reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Śliwka jaaaaaa chce:-D :-D :-D
Kobieta to się umi zorganizować :-) jak Ci fajnie ze juz masz mała :-)
Olaszy ale dużą ta Twoja dziewuszka :-) niech zdrowo rośnie a Ty wracaj do pełni sił :-)
U mnie dziś ranojakies pojedyncze skurcze. Noc daremna. Spałam w salonie bo po pierwsze niewygodnie a po drugie M tak chrapie ze chciało mi się płakać :-/
Teraz śniadanko itd. Dziś mają nam montować poręcz na balkon i na schody. Naaaaareszcie!!!!! Czekaliśmy od lipca. Ale że to po znajomości i kilka tys taniej to trzeba było czekać.
Lecę. Miłego dnia :-*
 
reklama
Śliwka- ale super! :-) No mamusie się szybko organizują! Nie ma innego wyjścia! I zawsze jestesmy zaskoczone, że aż tyle się udało... a faceci myślą, że kobieta SIEDZI w domu ;-):-D

Z tym facetem przy łóżeczku mnie rozbawiłaś na maksa :-D

Piguła - ja też skończyłam swój sen w salonie ku radości kotów - jak się obudziłam wszystkie 3 na mnie leżały :-D A ja na wznak :eek: Już na każdym boku nie byłam w stanie wyrobić, ale zasnęłam twardo na lewym... No nic, maluchowi mam nadzieję, nic nie będzie po 2h snu na wznak...
I ja też się ustawiam w kolejce chętnych do rodzenia :tak:

5 grudnia - aaaaa - dziś mój termin porodu :-D:tak: Ale i tak nic nie czuję :-D Dziś do położnej i na obiadek do rodziców! :-)
 
ja nie widze sygnatury OliSzy:(

gdyby nie to, ze weekend (a mam bzika, ze w weekend mniejsza kadra w szpitalu) to też ustawiłabym się w kolejce;p czekam do poniedziałku;p ale nie bedę narzekać jak się zacznie wcześniej;D w ogóle mąż mnie rozbawił- mówi do mnie: Kartę miejską mam do poniedziałku i nie wiem czy kupować nową czy na tacierzyński idę;p

miłego dnia dziewczynki:)) uciekam zaraz na zakupy:)
 
@OlaSzy no gratuluje pieknej coreczki :)) zycze Ci szybkiego powrotu do formy i duzo zdrowka dla was!!!

@Śliwka91 pieknie ze tak sobie radzisz, gratulacje ;) haha a z tym facetem przy lozeczku to padlam :D i brat super niespodzianke zrobil :tak:

@Iza K 26 no nie nastaeiaj sie ze szybciej urodzisz, bo tu ostatnio cos ciezko z rodzeniem w terminie haha. Ja termin za dwa dni a nic nie czuje :D

@Piguła85 kilka tys taniej? To ile by kosztowalo nie po znajomosci??!! :O masakra.

@.szkrabek no to jak dzis juz masz termin to na co czekasz? Juz na porodowke :D swoja droga, ciekawe czy ktoras dostanie prezent od Mikolaja jutro w postaci dzieciatka :)) mi tato od poczatku ciazy mowi ze urodze w mikolajki...no ciekawe :D no i jutro z rana juz szwagierka bedzie w niemczech, bo jednak dzis wieczorem wyjezdza z polski :))

@quchasia haha no to maz ma poczucie humoru :D do brzucha niech przemowi, moze dzidzia poslucha ;)

Ja juz tez wstalam, zjadlam kielbase na goraco i popijam herbata. Nawet bulek nie mam, gr, bo trzeba na zakupy jechac. Probuje G zwlec z lozka ale ciezko mi to idzie... A przeciez zakupy no zakupy takie wazne sa! Skad mam wiedziec ze nie ostatnie w dwupaku :D milego dnia ;))
 
Ja tylko na szybko się odmelduje.
Dzieci super. Chłopcy obaj zachwyceni Ala. Tylko czasu mało na wszystko.
Ogarniam dom po lenistwie i oczczedzaniu się ciążowym i to chyba dlatego.

Szukałam pozycji do karmienia po konsultacjach z doradcą laktacyjnym i trafiłam na ankietę dla ciężarówek.
Może nieodpowiednie mamy będą miały ochotę to proszęWypełnijcie ankietę, a my w podziekowaniu za poświęcony czas rozlosujemy prezenty! - Wydarzenia, zaproszenia - Fundacja Rodzić po Ludzku

A ja zmykam póki spa bo ona się do mnie uśmiechają :)
 
Ja tylko na szybko się odmelduje.
Dzieci super. Chłopcy obaj zachwyceni Ala. Tylko czasu mało na wszystko.
Ogarniam dom po lenistwie i oczczedzaniu się ciążowym i to chyba dlatego.

Szukałam pozycji do karmienia po konsultacjach z doradcą laktacyjnym i trafiłam na ankietę dla ciężarówek.
Może nieodpowiednie mamy będą miały ochotę to proszęWypełnijcie ankietę, a my w podziekowaniu za poświęcony czas rozlosujemy prezenty! - Wydarzenia, zaproszenia - Fundacja Rodzić po Ludzku

A ja zmykam póki spa bo ona się do mnie uśmiechają :)
 
szkrabek, już małam nadzieję, że Ci się te bóle rozkręcą na poród :D oj uparciucha nosisz!

ja łączę się z Tobą w bólu, okropnie słabo się dziś czuję, a tu defilada gości, chociaż zaplanowałam dzień dla rodziny, już druga koleżanka się zapowiedziała "na kawę". W d.. nawet stanika nie ubieram i mejkapu nie robię ;) pranie tylko poskładałam, jeszcze muszę wynieść. a mieliśmy piec pierniki dziś dla Mikołaja :p i dom stroić na jutro. Wrrr.

Porodu nie czuje w ogóle, tylko spuchnięta się znowu obudziłam i drżą mi ręce, słabo co chwilę mi się robi, to się nie napracuję raczej, niestety…

OlaSzy,
mała wygląda jak lalka! Ślicznotka!
 
Ja wpadam, żeby powiedziec że wybywamy na zakupy, wiec pewnie caly dzien zleci poza domem. Kuchnie ogarnelam, poodkurzalam caly dom, wstawilam zmywarke do mycia i po drodze wrzuce ciuchy do pralki. Ooo taka se sobota :D
Powoli czuje ze trace sily, a kilka sklepow trzeba obskoczyc, no nic, uciekam, paaa ;)
 
reklama
Hej. Widzę, że tu cisza dziś i spokój...u mnie też, w nocy trochę mnie skurcze łapały, ale minęły same, a liczyłam, ze coś się rozkręca...echh a to już po terminie :baffled: liczyłam na poród w listopadzie, a tutaj nic nie zapowiada, że cokolwiek ruszy...czekamy do poniedziałku dalej w takim razie :-p sobota pod znakiem sprzątania, więc dołączam do grona zajętych :-D
 
Do góry