reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Basia jaj ja ci zazdroszcze, ze maluch sie obrocil! Moj niestety siedzi glowa do gory i no przez to ta cesarka bedzie:( a te 3 kg w tym czasie ciazy to wg ciebie duzo czy mali? Bo moj w ubieglym tyg tez tak wazyl i polozna dzis mowila ze "kawal" dziecka bedzie zwlaszcza ze przybiera teraz co tydzien 100-150 g
[/QUOTE]


Agak chyba mało..:baffled:
córkę urodziłam z wagą 4 kg w pierwszym dniu 42 tygodnia, i teraz tak sobie pomyślałam, że skoro Witek waży ledwie 3 kg to pewnie przenoszę...:zawstydzona/y:
 
reklama
Od ok. 2:50 zapisuje i licze skurcze.. Na poczatku co 12min a teraz co 11... Zostalam sama w domu, G pojechal do pracy a szwagierka nie odbiera telefonu :/
 
Aenye gratulacje!! Wreszcie masz swoich chłopców przy sobie! Zdrówka życzę ;-)

Szkrabek, oby akcja szybko się rozwinęła!

Domi, dawaj koniecznie znać co i jak, może tym razem to już naprawdę to :-)
 
Dobra, szwagierka oddzwonila..wiec jest pod telefonem. Ale bolą te skurcze :( takie że i na dole plecy i brzuch jednoczesnie boli......
 
Domi masz to samo co ja, podcieram się to widzę krew i śluz teraz założyłam duża podpaske, nie jedz za szybko póki nie będziesz mieć skurczy dużych, ja pojechałam i tak leżę, mam rano zostawić mocz i czekać, jestem na sali przedporodowej, jak nic szyjka nie ruszy to przenoszą mnie na ginekologie
 
Wiem wiem Justa. Pojade dopiero gdy skurcze beda co 5-6minut. Ale bolesne cholerstwo.... A ja mialam sama krew, zadnego sluzu nie widzialam...
 
Hej Laseczki!
Cala noc mialam skurcze , co chwile mnie wybudzalo .i tak caly czas.. ale kurde to ciagle nie to :confused2: juz mam dosyc :-(

Aenye gratulacje ogromne !!! :-):-):-) juz wczoraj widzialam ale nie puscilam pary z ust na BB ;-) duze maluchy :-) Wszystkiego co najpiekniejsze dla Was :-)

Szkrabek, Justa juz mnie palce bola od zaciskania kciukow :tak:

Domi jak krew bez sluzu to ja bym walila na izbe , najwyzej Cie odesla . Krew moze byc z szyjki ale i rownie dobrze z lozyska . Pakuj doopsko i do szpitala !!
 
Domi a moze zadzwon do swojej pani ginekolog? Albo szwagierka do poloznej niech zadzwoni i zapyta? Ja bym sie wystraszyla gdybym zobaczyla sama krew... Mocno trzymam kciuki!
 
reklama
Domi ja też uważam ze lepiej pojechać do szpitala. Najwyżej odeslą ale będziesz spokojniejsza ze wszystko jest tak jak powinno. Oczywiście u mnie wszystko stoi. Wczoraj w nocy budziły mnie skurcze ale nieregularne w ciągu dnia tez ich troszkę było a dzisiaj o 7.00 poleciałam juz zaprowadzić córkę do szkoły i nie ukrywam ze czuje się rewelacyjnie. Może to cisza przed burza :p
 
Do góry