reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Hey dziewczyny nie miałem neta w szpitalu a wiec tak Agatka ur.7/12/2015 godz 9:04 waga 3085g dl51cm zdrowe i śliczna jest spi całe noce tylko zje i dalej spi karmię piersią :happy: w poniedziałek znieczulenie odeszło już koło 12 w południe a wieczorem ok 22 juz chodzilam:) nie powiem że nie bolało bo bolało ale jak patrzę na swoją niunie to wszystko mijs:) nie wiem które urodziła bo nie czytałem bo dopiero do domu wróciłam i odrazu wam chciałem napisac:) szwy jeszcze mam ale w piątek polozna przyjdzie i zdejmie:) a moja niuni ma doleczki w każdy pokoju po Mai bo ona na tylko w jednym . Jutro się ogarnę i opiszę co i jak na odpowiednim watku:)
Gratuluję Mamusia co urodziły buziaki kochane
 
Gosiu gratulujemy :-* nareszcie napisałaś bo juz się stresowałysmy:-) super ze karmisz piersią :-) trzymaj się :-)

Traktorzyska ja tam ochotę mam zawsze :-D Mój M miał opory bo wiadomo dziecko itd ale przekonałam go :-D
 
Gosia Gratulacje [emoji4] ! ! ... Ale sie zaczęło rozkręcać, fajnie i zazdroszczę tym co juz mogą tulić swoje maleństwa, ja zaczynam sie stresować chociaz jeszcze troche czasu do terminu to tak juz bym chciała zeby było po ehh :/ coraz ciężej i psychicznie i fizycznie..
 
reklama
Do góry