reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Domi może juz tuli swoje malenstwo :-)

Miminka2 głową do góry. Chyba każda z nas ma bądź miała gorsze dni. Im bliżej porodu to wszystko bardziej nas stresuje ale będzie dobrze :-)
 
Gosia wlasnie o Tobie od rana myslalam ;-) Gratulacje:-) ,niech corcia zdrowo rosnie :-):-)

Domi wszyscy tu na Ciebie czekamy :tak: mam nadzieje ze juz jestes po.

Qrde dziewczyny jak tu sie cichutko zrobilo :-( wogole jakiegos dola lapie ze wszyscy hurtem rodza ... masakrycznie mi sie dzien za dniem, godzina za godzina ciagnie :unsure:
 
Kasiodek4-dzięki no u mnie ewidentnie teraz te gorsze dni [emoji20], Justa -gratulacje ;) Porannakawa- u mnie to samo jakis dołek mi sie włączył... Domi - milczysz to chyba tulisz juz maleństwo :) oby czekamy na wiadomości..
 
reklama
Justa gratuluję! Zazdroszczę Ci, że jesteście już razem:-)

porannakawa, miminka, ja mam tak samo. Już bym chciała. Nawet zaczęłam pić liście malin :-(

Domi,
jak sytuacja? Trzymamy bardzo mocno kciuki! :-)

Szkrabek,
w którym szpitalu w końcu rodziłaś? Fajne imię wybrałaś dla synka - Kosma, bardzo ładne :tak: . Przyznam szczerze, że mnie zaintrygowałaś bo pierwszy raz o takim słyszę :-)

Aaaaa właśnie! Mi się kilka dni temu śniło, że Rumcajsowa Hanka urodziła córeczkę, a my wszystkie siedziałyśmy na korytarzu przed porodówką i dopingowałyśmy :-)
 
Do góry