reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Rumcajsowa hanka ja tez tak mialam kupione ;).
Najwyzej troche zaduze beda chyba ze twoja pociecha z tych wiekszych będzie. Ja tez ze szpitala w 62 przywiozlam kombinezon 68. Mój okruszek miał 53cm.
 
Basia o wow :-D!!! Ja myslalam ze Ty juz wstalas :-D ..ale nie martw sie w zeszlym tyg tak mialam ze praktycznie cala noc nie spalam :sorry: hormony chyba :eek:
Ja z reszta juz sie nie klade..trzeba dzieciaki odstawic do przedszkola i starszaki budzic ..a pozniej w miasto ehhh .
 
Ja juz wstalam i to z bólem głowy i próbuje namówić moja 3 latke by sie ubrała do przedszkola ( już powinnismy wyjsć. )
Przedszkole ma przerwę od 21 grudnia do 15 stycznia- nie jest to najlepszy dla nas okres..
Podjęłam tez "wiekopomna decyzje " i 18 grudnia - piątek to będzie mój ostatni dzien pracy. I mam nadzieje, ze do środy następnego tygodnia urodzę- chciałabym przed świętami...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dreddka nie no nie wierze :-D ja myslalam ze Ty pojdziesz urodzisz i z porodowki do pracy :-D..a tak na powaznie to czas najwyzszy :tak:
..u mnie tez dzieciaki maja dluga przerwe swiateczna ;-)... mam nadzieje ze spadnie snieg bo inaczej bedzie ciezko zapelnic im czas :baffled:
 
Do góry