reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Wlasnie zapytalam G o Oskiego to powiedzial ze dal mu smoczka jak sie przebudzil ale jak ogladal film czyli w okolicach polnocy. To nie zmienia faktu ze i tak spal dlugo bez kolejnego karmienia.
Lezy juz w lozeczku, wiec pewnie zaraz zasnie, ja tez odlatuje.

Ale wieje u mnie za oknem! Tak glosno, a ja tak tego nie lubie :(
 
reklama
Domi u mnie mała jak i 21.40 yysneka tak i 3 30 wstała i teraz je sobie butle bo miałam sciagniete;) normalnie się wyspalam;) Au mnie też wieje jak nie wiem co ale przynajmniej nie pada już a wiatr to az w drzwiach chuczy A mam plastikową i mimo to słychać u tednia cierpię jak tak wieje.
Agatka się i mam jeszcze 3h spania a znowu co W z mlekiem mam bo mniej jest a nie karmiła w nocy i wcale twarde tak jak zawsze nie sa;/ może znowu kryzys laktacyjny oby szybko wróciło do normy...
 
Ja dzisiaj sobie też pospałam jak Blanka zasnęła przed 22 tak ją dopiero obudziłam zmianą pampersa o 4.30. Pewnie jeszcze by spała, ale nie mogłam znieść że tak długo w jednym pampersie leży :) Mleczka wypiła tak jak zwykle czyli 120 i teraz sobie leżymy razem, bo mąż już do pracy pojechał :) Dałam smoczka, bo łapki zaczęła do buzi wkładać i przysypia już. Ciekawe ile teraz pośpi :) O wypluła smoczka i śpi moje szczęście kochane :)
 
No my sie karmimy juz 2 raz w nocy;) zrezygnowalam z jedzenia przetworzonych produktow i mala dzis lzejsze steki miala.. jeszcze jelitka nie nadazaja za paskudztwami;p

Czy ktos z was lubi parowki i zna jakies ktore ma przyzwoity sklad?? Ja teraz na zakupy nie jezdze i maz sie upiera ze nie moze zadnych znalezc a ja uwielbiam parowki;(((
 
Misiu sie po 6 obudzil ale wstalam dalam smoka i ppszedl dalej spac. No wiec teraz go bede karmila :) niemozliwa jest dzisiejsza noc. Tyle godzin spania woow. Pierwssy raz od porodu :)

Parowki w pl jadlam te z biedronki wyborne bo mi smakowaly i berlinki. Bobaski te dla dzieci sa oddzielane mechanicznie wiec fuuuuj nigdy bym nie zjadla.
Ok biore malego do zmiany pieluszki i dac cycusia bo znowu bomba mnoe zalewa :D
 
Dzag zniknela, ale ja mam rowniez pytanie gdzie sie podziewa Dreddka, auliya, aenye, Kika7878, AsiaK-K, Betix31, OlaSzy, amos, kreatorka, porannakawa, Melisska32, Traktorzystka, Miminka2, AlfaBeta111, basiaw24, olciastrzelce i kulkaprzytulka????? Odzywajcie sie dziewczyny, chcemy wiedziec co u was i waszych malenstw :*
 
I proponowalabym.przeniesienie sie juz na watek zamkniety. Jakby nie bylo ten nadal kazdy moze czytac a Pogaduchy czekaja az w koncu tam sie przeniesiemy. mamy juz luty :)
 
Dzień dobry! Wywołana zgłaszam się:D
U nas noce różne, tzn. pierwsza część nocy ok, dzisiaj była pobudka o 23, a później dopiero o 3:) Więc super, ale potem była już o 4, 5 i o 6 wstajemy:/ Mały nadal nad ranem trochę pokwekuje... Ja chyba sprobuje odstawić nabiał. Wczoraj już nie jadłam i zobaczymy co bedzie. Kropelki na brzuszek nie pomagają. Quchasia - odstawiasz przetworzone, czylico takiego jadlas??
Adaś dziś już kończy 5 tygodni, a Wasze dzieciaczki w większości tyle starsze! Ale ten czas leci! I ja jeszcze czekam na pierwszy uśmiech:)
W dzień jest już trochę lepiej-Adaś robi sobie dłuższe przerwy między karmieniami i dłuższe drzemki też ma- w łóżeczku lub bujaczku, ale co najważniejsze-już nie ciągle na mnie;)
W piątek wieczorem zostałam sama z moimi dwoma synkami i miałam stresa, czy dam rade, ale udalo mi sie ich jakoś uśpić o normalnej porze, więc git:) W tym tygodniu czekają mnie jeszcze dwa wieczory bez męża, ale może też jakoś będzie:)
A jak mnie wczoraj Adaś udziabal w cyca-no bolal normlalnie jak na początku karmienia! Ale w nocy smarowalam i dłuższe przerwy były i już jest lepiej:)
Adaś też czasem się tak wkurza i wygina przy cycu, ale u nas to oznacza, że chcę do drugiego cyca, ale najczęściej jest to wieczorem i jest zmęczony chyba. Bo jak się uspokoi to troszkę zje i szybko usypia.
Właśnie sie budzi z drzemki Ksieciunio:)
Miłego dnia:)

A no właśnie- ja też chętnie przejdę na zamknięty.
 
reklama
Domi też ostatnio wywolywalam dziewczyny ale żadna się nie odzywa.... to dobrze ze taką noc przynajmniej pospalas;)
U nas też nic super mała spala w łóżeczku później ok 1 zaczęła marudzi wzięłam do siebie dałam smoka i tak i 3.30 wstała czyli tylko raz;) później po 7 i przed 8 zjadła mleczko zaprowadzilismy Maję do szkoly wróciłam zjadlam śniadanko mała do malpek pogadala teraz idzie spać bo mało spał od rana a ja muszę posprzątać dziś właściciel po kasę przychodzi;)
A co do parówek to ja kupuję berlinki dla mnie najsmaczniejsze:) właśnie kiedy na zamknięty się przenosimy?
 
Do góry