reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Witajcie Dziewczyny po bardzo długiej ciszy z mojej strony.
podczytuję Was mniej więcej na bieżąco.
U mnie zawsze się dość dużo dzieje, moje urwisy dokazują i od kiedy jestem na zwolnieniu staram się ich okiełznać, ale jest chwilami mega ciężko. Miałam nawet takie chwile kryzysu, że zastanawiałam sie jak to sie stało, że zdecydowałam się na czwarte. :szok:
W ogóle ta ciąża przebiega u mnie dość depresyjnie i nie chciałam Was tu zamęczać moimi schizami, tym bardziej, że i u Was nie zawsze kolorowo... :zawstydzona/y:

Podziwiam wszystkie te z Was które są już na końcówce i zaliczają się do tych po 30tce.... JA WYMIĘKAM - Emerytka to pikuś przy mnie.
Jęczenie, stękanie i takie tam to codzienność już od kilku tygodni.
Najgorzej jest w nocy, bo przewrócenie się z jednego boku na drugi to czasami zadanie nie do wykonania.
No ale co ja Wam tutaj będę mówiła.... przecież same doskonale wiecie o czym mowię :-)
Martwi mnie tylko ból krocza od kilku dni, jest tak silny, że ledwo chodzę.. a jak tu jeszcze miesiąc wytrwać - conajmniej :no:
Zazdroszczę Tym z Was które mogą już rodzić....
 
reklama
OlaSzy - trzymam kciuki, a Ty trzymaj nogi zacisniete :)

ja dzis w tempie ekspresowym sie spakowalam (w walizke taka srednio-duza) . Jakos dziwnie brzuch mnie pobolewal (mrowienie na okres, ale nie skurcze) i wystraszylam sie mocno. ALe przeszlo po paru godzinach. Chyba. ....

A ja dopiero w czwartek mam konsultacje u okulisty, a lekarza w przyszly wtorek.

Ja nie chce w listopadzie rodzic, grudzien ladniej brzmi.

I w dodatku musze kupic nowy, cienki szlafrok, bo moj gruby zajmie pol walizki :( i nie mam biustonoszy do karmienia. I masci na odparzenia. I czapeczki zimowej.
 
Basia witaj ponowie i ciesze sie ze w miare ok u ciebie i jeszcze dwu paku jestes:)
Dzag jak zrobisz kostium to o fotke prosze:)
Domi wspolczuje ci ze masz tyle uchodzcow u siebie;/ wiec uwazaj tam na siebie
Ja juz w lozku Maja dawno spi maz na kompie a ja chcialam spac ale mala sobie impreze urzadzila i skacze mi w brzuszku:) Jutro jade do kolezanki obgadac co do cc bo ze mna jedzie (oprocz meza ona zostanie na noc ze mna w szpitalu a maz do domu) wiadomo pomoze sie umyc itd. Miejsce w ktore sobie siniaka nabilqm na brzuchu trosZke kolor zmienilo ale myslalam ze bedzie gorzej tylko maz sie wystraszyl czy napewno ok bo gotow do szpitala jechac:p
Milej i przespanej nocki wam zycze:) dobranoc:)
 
@Piotrusiowa ojej ale pojadlas. Mmmm jajko w majonezie, pysznosci. No ja sobie w pewnym momencie musialam zaszkodzic.. bo ledwo wlasnie na kibelek dolecialam. A mam taka biegunke jak chyba przed porodem maja gdy organizm sie oczyszcza. Masakra! :o co nie oznacza ze nie zjadlabym tych jajek teraz haha. Nie no serio cos bym zjadla, ale brzuch mi raczej nie pozwoli :/

Po kąpieli zaczela mi mega siara lecieć z piersi. No co chwile mam mokra plame na koszulce. Dzis to normalnie rekordy bija te cycuchy. G nadal w pracy, dzis zostal na nadgodzinach wiec do 1. Jeszcze troche i bedzie w domku...

@basiaw24 witaj z powrotem. Mam nadzieje ze teraz bedziesz czesciej u nas pisala. Piszesz ze trudno ci.sie.przewracac na lozku itp... ja mam 21lat a to samo mam, ze stekam, jęcze i wzdycham a dodatkowo wlasnie nawet obrot na łóżku to dla mnie maraton! Takze łącze sie w bolu :)
@rumcajsowa hanka ja tez zapakowalam chudszy szlafrok jednak niz ten frotte ktory mialam nowy :) trudno najwyzej nie bede miala ladnego szlafroku w szpitalu :) a zakupki powoli zaraz dokonxzysz ;) no stres
@Gosia25 noooo strach sie bać tych uchodźców. A Ty moze uwazaj troche a nie po klamkach sie odbijasz i siniakow szukasz Ty...
Wzajemnie milej nocki! ;))
 
A ja zaliczam nockę - u mnie 4 i nie śpię, a jutro do pracy. Przynajmniej nadrobić was mogę.

Olaszy, śliwka powodzenia! Życzę wam jak najdłużej pozostania w dwupaku:)

Współczuje zgagi i łącze się w bólu. W pierwszej ciąży nie miałam, a teraz meczy mnie często. Do tej ciąży w ogóle nie wiedziałam czym jest zgaga:)

@basiaw24. U mnie niestety ból krocza czasami tez się pojawia, choć termin mam za miesiac dopiero. Na szczęście miałam dwa dni bardzo bolesne, a teraz jest ok:)

Budzę się głodna w nocy- właśnie zjadłam jogurt i myśle co tu jeszcze zjeść. Nos mam katarem zatkany, generalnie mam wrażenie, ze w dzień zupełnie dobrze sobie radzę, a w nocy dopadają mnie wszystkie plagi i zmieniam się w jęczącą staruszkę ( przy was trochę jestem staruszka - kilka dni temu skończyłam 37 lat:)
 
Dzag ta gitara z pampersow to w prezencie dla mojego malego bratanka ktorego za kilka dni zobacze po raz pierwszy. Mial byc tort z pampersow ale to mi sie juz znudzilo i bedzie gitara ;-)
Domi wspolczuje ze musisz mieszkac niedaleko tych uchodzcow. Ja tam do nich nic nie mam bo nie wszyscy musza zaraz byc terrorystami jakimis no ale strach jednak jest :-\
Basia odzywaj sie czasem a nie tak dolujesz sie w samotnosci :-\ wiek tu chyba niewielkie ma znaczenie bo niektore starsze tu odemnie dziewczyny sa w duzo lepszej formie niz ja i jeszcze ogarniaja domy i pozostale dzieci. Ze juz nie wspomne o tych pracujacych jeszcze ;-) ja to was podziwiam :-)
 
Właśnie skończyłam oglądać film- Love Rosie - jak nie oglądałyście to polecam.
Oczywiście oczy mam jak 5 zł.
Dreddka ja też jestem ciągle głodna, wszystko mi smakuje niestety, chociaż najbardziej jabłka - zjadam po kilka dziennie i tak sobie właśnie pomyślałam,że przed snem wciagnę jeszcze jedno ☺
Olciastrzelce możliwe że to nie tylko wiek ale i te kilogramy, a mam ich już dużo za dużo. .:(
 
reklama
Do góry