reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Kreatorka dziekuje :) czyli tez nie zaszalalam jednak z ta torba. Choc jest spora:-)
Domi cieszę sie ze juz jesteście w domku :-) daj znać po wizycie poloznej.
Gosia ale ci sie grzeczniutkie dziecko trafilo :-) tylko pozazdrościć :-)
Traktorzystka ty to juz lada dzien a ja jak je czytam to mam wrażenie ze jestem 100 lat za murzynami :-) chyba jednak nie chce do stycznia czekać...
 
reklama
Gosia, dzień swetra świątecznego :rofl2:. Fajne małe święto :-D

Traktorzystka, no to już krok do przodu :tak:. Jakbyś się wybierała na porodówkę, bo nagle Maleństwo będzie chciało przyspieszyć, to dawaj znać.

Znalazłam kilka chwil dla siebie, zaliczyłam hennę i regulację brwi u kosmetyczki
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
. Wreszcie nie wyglądam jak sowa. Mogę iść rodzić
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
.
I wczoraj ten wieniec udało mi się zrobić. No jak na pierwszy raz nienajgorzej, choć mógłby być dopracowany. Zabrakło mi małych orzechów do zapchania dziur
p.gif.pagespeed.ce.1iqzvM-Dj6.gif
. Tylko teraz nie mam pojęcia jak to powiesić na ścianie
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif
. No i powoli schodzą wszystkie paczki z rzeczami dla Wicia i z prezentami dla dzieciaków. Dzisiaj przyszedł komplet zrobiony na zamówienie: organizer na łóżeczko i ochraniacz z minky. No cudne, bielusie i niewinne :-). Mam nadzieję, że do piątku wszystko będę miała odebrane. Mąż tylko krzywo patrzy jak co chwilę jakiś kurier dzwoni :-D. No, ale jakoś lżej mi się robi, bo czuję, że jednak może się uda wszystkiego dopiąć przed świętami. Obym tylko mogła w tą Wigilię wyjść :-(
 
Traktorzystka daj znać jak tam rozwój sytuacji:)
No dzag Ty to jesteś kreatywna babka;)
No nie mogę narzekać na Agatke jest grzeczna i slodka;) i tak sliczna;) mąż nawet wiercil dziury bo lustro wieszal to nawet sie nie poruszyła i dalej słodko spala;) ja lecę dziś bo Maja ma koncert w szkole muszę tylko mleka ściągnąć bo jak będzie głodna to będzie płakać
Jak mi się uda jutro do kompa usiąść to wrzucę zdjęcie bo nie mam czasu a po za tym to zatoki daje się we znaki oczywiście tylko ta prawa:( wiec w piątek do lekarza idę może coś da dla karmiących a jutro jadę zarejestrować mała wiec tylko na telefonie siedzę
Miłego dnia i szybkich i bezbolesnycj porodow zycze:)))
 
reklama
Moj synek dostal wysypki po policzkach. Czym to przemywac? Polozna nie dotarla w tym tyg do mnie jeszcze. To sa takie drobne grudki z bialym troche zaczerwieniona skura kolonich.
To nie prosaki bo ma na nosie i zaczynaja zchodzic a te od wczoraj sa.
 
Do góry