reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Och SARA piekne imie. Gratulacje Kika. Witamy kolejna dziewczynke :) (a na samym poczatku sami chlopcy na usg wychodzili)
Moj pierworodny urodzil sie 37 tyd 3 dzien i traktowali go jak dziecko donoszone a mial 2950 a tu prosze 3280 :-) ksiazkowa dziewczynka.
 
reklama
Ja biję rekordy wstawania. Dziś 12.30.... Niby śpię kiepsko, budzę się , kręce, wstaje na siku, ale poźniej za cholere nie mogę sie wywlec z łóżka!!! :crazy: A dzis i jutro mam tyle roborty! I muszę sie z tym uporać sama, bo mąż stara sie podganiać robortę w warsztacie żeby mógł byc ze mną w szpitalu. A, ze mamy ponad 100km, to raczej nie da rady zeby jeździł co chwilę :/ Naprawde nie wiem od czego zacząc. Sprzatanie, pranie, zmienianie poscieli, prasowanie ostatnich ubranek dla Laury.... Buuuu a siły brak :baffled:

Ja też mieszkam w bloku, na parterze... Chyab odgłosy mi tak nie przeszkadzają jak zapachy... Od 7 rano do wieczora wiadomo co bedzie na obiad u sąsaidów. Bleee Ciagle muszę wietrzyć :confused2:

Gosia25 - mi w ciązy coraz wyskakuje jakieś dziadostwo w róznych częściach ciała, ale po kilku dniach znika. W ogóle różne przebarwienia i nadmierne owłosienie :oo2:

dzag82 - ja jak byałm w 2 miesiącu ciazy to byłam na pogrzebie koleżanki. Nie wyobrazała sobie nie być.... U mnie tez z budźetem kiepsko... ALe pocieszam sie, że jak już wyprawka na jakieś 3 miesiace zrobiona i odwiedzajacy będa przychodzić z czymś dla Niuni, to moze właśnie za jakieś 3 miesiace wyjdę na prostą...

kreatorka - ja kupiłam dla Laury w h&m sukienki. Na wigilię taką: Wyszywana sukienka | H&M a do tego złote bolerko (pod spód po prostu białe body i baiłe rajstopki). Jeszcze szukam jakiejs złotej opaski i bucików, ale z tym jest problem.... Na pierwszy dzień świat kupiłam też w h&m taką: Sukienka i rajstopy | H&M Ma żywo zdecydowanie ładniej wyglada. No i do niej nie mam żadnego swterka... Moze jeszcze uda mi sie cos upolować.... ZObacz sobie na stronie c&a. Też są cudne sukienki. Tzn, jak oglądałam dwa tyg temu to były

Szkrabek - ale Ci dobrze, że załatwiłas już sprawę z prezentami :tak: Ja jeszcze nic nie ruszyłam w tym temacie,a w poniedziałek już spzital... Ech... Moze ktoś to zrobi za mnie?????

Domi - ależ Ty masz sny :laugh2:

aenye - super! W domku najlepiej! A do 8.12 też już niedużo czasu :tak:

Dziewczyny, wczoraj robiliśmy sobie mini siesje brzuszkową. ALe jestem ciekawa czy choć jedno zdjecie będzie się nadawało do ramki. Bo ja siebie tak nie lubię na zdjeciach!!! :zawstydzona/y: I dla Laury zamówiliśmy sesję 10.12 czyli bedzie miała 10 dni. Pani przyjedzie do nas z Wawy, więc podróż po cc mi odpadnie. No i ciagnąc 10-cio dniowe Maleństwo ponad 100km n ie było mi na rękę. Mąż tylko sie złości, że brak kasy a ja ciągle coś wymyslam.... ALe doskonale wiem, ze pogadać soebi musi, a i tak jakieś "drobne" ma schomikowane :tak: To tylko moje konto świeci pustką. Nie, nie pustką. Wielkim minusem!!!! he he he
 
@quchasia ja bym jej zwrocila uwage na klatce schodowej... Bez przesady, ale nie kazdy chce slyszec co sie u niej dzieje w domu, glupie babsko.

Gr znowu nogi mocniej mi napuchly... :(

ja się nie lubię wtrącać w sprawy innych;p gdyby się krzywda dzieciom działa jakaś to bym coś zareagowała.. dobrze, ze teraz w robocie codziennie jest hehe.. a nogami niefanie.. kładź się tak, zeby je w górze mieć i kręć nimi w stawach skokowych:)


Kika, gratulacje!!! Teraz sobie odpoczywajcie obydwie :-). 37 tygodni i 56 cm. Chyba "wysoka" dziewczynka :-). Ja mam tylko odniesienie do mojego Tymka: 36 tydzień i 50cm.

haha ja donoszona byłam i mierzyłam 48 cm;p


Marcysiaa przypomniałaś mi o zabookowaniu sesji dla małej;) też mąż krzywo patrzy bo nowy wydatek, ale co tam:-)
 
Hello!
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, od razu lepiej jest ze świadomością, że nie tylko mi tak odbija :tak:

Kika7878, gratuluję!!!! Fantastyczna wiadomość!
Ojejku jejku! My na takich samych etapach ciąży jesteśmy. Jeden dzień różnicy :szok:

Gosia 25
, mi w ciąży powyrastała cała masa takich "dzyndzelków". Mam po kilka na szyi i na piersiach. Zamierzam iść do dermatologa jak urodzę, żeby mi sprawdził skąd to i co to.

Dzag
,dziewczyny mają rację, spokojnie kupisz za 60 zł kwiaty na pogrzeb. Nawet i taniej.

aenye
, a ja już myślałam, że może jednak wrócisz rozpakowana :-)

A dajcie spokój z tymi zabobonami. Nie lubię. Ja pamiętam jak poroniłam to usłyszałam, że to wszystko dlatego, że ubranko już kupiłam :confused2:
Byłam dziś na wizycie, szyjka ledwo co jest, lekarz powiedział, że ciąża jest już donoszona. Kolejna wizyta za tydzień. I ułożyłam z położną plan porodu :-)
 
Hej! Jeszcze trochę pospałam rano, ale coś mnie gardziołko boli :(( auu Na śniadanie dawka witaminy C przyjęta wraz z herbatą i póki co jakoś się trzymam. Za niedługo jedziemy na sesję ciążową :) ciekawa jestem co tego wyjdzie! Marcysia pochwal się jakimś foto ze swojej sesji na zamkniętym!

Kika !!! świetne wieści :) gratulacje dla Ciebie i zdrówka dla córeczki :) jak na ten tydzień to bardzo ładna waga i wzrost :))

Aenye - wracaj i wypoczywaj :) zawsze co w domu to w domu :))

Traktorzystka - ja też się do Twoich odczuć dołączam - hormony szaleją!!

Domi - mi też puchną stopy - pomaga moczenie w misce z letnią wodą na noc, albo tak jak dziewczyny piszą trzymanie w górze.

Jeśli chodzi o prezenty jestem w totalnej czarnej ... Nie mam nic, chociaż z moimi rodzicami się umówiłam, że sobie prezenty odpuszczamy - zostaje mama D., jego brat i babcie.

Trzymajcie się, miłego popołudnia!
 
reklama
Do góry