reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

A u nas nie za ciekawie malenka sie nam przeziebila:-:)dull: niewiem dlaczego...mysle,ze czasem moze nawet zacieplo ja ubieram:zawstydzona/y:moze od tego:-(strasznie marudna dzisiaj byla...nie chciala spac:no:mleczka tez :no:ani smoczusia:no:normalnie szok:szok::szok::szok:mam nadzieje,ze szybko jej przejdzie:tak:wlasnie jej sie usnelo :happy2:wkoncu bo juz mama niewiedziala co robic:zawstydzona/y::rolleyes::szok:

Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
bo ja nie być początkująca ale do tej pory tego nie umieć:dull::no::wściekła/y:
jmm na dole jest taki plus naciskasz go przy postach na które chcesz odpowiedzeć i póżniej dajesz odpowiedz i wszystkie cytowane postym maszw ramce z odpowiedzią:tak: też nie wiedziałam długo jak to zrobić:zawstydzona/y: wstydziłam sie zapytać:zawstydzona/y: ale jakoś sama doszłam do tego:happy2:
 
Szymek też wczoraj zaczął siadać i cieżko go teraz przekonać zeby robił coś innego. Jeśłi chodzi o włosy to jakis koszmar ale pocieszam się, że pewnie minie.
Małemu też ciągle z łapek wyciągam włosy, mimo że ciągle w związanych chodzę a obcinanie pewnie nie wiele tu pomoże
 
witajcie :-)

No właśnie w tym problem, że ostatnio byliśmy na ważeniu i przez 2 tyg przybrał 100gr i teraz jest na obserwacji:eek:.
Jeżeli nie będzie przybierał, to wprowadzimy dokarmianie:sick::sick::sick:


Może jeszcze ruszy "z kopyta" ;-)
U nas przy 3 butlach w 2 tygodnie przybrała tylko 150g i już się też zaczęliśmy martwić. Najpierw oczywiście zanim wprowadziliśmy butlę na samej piersi zaczęła mało przybierać. Teraz wreszcie się ruszyło. Czego i tobie życzę :tak:
 
jmm na dole jest taki plus naciskasz go przy postach na które chcesz odpowiedzeć i póżniej dajesz odpowiedz i wszystkie cytowane postym maszw ramce z odpowiedzią:tak: też nie wiedziałam długo jak to zrobić:zawstydzona/y: wstydziłam sie zapytać:zawstydzona/y: ale jakoś sama doszłam do tego:happy2:


Skoro już tak pięknie;-) instruujesz nowicjuszy, to jeszcze proszę o jedną rzecz:tak:, jak zrobić cytat z fragmentu postu? Jak wykreślam niepotrzebną część z danego postu, to przestaje być cytatem, tzn nie jest na takim wyodrębionym polu i przez to jest mało czytelne:sick:.
 
witajcie :-)




Może jeszcze ruszy "z kopyta" ;-)
U nas przy 3 butlach w 2 tygodnie przybrała tylko 150g i już się też zaczęliśmy martwić. Najpierw oczywiście zanim wprowadziliśmy butlę na samej piersi zaczęła mało przybierać. Teraz wreszcie się ruszyło. Czego i tobie życzę :tak:

A wiesz ile powinien przybierać 3-mies. maluszek?
 
Skoro już tak pięknie;-) instruujesz nowicjuszy, to jeszcze proszę o jedną rzecz:tak:, jak zrobić cytat z fragmentu postu? Jak wykreślam niepotrzebną część z danego postu, to przestaje być cytatem, tzn nie jest na takim wyodrębionym polu i przez to jest mało czytelne:sick:.
bo musisz na końcu i na początku zostawić wszystko co jest w nawiasach kwadratowych:-)
 
kupiłam dzisiaj spaceowkę musy collage lime:-) niestety nie ma mojej ocean:-( no ale jestem zadowolona że mam już siedizsko spacerowe i moja Natalka nie musi się meczyć w za krótkiej gondolce:-)
 
reklama
Do góry