reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
u nas dzisiaj pizza na obiad - właśnie ciasto wyrobiłam i sobie wyrasta :-) wszyscy uwielbiamy domową pizzę :tak:

znów przysnęłam dziś :sorry: na szczęście mama mnie obudziła telefonem, wiec tylko jakieś 30 min drzemki złapałam - ufff... zaraz młody przychodzi ze szkoły i mam nadzieję, że mąż też wróci niedługo, bo ma składniki na sos do pizzy przywieźć :-p
Już mi język do tyłka ucieka tak bym zjadła JUŻ tą pizzę.

marcysia - pokazałaś te sukienki w H&Mie i chyba z 30 min spędziłam przeglądając ubranka na ich stronie - niedobra Ty!!! :-D Na prawdę się cieszę, że nie będę miała córki - bym po prostu zbankrutowała!!!! ;-)
 
agak - zdjecia robił nam kolega-fotograf i niestety ich obróbka trochę potrwa... Coś mówił o okolicach lutego... Bo ma zaległosci w weselnych zamówieniach.,.. Więc czekam cierpliwie. Szkoda, ze nie powiedziałam siostrze (bo akurat wpadła jak robilismy zdjecia) zeby mi tel pstrykneła jakieś fotki. Ech... prędzej peweni sie doczekam zdjęć Laury, bo robimy u kogoś innego...

Szkrabek - wiesz ile mi czasu zjamuje przeglądanie wszytskich sklepów, allegro itp??? ha ha ha pół ciazy mi na tym mienłęo. I masz rację, zbankrutowałam!!!! Mam mega minus na koncie, ale dla mojej wymarzonej córeczki szaleję z zakupami. Nawet kupiłam w zarze spodnie a'la jeansowe (rozm68) za 79zł! Toż to zupełnie na głowę upadałm!!! ALe to tak tylko pewei na starcie szaleję. Później dotrze do mnie rzeczywistość. Na razie cieszyłam się zakupami, bo tyle na to czekałam.... Śmiałam sie do mężą, że jak dostaniemy kasę z ubezpieczenia to przeznaczymy ją na jakieś większe ciuchy dla Małej, bo później z mieisięcznej wypłaty bieżace wydatki plus jakiś ciuch i zabawka i koniec kasy.... Moja koleżanka (rodzi na koniec stycznia) szaleje w ciuchlandach i ma już wyprawke na rok :-p Ja od jakiegoś czasau nie mam siły na ciuchlandy... A swzkoda, bo u nas jest ich sporo, a w jednym to są mega zaje...te ubranka dla maluchów. Ja za 150zł w sklepie mam 3 rzeczy, a w ciuchu całą reklamówkę... Ale teraz to dopiero po nowym roku jakiś ciuchland zaliczę.

Justa - no jak zobaczyłam te sukieneczki to oszalałam ha ha ha I jeszcze wiecej bym kupiła, ale niestety brak kasy... A zobacz jaka śliczna jest w c&a:
Sukienka set z działu Niemowlęta - kolor: niebieski / szary – niskie ceny w sklepie C&A on-line!
Sukienka z działu Niemowlęta - kolor: ciemnoniebieski – niskie ceny w sklepie C&A on-line!
Ja wymiekam przy takich ślicznych ubrankach! Mąż to juz mnie tak ochrzanił, że teraz ukrywam przed nim jak cos przegladam na necie :-p
 
Marcysia, ja jeszcze nic nowego nie kupiłam, wszystko dostałam, bede weryfikować w trakcie co jest mi potrzebne, ale na świeta to się skuszę na sukienkę z hm :p dałaś mi pomysła dzięki, tylko jeszcze męza musze przekonać że z dziećmi można jeździć w goście :p bo po co mi sukienka skoro będziemy siedziec w domu :p

Dzis mama odebrała mi wyniki antygen hbs, zrobiłam ponownie we własnym zakresie, ale w drugim laboratorium i niestety ponownie wyszedł dodatni, i dopisali mi na karteczce że mam sie zgłosić do sanepidu, ale tylko tyle a dlaczego to już nie wiem..... :baffled:
 
Justa - hmm.. do sanepidu? ciekawe. Może boją się po prostu, że nic z tym nie zrobisz...? Ale nie spotkałam się z czymś takim jeszcze :eek:

A ja znów w C&A zaczęłam przeglądać - no żesz... :rolleyes2:Ale zobaczcie - SOOOOO CUTEEEE!!!! :-D dla dziewczynek na święta! :tak:
Niemowlęcy sweter z działu Niemowlęta - kolor: czerwony – niskie ceny w sklepie C&A on-line!


A dla siebie wybrałam TAAA DAAA :-D zaje...te!!!!
Piżama niemowlęca z działu Niemowlęta - kolor: jasnoszary – niskie ceny w sklepie C&A on-line!

marcysia - I blame you! :-D:-D:-D
 
Hej Laseczki !!!
Dzisiaj to was na bank nie nadrobie ..caly dzien na wariackich papierach i wogole, rano przez wiatr neta nie bylo,:baffled: wieje okrutnie ale nie o tym chcialam .. sluchajcie chyba sie przeprowadzamy :-D:-D:-D:-D ...na chwile obecna nic nie pisze bo jeszcze nie widzialam na zywo ( w przyszlym tyg idziemy zobaczyc chalupke) Jak dobrze pojdzie czeka mnie kolejna przeprowadzka przed swietami :-D ale nie bede wybrzydzac oby sie udalo !

Kika moje gratulacje :-) Duza dziewczynka :tak:Wszystkiego dobrego dla Ciebie i coreczki , zdrowka przede wszystkim!!!!

Doczytalalam uffff ale jutro odpisze reszte ... musze troche chalupke ogarnac .

Marcysia mam ta sama sukeineczke czerwona i tez sie nad ta druga zastanawialam :-) ale dostalam jeszcze od kolezanki taka swiateczna to juz nie bede swirowac . Cudne zeczy maja w HMie na swieta dla maluszkow :-)

Dzag bardzo mi przykro , zycie jest cholernie niesprawiedliwe:-(. W zeszlym roku zmarla sasiadka ...troje malych dzieci , 33 lata do dzisiaj nie moge sie pozbierac jakos. Ja nie wierze w zabobony na pogrzeb bym poszla .
 
Ostatnia edycja:
Kika, gratulacje <3 I jakie piękne imię… <3 <3 <3

Dzięki, dziewczyny :)) Dokłądnie, szpital działa na mnie uzdrawiająco ;)
Tak, ostateczny termin CC to 8/12 (w sensie tego dnia mam przyjść). ale równie dobrze może się zacząć wcześniej i nad tym popracuję, dla mnie i mojego D tak byłoby też najwygodniej w sensie czasowym.. ale zobaczymy, na siłę ich nie wypchnę przecież ;) zresztą mam takie przeczucie że samo się zacznie, że to wczorajsze to takie preludium porodu, do którego już się szykujemy po prostu i na dniach samo wyjdzie jak ma być.

Dzag, pewnie, ja też nie wierzę w zabobony ;) czułabym się źle, jakbym nie poszła. Historia straszna :( Bardzo mi żal tego mężczyzny :( Nie wyobrażam sobie takiej straty...

jeeejku ja nie mam nic na święta w sensie prezentów.. do kitu.. ani pomysłów ani prezentów :( dla dzieci nie ma problemu, ale z dorosłymi masakra :(
 
.szkrabek ale mi narobiłaś tą pizzą smaka na włoską kuchnię. Zjadłabym makaron ze śmietaną, szpinakiem, czosnkiem i gorgonzolą. Nawet chciałam sobie zamówić, ale minimalne zamówienie to 40 zł, a mój makaron 25zł. Myślałam, że dobiorę jakiś deser, ale dziś się okazało, że ważę 67,5 kg, czyli ponad 18 kg więcej niż przed ciążą no i nie mogę! :confused2:

Ja póki co prezent mam tylko dla narzeczonego. Właściwie to przed chwilą zamówiłam... maszynkę do golenia. Robił ostatnio w sklepie podchody do jednej, ale zrezygnował, bo mu było szkoda pieniędzy, no to mu kupiłam.

Aż mi się przypomniało! W ubiegłym roku myślałam, że dostanę od niego pierścionek zaręczynowy. No i tak zostawiałam znaki, jaki mi się spodoba, przeszukałam całe mieszkanie i nie znalazłam, tworzyłam wizje w głowie czy oświadczy mi się u mojej czy u swojej mamy. Nawet sobie na manicure poszłam, żeby ładnie wyglądało. A wiecie do dostałam? Frytkownicę! :-D Jaka ja wtedy wściekła łaziłam :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mieszkam w bloku, na parterze... Chyab odgłosy mi tak nie przeszkadzają jak zapachy... Od 7 rano do wieczora wiadomo co bedzie na obiad u sąsaidów. Bleee Ciagle muszę wietrzyć :confused2:
oh znam Twój ból... u mnie też czuć, tu w ogole nie ma wentylacji i kratek, w żadnym mieszkaniu, masakra jakas! i najgorzej jak ktoś robi jakies smierdzące mieso, bleeeeeeeeeee. Wtedy od razu mi sie podnosi...

ja się nie lubię wtrącać w sprawy innych;p
ja też nie, ale nie umiem siedzieć cicho, gdy ktoś zaklóca mój spokoj... :tak:

Byłam dziś na wizycie, szyjka ledwo co jest, lekarz powiedział, że ciąża jest już donoszona. Kolejna wizyta za tydzień. I ułożyłam z położną plan porodu :-)
Szyjka ledwo co jest??? Tzn że rodzisz dzisiaj? hihi

Za niedługo jedziemy na sesję ciążową :) ciekawa jestem co tego wyjdzie!
Ty tez sie pochwal!! ;-)


Ja sie dziś na chodzilam, liczę na 4 miejsce na liście.
happy.gif.pagespeed.ce.LIkchqCFGu.gif
Justa chcesz mi powiedzieć, że już gotowa jestes? :-) Ja sie też dzis nachodziłam, aż musielismy przyśpieszyć zakupy bo brzuch mnie rozbolał :baffled:

Jak G wrócił z pracy to pojechaliśmy do miasta obok na zakupy do rossmanna.. KUpiłam kilka rzeczy dla młodego, w sensie z kosmetyków, wzięłam też paczke pampersów już trójkę, bo one są od 4kg a to nie wiadomo jaki duży dzidziuś mi sie trafi. Oczywiście kupiłam od razu kolejne dwie paczki tych wiekszych podpasek na po porodzie. Szukałam siateczkowych majteczek i powiem Wam, że tutaj nie ma czegos takiego :szok: Za chwile siadamy do obiadokolacji. Dziś jemy hamburgery :-) Ale mięso sami robimy, jedynie bułki kupne to wiadomo. Ssie mnie już straszliwie :tak: Mógłby już jakiś chłopiec się wsród nas urodzić, bo mamy juz 3 dziewczynki :-) Mój chyba nie chce być pierwszy na liście chłopców :-D
 
Do góry