reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Hello!

Wreszcie skończyłam z przygotowaniami. Mogę rodzić! :-)
Pakowałam dziś prezenty na Mikołajki, ja nie wiem jak św. Mikołaj sobie z tym radzi, no nie da się z tym brzuchem. Chociaż on ma podobno Skrzaty do pomocy. A ja? Jeden Skrzacik kopał w brzuszku jak szalony, a drugi (sunia moja ukochana) zabierał wstążeczki. Ale dałam radę, chociaż te dwie paczuszki pakowałam prawie 2 godziny!
Byłam w piątek na wizycie, miałam nadzieję, że urodzę w ten weekend, a wiecie co mi lekarz powiedział? Że jak tak na mnie patrzy, to widzi, że zobaczymy się w przyszłym tygodniu na wizycie! A ja właśnie przeczytałam na Pudelku, ze nawet już Kim Kardashian urodziła, a termin miała po mnie - na Boże Narodzenie! Jestem zazdrosna.

OlaSz
y, świetne wieści, Marysia jest prześliczna!

.szkrabek
, to może będziesz mieć najcudowniejszy Mikołajkowy prezent?:-)

kasiodek4 witamy! Ja tez mam termin na 14 grudnia. Wiesz czy będziesz mieć synka czy córcię?

agak
, odpoczywaj Kochana.
 
Ja mam dzisiaj dzień turbodoładowania. PRzewaliłam całą chatę w poszukiwaniu ładowarki do aparatu i cholera, nie ma nigdzie, jestem tak wk… że szok - bo kupiłam sobie sama prezent już świąteczny, nowy, zajebisty obiektyw do aparatu. WRRRRRRRRR I teraz nie mam czym naładować baterii, czujecie to?! Przecież się pochlastam!? Tak mnie to wnerwiło, że zawiesiłam trzy obrazki, lustro, ułożyłam i posortowałam Felka zabawki w nowej szafce, odseparowałam mu klocki Playmobil od Duplo. Do tego zrobiłam porządek w salonie bo mam zamiar - jak dzieci pójdą spać - udekorować dom świątecznie, żeby mieli niespodziankę (tak na razie minimalnie, ale żeby klimacik był), no i upiekliśmy pierniczki, które zaraz będziemy dekorować.
Coca Colę sobie jutro chyba odpuszcżę, bo od 10 do 14 ma być jedna ciężarówka a w niej zdjęcia z nią i Mikołajem, jacyś youtuberzy których nie znam itp. Myślałam o czymś zupełnie innym i chyba żal mi czasu, wolę z dziećmi dzień spokojnie spędzić z prezentami i może do kina ich zabrać. Zresztą zobaczymy.

W ogóle za to nie jedliśmy dziś nic, bo nie chciało mi się stać przy garach i dopiero o 19 mąż przywiózł pizzę, za to z najulubieńszej, prawdziwie włoskiej pizzerii i wciągnęłam prawie całą z krewetkami i cukinią, i rukolą. MHHHRRRR! + pół litra coli i od razu chce się żyć ;) Tylko czemu nie ma cholera tej ładowarki….!!!

Miłego wieczoru, dziewczyny!

szkrabek, bardzo mocno trzymam kciuki, żeby się rozkręciło!!! &&&&&& chyba nie ma nic gorszego niż wywoływanie na oxy :/

Kasiodek, witamy :)
 
@kasiodek4 witaj w naszym gronie i odzywaj sie czesto ;) a spodziewasz sie synka czy corki?
@dzag82 o jak fajnie ze udalo Ci sie okna umyc. Ja moze przed samymi swietami umyje o ile bede sie czula. Ale wy z tymi ozdobami szalejecie, az mam ochote tez sama cos zrobic, ale zdolnosci plastycznych to nie mam za nic...
@.szkrabek no ten masaz szyjki zakonczony krwawieniem brzmi przerazajaco, ale moze cos sie ruszy i jutro dostaniesz bobasa od Mikolaja :)) tego Ci zycze.
@agak1987 no to ulatwienie dla meza jak nic zrobilas :) ja bym na to nie wpadla, hehe. A jesli chodzi o mojego synka no to moze i prawda ze czeka na ciocie. Ale pytanie moje jest takie teraz- czy przeziebione osoby maja wstep na sale porodowa i pozniej? Bo ona sie przeziebila..... :/
@Gosia25 no to super ze kupilas buty. Kij z tym ze na dzieciecym, wazne ze masz w czym chodzic :) i zazdroszcze nowego telefonu ;) moj sie tak zacina ze szok..
@traktorzystka haha no to dowalilas z ta Kim Kardashian, padlam! :D tez niebawem urodzisz :)
@..aenye ta ladowarka znajdzie sie pewnie w tym momencie, w ktorym nie bedziesz jej potrzebowala :) ale wspolczuje bo pewnie chcialas od razu nowy obiektyw przetestowac.. Ah i pizze z ulubionej pizzerii tez bym zjadla.. Ale za to cole popijam :D i dzis sami sobie na obiad tortille zrobilismy. Tzn placki kupne :D

Teraz ogladam super talent i padam ze smiechu. Takie dziwaki czasem przychodza ze szok :D Ogolnie to dzis sie mega zmeczylam. Zakupy dlugie byly, ale lodowka pelna. Z choinka G prosil zebym sie wstrzymala do 15go, jak przyjdzie druga czesc kasy, no to dobra, wytrzymam :D chata w ładzie, pranie wywieszone, zakupy zrobione, najedzeni, teraz odpoczywam. Milego wieczorku ;) no i zycze zeby ktorejs Mikolaj przyniosl w prezencie dzidziusia :*
 
Aenye, ah urok przeprowadzek... Połowa rzeczy gdzieś wchodzi i wyjść nie chce. Ja do dzisiaj szukam pościeli z prześcieradłami po Tymku i nie ma nigdzie!! Już się chyba poddam i po wypłacie szybko zamówię na allegro :wściekła/y:

Szkrabek, czyli co, jutro :tak:

Gosia, Ty masz w końcu swoje buty, a ja w końcu umyte okna :-) Mission completed. Można rodzić :-) Powodzenia jutro!!

Kasiodek4, witaj :-)

Traktorzystka, zaraz poczuję się w Twojej skórze, bo jeszcze muszę zapakować Tymkowy prezent. Ale ja ostatnio cały czas coś robię na podłodze, pochylona, więc chyba nie powinnam poczuć różnicy :-p Najgorsze, że mężowi nawet czekolady nie kupiłam żeby pod poduszkę wcisnąć :-( Tymon mi plany popsuł, nie mogłam z domu wychodzić :-( Może mąż wybaczy...

Agak, rozwiązanie może śmieszne dla nas, ale dla chłopów praktyczne. Mój Jarek do teraz ze strachem (nooo, teraz już też trochę z uśmiechem) opowiada, jak w trakcie mojej nagłej cesarki podeszła do niego "jakaś kobieta" i prosiła go o śpioszki i... BODY!! dla dziecka. Body! :-D Przerażony dał jej całą siatkę :-D Ogólne zdziwienie, że "to coś co nie jest koszulką" może być śpioszkami, rampersem lub pajacem i jeszcze TO NIE JEST TO SAMO! :rofl2:

Mimo młodej godziny lecę spać niedługo. Znowu miałam zarwane półtora godziny w nocy. Najgorsze jest to, że Nie dlatego że spać nie mogę, tylko przez Tymka. Niech już się ten kaszel skończy bo zwariuję. Wstaję z bólem głowy z niewyspania. I jeszcze coś mnie też zbiera, standard. Zawsze od Tymka łapię przeziębienie :wściekła/y: Będzie wesoło jak się porządnie przeziębię przed tą cesarką...
 
Ostatnia edycja:
Tym razem również będę miała córeczkę :) nie ukrywam że faktycznie jest tak ze troszkę po porodzie ten ból się zapomina. Mam tylko nadzieje że nie będę musiała leżeć w szpitalu.Julcie urodziłam równo w terminie z ogromnymi bólami krzyżowymi. Odeszły mi wody o 21.00 wtedy pojechałam do szpitala i swoją kruszynke miałam obok siebie o 7.50. Powiem Wam szczerze ze tak jak czytałam posty wcześniejsze to mnie też nacinali ale chyba w dobrym momencie to zrobili bo wcale nic nie czułam. Lekarz ostatnio mi powiedział ze teraz jest darmowe znieczulenie które przysługuje każdej kobiecie tylko to oni wybierają czy jest potrzeba i możliwość jeszcze jego podania. Koleżanka z osiedla wspominała że bardzo żałuję że wykupiła znieczulenie ponieważ nie czuła kiedy ma bóle parte. Jestem nastawiona na rodzenie bez znieczulenia choć tak jak wcześniej pisałam ogromnie się boje. Mam cichą nadzieję że pójdzie dużo szybciej i mniej boleśnie.
 
reklama
Do góry