zeby nie zapeszyc:tak::tak:;-)

ja sie juz powoli za sukienka rozgladam rodzice powiedzieli ze mnie ubiora i nie ma mowy zebym sie nie zgodzila, wiec specjalnie sie sprzeciwiac nie bede:-p
a Darka ciocia powiedziala ze go ubierze i tez nie ma nic do tego (no oprocz tego ze sobie stroj musi wybrac):tak:
ale sie ciesze:tak::tak::tak::tak:

as jak po wojnie ale pozniej jak w bajce;-)
&&&& a szybki powrot do normalnosci;-):-D:-D:-D

a ja wam nic nie powiedzialam moze ktoras ogladala w tv
Kopalnia ostrzelała osiedle kamieniami - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 03.09.2010

to dopiero poczatek góry lodowej naszych wioskowych nieszczesc:sorry2:
Ogorzelec Portal Społecznościowy - STRONA STARTOWA
tu macie wiecej na temat naszej wspaniałej wioski
ona naprawde jest sliczna a taka nie szanowana:no::no:

a tu super wideoklip
YouTube - Kamienne gradobicie - OGORZELEC
kamieniołomu podpisywac nie musze;-)

2whnz0g.jpg
Pizza z rana?
Też tak chce :-D:-D:-D:-D
Fajne miejsce,ale doś blisko tych kamieniołomów.:baffled::baffled:

hej

Kobiety rece mi opadaja z tym prowadzaniem Lali do przedszkola.Ona sie boi przedszkolanki.Na szczescie jest tam druga taka mloda ktora lubi.Jak ja dzis prowadzilam to w miare nam to szlo.Nawte przy ubieraniu kapci nie plakala jak ja wprowadzilam do sali to sie zaczelo.babka mi gada zebym poszla bo chyba nie chciala zeby Lali bardziej sie rozplakala i wziela ja za reke a ta w ryk. Ja wstalam zeby pojsc a ta jeszcze gorzej i tej sie wyrywa z reki zeby isc do tej mlodej.Wiec jej gadam ze sie boi i ze chce do tej mlodej pojsc.Wyszlam i patrzalam przez szybe.lali byla u tej mlodej na rekach wtulona jak w misia.Az sie sama poryczalam:-:)-(
Ania przyzwyczai się i będzie git.:tak:
A nie próbowałaś dociec dlaczego ona się boi tej przedszkolanki?
Może jej coś powiedziała,albo zabrała ,albo po prostu może on Zabierała Lali od Ciebie i ona sobie ją źle kojarzy?
Powodów może być 1000 :baffled::sorry2::sorry2::sorry2:

Rozwiązałam problem z ciocią i wujkiem.:rofl2::rofl2:
Do siebie weźmiemy Artura mojego brata ,a mama położy gości na Artura łóżku.
Artur swój to się bałaganu nie przestraszy,bo częściowo to i on go robił.:-D:-D:-D:-D
A jeszcze go perfidnie wykorzystam i pomoże mi posprzątać.:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Kurczę za godzinę po małego do szkoły.:baffled::baffled:
A taka fajna cisza ,aż uszy bolą z braku decybeli :-D:-D:-D

Mój mały to oczywiście nie zapisuje się na nic prócz komputerów w szkole.:happy2:
Klaudia to już zwariowała do reszty :-D:-D:-D:-D
Wymyśliła sobie ,że ...
Będzie chodziła do 3 szkół jednocześnie :szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
I tym sposobem normalne gimnazjum matematyczno-informatyczne) rano ,a po południu 2 x w tygodniu szkoła językowa (angielski,niemiecki,hiszpański):szok::szok: i 2 x w tygodniu szkoła tańca (hip hop i formacje).
Do tego oczywiście nadal warsztaty w Buffo i stajnia (ujeżdżanie Ori):szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Jak ona da radę to ja już na prawdę nie wiem.:no::no::sorry2::sorry2:
 
Malina super że już korzonki nie bolą :-D
Natali fajnie że z weselem się kręci :tak: a jak się nie mylę to ja przejeżdżam koło tej kopalni jak jadę do Wałbrzycha :tak: fakt pięknie tam jest ale w takim miejscu kopalnia :no:
Luna zdrówka dla Was Kochani :tak:
Ania nie martw się Lali jeszcze się przekona do przedszkola :tak:

No i ja tylko gary zmyłam, zaraz Kubie jakieś jedzonka dam i wolne :-D dzisiaj nic nie robię :-) lenistwo na całego :-D jak Kuba wstanie to do sklepu pójdę i do lasu się przejść :tak: a jutro chyba z rana pojadę do siostry na grzybki :tak: oczywiście jak Kuba znowu nie wstanie przed 9 :-D
 
Hej kobietki... dawno mnie tu nie bylo... a tyle sie działo... Ufff.... mielismy troche problemów z moim.. potem szykowanie sie do pierwszego dnia przedszkola... No i w końcu nadszedł ten dzień.... Sebastian był 3 dni w przedszkolu i dziś leży mi chory ://// ale mam nadzieje że szybko mu przejdzie :) Teraz postaram sie być tu z Wami na bierząco... nareszcie sie nauczyłam jak subskrybować tematy... więc teraz mam wszystko w jednym miejscu i nie musze biegać po całym forum i szukać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzwonila do mnie KERNA
Nadal jest w szpitalu i dzisiaj wywoluja Jej porod bo ma duzo bialka w moczu,takze dzisiaj musi urodzic
Trzymajmy za Nia kciuki:tak::tak::tak:
Jak urodzi to da mi znac:-):tak:


LUNKA
Wspolczuje nocki:no::no:

ANKA
Mam nadzieje ze Laura szybko sie przekona do przedszkola i ze bedzie tam chodzila chetnie:tak:

AS
No to Pani miala dzisiaj przeboje z Kubulcem:no:Wspolczuje


My wrocilysmy ze spaceru i niedlugo sprobuje polozyc dziewczynki zeby sie troszke przespaly:tak:
 
Do góry