reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy lipiec 2013

Hej:-)

Pięknie świeci słonko i miło taki dzień zacząć. Mały ciągle kombinuje i wstaje . dziś na obiad pierogi:-D:-D idę na łatwiznę.

Miłego dnia:tak:

Wiśnia bardzo Ci zazdroszczę tych samotnych zakupów;-)
Małgosia co do męża to nic mi nie mów...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej po weekendzie;-)

No pogoda nam dzisiaj dopisuje, tylko wiaterek spory. Co do obiadu to mamy z wczoraj od mamy szynkę i ziemniaczki:-) Zostało tylko ogarnięcie siebie, chałupy i na spacer można iść.

Tuśka ja byłam na zakupach sama, wszystko fajnie pięknie tylko nic sobie nie kupiłam:wściekła/y: Bo a to za małe, to dziwnie leży i tylko wkurzona wróciłam.

Małgosia nie jesteś sama jeśli chodzi o konflikty z mężem. Mój ciągle mi powtarza, że zrobiłam się strasznie marudna. No ale to dlatego, że już nie jesteśmy sami a porządek w domu musi być bo dziecko wszędzie się kręci. Ahh szkoda gadać...

Miłego dnia dziewczyny:-)
 
Hej dziewczyny:-)
Znowu pięknie więc dziś wyruszamy w odwiedziny do koleżanki. Ehh mam lenia i nawet dla dziecka mam dziś obiadek ze słoika. Okropna jestem jutro się biorę do roboty.
Małgosia Ty to chyba chcesz dostać lanie za ten brak odzewu???
Moonaza o Tobie to już nie wspomnę Ty masz lanie gwarantowane:tak:

Wiśnia ja małemu ubieram : spodenki , skarpetki , cienkie body na długim , cienką bluzę i czapeczkę.
 
O widzę ze nie tylko ja tutaj rzadko zaglądam. My siedzimy w domu bo teraz Gabryś ma ospę i wygląda fatalnie nie ma miejsca na twarzy żeby nie było krosty :( . Mały cały czas płacze i domaga się uwagi.
Zazdroszczę wam tych spacerków.
 
Cześć coraz mniej w to wierzę że uda mi się nadrobić i odpisac kazdej z Was, za co serdecznie przepraszam.
U mnie jak w mlynie. Non stop bieganina i zalatwianie. Kupilismy dom i teraz czeka nas remont. Ja nie mam pomysłu na nic.
Mala Zu jest wprost super. Poza tym ze gorzej spi, a w dzień to juz prawie wcale. Apetyt ma i z tego się cieszę. Od chyba tygodnia staramy się sadzac na nocnik. Kilka razy zalatwila swoje potrzeby;-) z czego jestem bardzo zadowolona, ale dziś zaliczyła wywrotke, spadla z nocnika na parkiet. Poplakalam się i Mała Zu również. Mam tylko cichą nadzieję że nie przyjdzie jej ochota do siadania na nocnik i ze jej nic się nie stało.
Dziewczyny ptzepraszam ze tylko o sobie ale czssu mam jak na lekarstwo, a do tego za tydzień mam tygodniowa delegacje:-( nie wyrabiam. ..
Moonaza gdzie jestes????
 
hej:-)
Małgosia gratuluję zakupu domu. nie martw się pomysły same czasami przychodzą a jak nie to zawsze jest internet:-)
dziewczyny zaczyna mnie martwić fakt że coraz mniej się udzielamy na forum...
miłego dnia:-D:-D:-D
 
reklama
TUśka - doczytałam troszkę:) codziennie smarujesz buźkę kremem? pytam, bo ja wcale nie smaruję, odkąd skończyły się mrozy to nie smaruję niczym. Powinnam?
Dziewczyny do roboty, pisać, skrobać i dzielić się pomysłami na spędzanie czasu z naszymi super fajnymi bobasami!! Też zauważyłyście, że te nasze potworki są z każdym dniem fajniejsze? Mała Zu naśladuje jak leci wszystkie nasze zachowania w stylu łapanie się za głowę czy potakiwanie:)
Serce rośnie jak się na nią patrzy - powiedziała zakochana mama:D
Miłego dnia Mamusie!
 
Do góry