reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dzieki dziewczyny, sprobujemy sokolinek;))

My tez juz po spacerze. Mala cos mi pokasluje, tak sucho.. na razie niezbyt czesto wiec sie nie martwiE.
 
reklama
Byłam ważyć malenstwo i waży już 5020g :) prawidłowego przybiera na wadze:) moja kochana taka grzeczna była nawet nic nie plakala tylko sie rozglądam gdzie jest bo tam trochę ludzi było nawet się dó położnej usmiechnela:) odebrałam Maję i teraz obiadek a Agatka dalej spi ;)
U nas huragan nie pamiętam jak się nazywa i znowu zaczęło łac zmoklam jak kura:/
 
Witam sie i ja po dłuuugiej przerwie trzeba było mi dac impuls do napisania hihi dzięki Domi :) u nas początki karmienia to była tragedia nawał taki ze szok oczywiście przyplątało mi sie zapalenie piersi jednej potem drugiej okropna gorączka 2 antybiotyki po jednym dostałam jeszcze jakiejś wysypki :/ ogólnie szkoda gadać.. Teraz jest juz lepiej ale nadal tyle roboty z tymi cyckami mam ze czasami mam serdecznie dosc :/.. Mała moja ogólnie grzeczna w nocy nawet daje nam sie wyspać wiec jest ok, zmartwienie mam tylko z jej ulewaniem strasznie ulewa :/ po każdym karmieniu praktycznie..ale była dzis położna zważyła i ładnie przybiera wiec na razie bez paniki..
Ja nie mam dostępu do tego zamkniętego wątku czy co to jest, nawet nie wiem gdzie tego szukać..
Miłego wieczorku dziewczyny, postaram sie cześciej udzielać, ale jakos lepiej mi czytać co u was niz pisać co u mnie.
 
Miminak my jesteśmy bardzo ciekawe co u cb:) wiec pisz coraz częściej współczuję zapalenia piersi ale super ze mała Masz grzeczna;)
 
Dzag przeszkol mnie ze smoczka teojprzeplywowego bo go mam 3* awent. Nie lupowalam mniejszego bo mlody ma 11 tyg. To na chwile by byl. I mam go ustawic tym znaczkiem Koło nosa co chce zeby lecialo tak? Bo strasznie cieknie i nie wiem czy za szybko nie jest jak dam na1 na 3 to wszystko poza buzie leci a gdzies wyczytalam ze zaczyna sie od 3 a konczy na najwolniejszym?
Moze nie umi z tego pic bo mial wąską dr Brown?
Skomplikowane to ;).



Dziewczyny jaki dajecie krem na zewnatrz przy problemach skórnych maluszka? Dawalam niwea na wiatr itp ale niebedzie :(.
 
Ostatnia edycja:
quchasia moj Oski tez czasami zakaszle tak sucho. Nawet mu sie zdarzy 2 razy na dzień ale później jest ok więc nie przejmuje sie tym zbytnio.

Gosia u mnie też wieje niemożliwie :o i dzis deszcz, słońce, deszcz, grad i wiatrzysko... i tak w kółko było. a teraz mroczny wieczór :/ eh.

miminka udzielaj się czesciej :) wspolczuje że musialaś tak sie nameczyc z piersiami i że mała Ci ulewa.

KTO JESZCZE NIE MA DOSTĘPU DO ZAMKNIĘTEGO?
 
Mi dziś młody na spacerze spał 2h i potem 2 jeszcze w domu! Jz dawno tak nie spał w dzień... :)

I też strasznie ulewa ale przybiera dobrze więc ok. Tylko czasem ulewa tak dość gęsto i nie jest to wtedy serek... Tylko jakby surowe białko jajka. Też się u Was tak zdarza?
 
Szkrabek dzis zauwazylam takie ulanie u małej ale na podłodze je zobaczyłam a tak to wypluje mleczka trochę ale zaraz się cieszy wiec jest ok :) poprostu za duzo się najje i wypluwa co za dużo:)
 
reklama
Matko jak zmęczona jestem po 19 wykapalam mała nakarmilam i położyłam spać wzięłam się za prasowanie to ponad godz jeszcze włosy umylam i normalnie plecy mnie tak bolą ze nie wiem:( teraz jeszcze ściągnąć mleko wysuszyć włosy i do spania chyba że mała wstanie to dam jeż i lulu:)
 
Do góry