reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Hej!!!

Martuś,państw i miast go nie uczę:-D. Zna parę i chyba mu to starczy:-).Zakupiłam mu książki dla pięciolatków więc teraz je sobie przerabiamy.Robimy rożne fajne rzeczy bo są do nich dodane różne gotowe szablony które trzeba samodzielnie ulepszyć.

Mmatysia,no my też się stęskniłyśmy:tak:. Jakoś brak mi Twoich opowieści z wyczynów Fifiego:eek:. Brakuje mi również streszczeń z życia domu w remoncie:-D;-).Wnioskuje również ,że rozkręciłaś jakiś nowy interes.

Kiedy macie weselicho? Kupiłaś kreację?No i co wymyśliłaś na wieczór panieński?
Co do gg to my sobie czasami gadkujemy.Częściej jednak w południe niż wieczorkiem:tak:.

MNiki,no to biedna ta Twoja teściowa:-(.
Nicolka prawdziwa kobieta.Kocha zakupy i wie co jej się przyda:-D.M jak będzie miał jeszcze jedno dziecko to przejdzie mu rozpuszczanie. Przy drugim dziecku wraca rozum:-D.
 
reklama
Hej!

Mmatysia - jak miło Cię widzieć!!! Czy wybaczę...??? hmmm... no Wybaczę:-D!!! Fajnie, że się w końcu odezwałaś! Nie zaniedbuj nas! Ja też bardzo chętnie bym się z Wami spotkała! Może w końcu nastąpi wiosna i wówczas uda nam się jakoś skrzyknąć!!! A za konferencjami gg też tęsknię:-(...

Mamo Niki - kolejny pierścionek??? Ja to maniaczką kolczyków jestem! Mam ich sporą kolekcję! Pierścionki mniej wielbię... no i pokaż ten szlafroczek!

Kasiu - co u Ciebie??? Gdzie zniknęłaś???
Martuś jak się czujesz???
 
Mmatysia,no my też się stęskniłyśmy:tak:. Jakoś brak mi Twoich opowieści z wyczynów Fifiego:eek:. Brakuje mi również streszczeń z życia domu w remoncie:-D;-).Wnioskuje również ,że rozkręciłaś jakiś nowy interes.

Kiedy macie weselicho? Kupiłaś kreację?No i co wymyśliłaś na wieczór panieński?

O jak mi miło,że tęskniłyście:-).Powiadasz,że brakuje ci opowieści o wyczynach naszego w domu kamikaze.Mówisz-masz:-D;-). Młody ostatnio do perfekcji opanowała zjeżdżanie ze zjezdzalni na dwóch nogach tj.wchodzi po schodkach a później z niej zbiega. Pal licho jak robi to w domu bo zjezdzalnia niska(90 cm) ale ostatnio to samo zrobil w sali zabaw a tam już 1,20:eek: .Prócz tego wspina się na balustradę i wisi nad schodami i namiętnie wchodzi do wanny i robi "kompu,kompu" więc czasem przebieram go 4-5 razy w ciągu dnia:crazy:.
Interes stary,gastronomia w wesołym miasteczku.Mam plan totalnie przeorganizować ten kram:-) i nad tym pracuje.
Wesele siostry 3 maja(wtorek) termin dziwny ale w obecnej sytuacji nie można wybrzydzać:sorry:. Pomysł na kreacje a właściwie kreacje już mam wybraną pozostaje decyzja zakup przez net czy szycie identycznej na miejscu u krawcowej.Pomysłu na panieński ciągle szukam:-(,niestety pierwszy nie wypali z powodu wysokich kosztów.
Co do gg to my sobie czasami gadkujemy.Częściej jednak w południe niż wieczorkiem:tak:.
I wszystko jasne:-).Brakuje mi tych"wieczornych polek rozmów".Może uda nam sie spichnac któregoś wieczora przy lampce %
Hej!

Mmatysia - jak miło Cię widzieć!!! Czy wybaczę...??? hmmm... no Wybaczę:-D!!! Fajnie, że się w końcu odezwałaś! Nie zaniedbuj nas! Ja też bardzo chętnie bym się z Wami spotkała! Może w końcu nastąpi wiosna i wówczas uda nam się jakoś skrzyknąć!!! A za konferencjami gg też tęsknię:-(...
Mi również miło:-).Co do spotkania to znalazłam świetne miejsce dla naszych łobuzów Sala zabaw dla dzieci Katowice Tychy Chorzów Sosnowiec Mysłowice - NIBYLANDIA
Oni się wyżyją a my pogadamy i wypijemy pyszna kawę.
Trzeba tylko dogodny termin ustalic.
A jak tam moja pupilka?Mocno dokazuje?
 
Czyli Filip w normie:-D. Normalnie jak o nim myślę to nie znika mi z oczu Nadinka:-D.Para która nigdy się ze sobą nie będzie nudzić:-D.No i tesciowe by mieli spoko;-).

Data ślubu jak data aby im się w tym małżeństwie układało a to najważniejsza. Jak siostra czuje się w ciąży? Pewnie nie możesz się doczekać maleństwa?
 
Mi również miło:-).Co do spotkania to znalazłam świetne miejsce dla naszych łobuzów Sala zabaw dla dzieci Katowice Tychy Chorzów Sosnowiec Mysłowice - NIBYLANDIA
Oni się wyżyją a my pogadamy i wypijemy pyszna kawę.
Trzeba tylko dogodny termin ustalic.
A jak tam moja pupilka?Mocno dokazuje?

nooo można by się udać w takie miejsce!

a Młoda różnie... bywają dni lepsze, bywają dni gorsze... ostatnio jak byłam u rodziców to Młoda przechodziła tam samą siebie! była tak nieznośna, że miałam ochotę ją ......... ale jak wróciłyśmy do domu to dzieć znormalniał i nawet da się znią wytrzymać. Fakt faktem - chciałby gwiazkę z nieba! Choć nie - ostatnio chciała księżyc!
 
Monika nieźle się uśmiałam wyobrażając sobie Filipa i Nadię razem:-D:-D:-D.Nadmiar energii kruszyłby mury:laugh2::laugh2::laugh2:.Ale faktycznie swatową bym miała rewelacyjną:-)(buźka Roxy).
Siostra niestety nie czuje się najlepiej:-(.Jak na nią patrze to od razu widzę siebie i "miłość do muszli klozetowej" przez 7 miesięcy:crazy: .Maleństwa faktycznie nie mogę się doczekać(cichutko liczę na chrześnice)
Marzenko my juz bylismyw "Nibylandii" i zabawa była świetna.Po prawie trzech godzinach siła wyciągaliśmy stamtąd chłopców.W samochodzie padli jak trusie a Filip przespał prawie cztery godziny.
a Młoda różnie... bywają dni lepsze, bywają dni gorsze... ostatnio jak byłam u rodziców to Młoda przechodziła tam samą siebie! była tak nieznośna, że miałam ochotę ją ......... ale jak wróciłyśmy do domu to dzieć znormalniał i nawet da się znią wytrzymać. Fakt faktem - chciałby gwiazkę z nieba! Choć nie - ostatnio chciała księżyc!
Czyli wszystko w normie.
Ciekawe dlaczego nasze maluchy u dziadków dostają"małpiego rozumu"?Brak ograniczeń,zakazów?
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki.
Miło że o Mnie wspominacie :-)Mi tez brakuje Naszych wirtualnych spotkań:tak:ale może jeszcze kiedyś...
A co u Mnie hymmm nic ciekawego Filip zabija Mnie swoimi tekstami,
uwielbia płytę fasolek... a ja mam jej po dziurki w nosie,musi grać prawie cały czas,
zamęcza Wiktorkę... uwielbia się z Nią bawić,czytać ,śpiewać,kąpać....
uwielbia gadać przez telefon nawija wszystko co mu ślina na język przyniesie,
nadal mówi o sobie w formie rzęskiej"ja zjadłam,Ja spałam,bawiłam itp"ale w końcu i to zalapie
ładnie potrafi powiedzieć krótki wierszyk z tymi dłuższymi trzeba Mu co jakiś czas słowo przypomnieć,

Tyle u Nas i w ciąż czekamy na wiosnę;-)
 
hej,
nie wiem co napisać....

Mmatysia, a siostra nie zna jeszcze płci maluszka?

ty to jesteś niesamowita!! tyle spraw trzymasz w garści, pilnujesz, organizujesz, zarządzasz.. normlanie niedościgniony wzór.

A pomysłowość i energia Fifiego mnie powaliła!!! :szok:



Marzenko, dzięki ze pytasz. Ale szkoda gadać... trwam sobie...
powiedz planujesz wysłać Nataszkę do przedszkola od września?


Monia, to fajnie że te ksiązeczki takie ciekawe. :tak:
 
Witaj Kasiu. Umiejętności Filipka mnie powalaja po prostu.Pamietam nasze zeszłoroczne spotkanie i jego zasób słów,my jestesmy lata swietlneza wami.
U was Fasolki a u nas nadal Noddy w każdej formie.
M&m's witaj.
Jak samopoczucie? Maleńka daje popalić?
Siostra jest dopiero w 12 tygodniu ciąży więc nieszybko poznamy płeć.Może w okolicach ich wesela.
 
reklama
Sylwia. :-)

no tak, to jeszcze chwilka żeby poznać płeć.

a dziękuję za pytanie, mała sobie skacze :-) , ale bardziej inne rzeczy dają mi popalić...

czekam na wiosne i lato - że będzie lepiej, a z drugiej już takie mam "czarne spojżenie" że boję się żeby goże nie było....


Kasiu - mi też szczęka opada na zdolnosci Filipka. :tak:



apropo tematu sprzątania, Mania mnie ostatnio rozczuliła, bo już bylo późno dzieci się kładły mi się nic nie chciało i mowię żeby już zostawiły zabawki, a Maja nie. pozbierala wszytskie samochodziki co do jednego sama i nie położyła się dopóki nie było wszytsko zebrane a ja nie złożylam toru dla samochodów (podała mi żebym złożyla).
 
Do góry