reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Domi, ja też bym dzwoniła do mojej gin gdyby się coś takiego działo. Ty masz fajną położną - do niej możesz też zadzwonić. Ściągaj szwagierkę i dzwońcie. Jesteś po terminie, ja bym się bała, że to łożysko nie daje rady... Ja bym dzwoniła. I oczywiście trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się w porządku i żebyś dzisiaj Oskara przytuliła :tak:.
Chociaż kciuków to mi już powoli brakuje... Tyle Was w zawieszeniu :-D

Zaraz postaram się posprawdzać kogo brakuje na liście rozpakowanych mam i uzupełnić co się da...

Edit:
Gotowe. Zerknijcie, czy kogoś nie brakuje...

A teraz lecę prasować ciuchy 62 a potem torbę pakować :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej witam sie po dłuższej przerwie niestety net mi odmówił posłuszeństwa na dłuższy czas [emoji53] wszystkim nowym mamusiom gratuluje [emoji1] i za tych w trakcie trzymam kciuki i powodzenia oby szybko i bezbolesnie dzieciaczki sie pojawiły na świecie ;) ... Ja juz na szczęście mam ciąże donoszona wiec teraz tez moge rodzic tylko jakos wszystko ucichło jak na złość :/ miłego dnia dziewczyny..
 
Qrde ale zasnelam :szok: musialam chyba nocke odespac . Oczywiscie skurcze raz sa raz ich nie ma :confused2:, oby do piatku.

Domi sie nie odzywa wiec chyba sie rozkrecilo na dobre :tak:

Dzag na liscie nie brakuje chyba nikogo:tak: Ciekawe co u Gosi .... bo cos sie nie odzywa :-(
 
Hej :-) wracam od położnej. Powiedziała co i jak kiedy jechać do szpitala :-) zbadała tętno. Zalecenie jest jedno SEKS SEKS I JESZCZE RAZ SEKS :-D to najlepiej pomaga :-) ja musze jechać jak skurcze będą co 10 min bo mam 30 km. Po odejściu wód natychmiast :-) fajnie mnie usciskaly obie. Tak miło :-)
Myślę o Domi...jak tam u niej.
mam też Nadzieję że u Gosi wszystko ok.
Jestem pełna Energi:-D
 
reklama

Aenye, Szkrabek - gratuluję! :-D

Domi
, trzymam mocno kciuki! Powodzenia Kochana! :-)
Piguła, ja jeszcze kilka dni temu płakałam, że mój się nie chce ze mną kochać, bo boi się, że wywoła poród. Ale teraz to ja wymyślam miliony różnych wymówek. No taaaaak nie mam ochoty na seks!

Rodzicie w takim tempie dziewczyny, że Wam zazdroszczę. U mnie cisza! Tylko młody mniej się rusza w brzuszku. Na poniedziałek mam termin. W pt. idę na USG i na wizytę. Mam nadzieję, że to już ostatnia wizyta przed porodem :-) Już mam dość codziennych pytań koleżanek "Kiedy rodzisz?, "Jesteś już na porodówce?". Moja mama też przechodzi samą siebie. Ostatnio nie wzięłam telefonu z domu i miałam nieodebranych... 37 połączeń - w ciągu godziny. Dzwoni kilka codziennie od 7 rano, dziś aż ja dodałam na czarną listę w telefonie, ze nie dodzwoni się do mnie między 19:00 a 11:00. Stresuje mnie tylko niepotrzebnie :-)
 
Do góry