reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Owca - bardzo mi przykro, że sie tak pochorowaliście... ale już lepiej? jak Wiktorek?

Tsarina - 9 godzin w niedzielę??? buuuu!!! okropność! a to jest szkoła policealna? kurcze ja ciąglę myślę o jakiejś podyplomówce i nie mogę się zdecydować... na razie chyba pójdę na kurs projektowania stron www, bo mi dyrektorka d... truje o to... ale potem by się coś przydało zrobić...

Nina2003, Malinka, Mamstud - odezwijcie się!!!
Nina - co z Twoim kursem???
 
reklama
jesuuu czy Wam też się nic nie chce robić?? :eek::eek::eek:

umi, masz zaparcie do grzybków , podziwiam :tak: ja jakoś nigdy nie umiałam ich zbierać :-( prędzej bym się o grzyba potknęła niż jakiegoś znalazła :cool2::zawstydzona/y:

tsarina, o rety tyle godzin "w budzie" :szok::confused2: szok! nie wiem czy bym dała rade :eek:

owca, ojj kurczę ale się u Was porobiło współczuję bardzo choroby Wicia :-:)-( życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia, i dużo przespanych i spokojnych nocek :tak:

Kasia, a no widzisz nie chciało mi się iść na zakupy :sorry: dziś już muszę wyjść do miasta, nie ma wyjścia :no: młodemu kończy się herbatka, kleik i jego ciasteczka, więc trzeba dupkę ruszyć. A tak mi się nie chce że szok :szok:

Marzena, kurs projektowania stron www może Ci się przydać na później, może Twój m będzie chciał założyć jakąś własną firmę albo jak ;-) ja bym poszła gdybym miała możliwość :tak: a dyrektorka zwróci Ci kaskę za ten kurs gdybyś się na niego zapisała?
 

Marzena, kurs projektowania stron www może Ci się przydać na później, może Twój m będzie chciał założyć jakąś własną firmę albo jak ;-) ja bym poszła gdybym miała możliwość :tak: a dyrektorka zwróci Ci kaskę za ten kurs gdybyś się na niego zapisała?

tak, szkoła mi za niego zapłci - na szczęście. w innym wypadku nie wiem czy bym się zdecydowała. za studia podyplomowe to już będę musiała sobie sama zapłacić - więc nie chcę popełnić błędu i dokładnie to przemyśleć, bo to - wiadomo - już wydatek rzędu kilku tysięcy. Kurs niedrogi - bo około 400-500 zł, ale i tak ze swoich ciężko dać...
 
barmanka ja pod koniec juz grzybów nie widziałam:-p tzn mama mi pokazuje " Stoisz koło grzyba" a ja patrzyłam i slepa juz byłam:-p eh wstyd taka młoda a juz sllepa:-) jeszcze skleroza mi doskwiera:-D
marzena na twoim miejscu nie zastanawiałabym sie. Dokształcenie za darmo i zawsze sie to moze przydać:-)
 
barmanka ja pod koniec juz grzybów nie widziałam:-p tzn mama mi pokazuje " Stoisz koło grzyba" a ja patrzyłam i slepa juz byłam:-p eh wstyd taka młoda a juz sllepa:-) jeszcze skleroza mi doskwiera:-D
tjaaa akurat skleroza :sorry::sorry: pewnie popiłaś coś % przed wyjściem do lasu i stąd ta "ślepota" :-D:-D:-D:-D
hihi to był taki żarcik, mam nadzieję że się nie obraziłaś :sorry::cool2:
 
Marzena, to jest szkoła policealna, bo podyplomówka to za droga zabawa na razie, ale ja jeszcze mogę zarejestrować się w PUPie i za jakieś pół roku postarac się o dofinansowanie lub całkowite sfinansowanie studiów- dobra w tym jest strona inwestycje w kadry tam można znaleźć studia dofinansowane lub całkowicie bezpłatne, no ale wybór też bywa ograniczony... popisałam, Iza wstała...
 
barmanka:-) to byłoby jakies wytłumaczenie dla mnie, ale akurat ja prowadziłam wiec nie było jak:-p:-) Nie obraziłam sie, nie mam o co przeciez znam sie na żartach:-). A tak juz na serio to ja potrafie wypic kilka szklanek wina i sie nie upic, a po jednym redsie leze pod stołem:-p
 
wiem, że nie powinnam się zastanawiać odnośnie tego kursu - i specjalnie się nie zastanawiam, bo nie mam za bardzo innego wyjścia, ale po prostu boję się czy to moje klimaty i czy dam radę... nie mam absolutnie kompletnego pojęcia o tworzeniu i projektowaniu stron internetowych! jest to dla mnie gorzej niż czarna magia! i trochę się obawiam czy dam radę... ot i moja bolączka... zresztą ja sama nie wiem co chcę...:sorry::sorry::sorry:
Tsarina jak tylko znajdę chwilkę to pooglądam tą Twoją stronkę:tak:
 
reklama
Hejka!
jolu - przykro, ze dziewczynki się rozłożyły, niestety nadszedł taki okres... my wszyscy kichamy i smarczymy, inhaluję, nacieram, witaminkami i miodem faszeruje...
Jolu a do kiedy bedziecie w Polsce? Co powiedział lekarz o przesunięciu operacji? Bez problemu czy kolejny termin byłby problemem? trzymam kciuki za dobre rozwiązanie mimo tych infekcyjnych perypetii, dużo zdrówka :). a dziewczynki to mają wilczy apetyt, jestem w mega pozytywnym szoku :-).
umi - moja nie da sobie do dzioba zajrzeć, jak wkładam palucha aby wymacać jakie juz są to robi z nich użytek i szczęke tak zaciska, ze palców wyjąć nie mogę a syczę z bólu...
marzenka - korzystaj, nigdy nie wiesz kiedy sie przyda choc dla mnie to tez gorzej niz czarna magia :).
owca - powrotu do zdrowia bez antybiotyku! Niestety kobiecy los tak jakoś skapi nam czasu na odpoczynek i spokojne chorowanie, skąd MY bierzemy tyle siły i determinacji, co??? Natura w tym palce maczała... Korzystaj jak Synus spi i wskakuj pod ciepłą kołderkę.
kasia - jestem pod wrażeniem postepów Filipka w załatwianiu fizjolog. potrzeb, kurczę normalnie mnie zatkało!!! Jestem pełna podziwu!!!
tsarina - to masz fajnego "Pana" od statystyki, będzie ciekawie i jestem szczerze ciekawa jak u Niego będzie wyglądało zaliczenie ;).
m&m's - to przyjmuj pomoc od córci póki jeszcze chce bo potem może być z tą chęcia krucho :). Gosia tez lubi pomagać, ostatnio zmywała podłogę i odkurzała ze mną, to takie fajne. Wie gdzie ma przycisnąć aby pralke włączyc i jak fachowo wyjmuje pranie :).
Tylko wezmę stopery i siadam na karne krzesło ;) gotowa wszystkiego wysłuchać, przy droźdzówkach z kawa oczywiście ;). Dbaj o siebie i Maleństwo. A!!!!!!!!!!! Własnie!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj miałaś pierwsza wizytę!!!!!! A gdzie relacje??????????????
barmanka - dziewczyno nie dziwię się, że nie miałaą ochoty wyjść! sporo zrobiłaś! prawdę rzecze, ja też bym już nosa z domu nie wytknęła :).
m@dz1@ - cieszę się, ze u Was lepiej :). A co podajesz Kamilkowi???
ankzoc - do kolejnego lata może alergia na malinki minie :). Trzymajcie tak dalej i zdrowiem tryskajcie (dobrym humorem też).
 
Ostatnia edycja:
Do góry