reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Justa gratulacje :-)
Ja właśnie wróciłam od lekarza:-) mala ma ok 3170 i w końcu sie przekręciła jak należy :-) narazie nic nie zapowiada porodu a lekarz obstawia okolice 27 grudnia (oby nie bo to urodziny teściowej) a zaraz przed świętami mam się zgłosić na ktg.
No to tyle :-)
Teraz idę podkradać upieczone pierniczki :-) mam nadzieje ze zębów nie połamie :-)
 
Gosia, Justa świetne wieści od Was :)) utulcie swoje córeczki od forumowych cioć :)) a dla Was dużo sił :))

Dziewczyny, ja też się dzisiaj jakoś gorzej czuję. Znów źle mi się chodzi, w kroku jakoś nieprzyjemnie. Jeszcze w ciągu dnia dostałam smsa od kuriera InPostu, że mam się stawić w określonym miejscu i odebrać paczkę do konkretniej godziny - a ja bez samochodów - D. pojechał nim do pracy, a na nogach za daleko - zresztą już ciemno było, więc chcąc nie chcąc musiałam do teściowej dzwonić czy mnie podwiezie. Pierwszy raz mi się taka sytuacja przydarzyła, ale udało się odebrać. W ogóle mam wrażenie, że stopy puchną coraz mocniej, na co dzień tego nie odczuwam, dopiero jak mam założyć buty. A tak w ogóle dziś segregowałam też zdjęcia na komputerze i trafiły mi się jakieś sprzed 2 lat czyli zaraz po naszym ślubie i tak się napatrzeć nie mogłam jaka szczupła byłam... kurde nie wiem jak teraz uda się wrócić do wagi, jak apetyt wciąż mi dopisuje i szukam czegoś do przekąszenia..
 
Gosia i Justa, gratuluję Dziewczyny!! :)

Porannakawa, no właśnie nie wiem co tu się dzieje. Rodzące usprawiedliwione :-p. Ale te jeszcze nie i już po? Gdzie się podziewają, że tu takie pustki...? ;-)
A u mnie życie się toczy. Dzisiaj mieliśmy w przedszkolu te warsztaty robienia ozdób świątecznych. Fajne. Robiliśmy choinkę na takim papierowym stożku, ozdoby różne dawaliśmy. Stoi na parapecie u Tymka w pokoju :-). No i dzisiaj było ogłoszenie wyników konkursu na ozdobę choinkową. Tymek dostał nagrodę główną!!! :-D:-D Aaaale się zdziwił i ucieszył jak go pani wyczytała :-). Dostał farby, zestaw pędzli, plastelinę i dyplom. Już wisi na ścianie oczywiście :-D. A ja jestem dumna i z niego i z siebie, że tak się wczułam i postaraliśmy się. No bombowo. Zawsze będzie to argument do używania na przyszłość, że jak się ktoś stara, to jest szansa że osiągnie sukces :-).
Ubranka 62 poprasowane a torba nareszcie spakowana, zostaje skompletowanie dokumentów i dorobienie badań, ale to przyszły tydzień.
A teraz śmigam do łóżka, bo cała obolała jestem. Do tego niemiło kłuje mnie czy ciągnie w podwoziu, jakby mi ktoś za pochwę w dół ciągnął. Trzeba to przespać :-p. Dobrej nocy.
 
No ja jeszcze na chwile i spadam pod prysznic :tak:.. Dzisiaj dzien pelen wrazen na BB:-) Z rana musze jechac podpisac glowna umowe do chalupki , Malz juz ma wolne ...wiec oficjalnie moge rodzic :tak:

Traktorzystka wiesz cco do tych lisci malin to sa przereklamowane . Pilam w pierwszej ciazy ;-)Mlody wcale wczesniej sie nie urodzil i skurcze byly takie same jak i bez;-) (mam porownanie w kolejnych porodach) Pilam 6 tygodni. Moze na Ciebie zadziala :tak:.

Olciastrzelce no super waga malej :tak:stawiam ze wiecej jak 3,400 nie bedzie . Idealna waga dla dziewczynki :tak:/

Agak mnie tez tak ciagnie w pachwinie jakby , a jak sie zasiedze i chce isc np. do kuchni to jest masakra :-( Ehhh widzisz ale to juz ostanie zakrety przed meta :-) Damy rade !! a co do wagi to mi nie mow nawet ja strasznie przed ciaza utylam ale orbitek juz czeka :tak:

Dzag brawo Ty !!!!!!!!!!:-):-):-) . co ja mowie brawo Tymus !!!:-):-):-) Glowna nagroda ho ho , bardzo sie ciesze :-) Tymus pewnie zadowolony na maxa , jeszcze przy wszytskich dzieciach takie wyroznienie :tak: Takie konkursy (zwlaszcza) wygrane baaaaaaardzo motywuja . Moj Olek ma takie zaciecie wlasnie do prac plastyczno-technicznych i kazde wyroznienie czy nagroda to dla niego ogromna motywacja zeby byc jeszcze lepszym :tak:


ok ja tez juz uciekam laseczki ! Dobrej nocy !! :tak:
 
Dzag u mnie rozmiar 62 jeszcze dlugo polezy ;) wszystko 56 powyciagalam i nawet kombinezon corki rozowy pralam bo mniejszy ale i tak maly sie w nim topi.
Jedynie z pieluch 0 zeszlam juz bo kikut odpadl zaraz po tygodniu a i tak jedynki zaduze sa ;).
Gratulacje dla tymka.
 
Agak1987- ja to w ostatnich miesiącach troszkę się naplakalam oglądając zdjęcia i do tego w salonie troszkę ich wisi gdzie wtedy byłam w drugim miesiącu i jeszcze nie było widać tych dodatkowych kilogramów..została mi po pierwszej ciąży troszkę skóra i parę kg ale jak teraz patrze to stwierdzam że byłam szczupła. Mam motywację do maja aby jednak zabrać się za siebie bo córcia będzie miała komunie. Nie ukrywam ze zazdroszczę kobietą które 2-3 miesiące wracają do wagi sprzed ciąży a nawet mniejszej nie ćwicząc nic.
Będziemy się wzajemnie wspierać więc może będzie łatwiej :-))
 
reklama
Do góry