reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witam
moja się wściekła i wstała o 5:30:szok::szok::szok::szok:

jeśli chodzi o długie trasy to moja córa jechała ok130km w jedną stronę:tak: w sumie lubi jeździć samochodem:tak: w tym roku raczej pojedziemy nad morzę więc t będzie trasa wyzwanie:szok:

Agutku my już nie mamy krzesełka od pół roku bo było to samo:baffled: wspinaczki wysokogórskie:baffled:

Ewelina jesteś:confused: mam nadzieję że chory chłop cię nie wykończył:-D
mój ostatnio był 2 tyg chory:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,

jestem, jestem;-)

Roksi nawet mnie nie strasz:szok:, w poniedziałek do roboty i już:angry:, no ktoś musi pracować na nas:confused:,
ale ciężko jest:no:, podaj herbatke, ale mi zimno itp:evil::growl:.
a najgorsze, że Piotrusiowi zebrało sie na mizianie tatisia:szok:, łasi się do niego, chce całować, a ten robi uniki i mały sie wścieka:wściekła/y:,

trochę zimno, ale idziemy na dwór, odsapniemy wszyscy:happy2:

Agutek, Toka sprytna jest, moze zostanie alpinistką:confused:

buziak dla Laury:tak::-)
 
dzień dobry :tak:
U nas piękne słońce ale śniegu sporo leży i nie szybko stopnieje.
W tym roku też wybieramy się nad morze i szczerze mówiąc trochę się obawiam takiej długiej podróży (około 6-7 godzin) bo ostatnio Madzia zwymiotowała na dłuższej trasie. :-(
 
dzień dobry :tak:
U nas piękne słońce ale śniegu sporo leży i nie szybko stopnieje.
W tym roku też wybieramy się nad morze i szczerze mówiąc trochę się obawiam takiej długiej podróży (około 6-7 godzin) bo ostatnio Madzia zwymiotowała na dłuższej trasie. :-(
u mnie młodej zdarzyło się dwa razy wymiotować i to nie na długich tasach:no: my też nad morze będziemy mieć 6-7 godzin:tak:
 
Ewelina, wyrazy współczucia, mój m jak był chory a ja w pracy to musiałam do niego co 5 min dzwonić i pytać jak się czuje:szok: a teraz jest na diecie i w sumie nie wiem co jest gorsze, bo marudzi jeszcze bardziej:baffled:
Ignaś dziś rano płakał, bo śniegu nie było i nie zrobił bałwana:szok: moje dziecko chyba zimolubne jest, bo jak słońce mu świeci w oczy to się wścieka:confused:
wczoraj odkryliśmy, że Ignac "nauczył się" dwóch kolejnych wierszyków, tzn ja zaczynam wers a on kończy ostatni wyraz lub dwa. kupiłam mu kiedyś wiesze Tuwima i teraz przed snem każe sobie czytać te które lubi m.in słoń trąbalski, w aeroplanie, o Grzesiu kłamczuchu, głupi Gabryś:zawstydzona/y: pstryczek, Bambo. Czytamy kilka wierszy a potem jest hasło " Inaś gasi teko" (światło) i śpimy:-) a to ta książka
Słoń Trąbalski i inne wiersze. Seria limitowana | Julian Tuwim : Wydawnictwo Siedmioróg
 
dzień dobry
:tak: u nas słonko świeci, wreszcie :-)

współczuję Wam wirusa :no:
blue, ciche gratulacje dla Karolka, a tekst do babci pierwsza klasa :-D
blue zaraz będziesz coś czuję tęskniła za czasami kiedy Karol nie mówił:happy2:

mój wstał dzisiaj z kurami o 6 ale widzę że nasze dzieci na czas letni już się przestawiły ... no cóż jak człowiek nie zna się na zegarku to widać natura rządzi :tak::-D
położyłam się na podłodze i mówię do niego, żeby się pobawił a ja sobie oczy zamknę a to małe stanęło nade mną i "mama obudź się" ( a tak wyraźnie, że aż się obudziłam :szok:)

kasia, Agutek, my też mamy smoka do spania, gdybym pozwoliła cały czas najchętniej by z nim chodził :baffled: myślę, że jakoś go się kiedyś pozbędziemy tak jak pewnie kiedyś zacznie się Sz do kibelka załatwiać nie?:-p

boże...moje dziecko nauczyło się ostatnio wchodzić do krzesełka do karmienia wspinając się po nim i przez ten stolik się przesuwa się do środka :baffled: przed chwilą wlazła tam i zażyczyła sobie chleba..suchego :eek: kiedyś zleci na bank przy takiej wspinaczce!

Agutek, jeśli macie krzesełko baby design to nie powinno być problemu ;-) Szymek ćwiczy tę metodę od dość dawna, ja obstawiałam, ze tacka pęknie i się zwali ale chyba producent przewidział takie użytkowanie bo się trzyma :shocked2:pomimo leżących na niej 13 kg :-D

Ewela, trzymajcie się ;-)
JMM, biedna Laurka

a my już dziś od rana gołąbki ugotowaliśmy i chałupka też ogarnięta; zawsze mówiłam, ze jak słońce świeci to bardziej chce mi się żyć :-p

 
reklama
piszecie ,ze nie jezdzicie z dziecmi z tylu ...moze i ja sprobuje :tak:bo w sumie to sama zawsze siadalam z nia z tylu bez wzgledu na nic ,nie wiem w sumie dlaczego poprostu siadalam i koniec:sorry2:

dzisiaj do pracy isc powinnam :sorry2:ale czy pojde sie jeszcze okaze jak bede sie pozniej czula :blink:
 
Do góry