reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziewczyny wracam do Was i pisania, bo trochę podczytuję w wolnej chwili, a na odpisanie zawsze czasu brak.
U nas praktycznie cały czas coś się dzieje od września starsza poszła do zerówki i zaczęło się codzienne odwożenie i przywożenie, urządzała mi straszne histerie płacz, nawet kilka razy musiałam ją ciągnąć na siłę. Teraz na szczęście wszystko się unormowało płacz jest tylko po wejściu na salę i potrzebuję pomocy w odciągnięciu jej ode mnie. Oczywiście zaczęło się też chorowanie, a wiadomo jak starsza przyniesie to i młodsza też chora. Ostatnie dwa tygodnie młodsza cały czas ma katar raz mniejszy raz większy i co drugi dzień jesteśmy u lekarza :/, ale teraz obstawiam już alergię, bo zaczęłam wprowadzać jej inne mleko i się zaczęło.
U mnie na razie wszystko ok, mały cały czas sobie siedzi na tyłeczku i jak się okaże na przyszłej wizycie że nadal siedzi to będziemy coś myśleć o cc, a chcę rodzić w prywatnej klinice oddalonej o ponad 100km.
Imienia dla małego nadal nie mamy nawet jakiegoś pomysłu, ja wymyślałam dla córek to teraz mąż musi się wykazać.
Torby jeszcze nie mam spakowanej ale prawie wszystko przygotowane.
W poprzedniej ciąży czułam małą bardzo nisko cały czas miałam uczucie że zaraz będę rodzić, a teraz mały siedzi, więc parcia na szyjkę nie czuję w ogóle.
 
reklama
@auliya widzisz tak to jest jak sie zagląda raz na jakis czas :D coraz blizej porodów to i tematow wiecej :) piszesz ze u Ciebie nuda, to w sumie nic tylko gratulowac ze jest spokojnie ;)
@zozzolka ja nie spie od 4... jadlam po 5 nawet sniadanie juz. A w nocy co godzine wstawalam z tak pelnym pecherzem na siusiu ze aż uwierzyc nie moglam..
@amos witamy z powrotem :) obys czesciej sie odzywala. Kurcze alergii jesli takowa bedzie to wspolczuje. Ale w sumie teraz co chwile sie slyszy ze ktos ma na cos alergie, a zwlaszcza dzieci. Ja to i alergiczka i astmatyczka, masakra. Hmm a ktory masz tydzien, ze sie martwisz ze maluch może sie nie obrocic?

Jejku czemu jest mi juz tak ciezko? Nie da sie spac a bardzo bym chciala ;( oczy mi sie kleja, a za oknem coraz jaśniej.
 
Koniec spania :-) Amelka wstała i leży z nami w łóżku i bajki ogląda a ja chyba musze wstać bo wszystkie kości mnie bolą. Dziś święto, obiadek wstępnie przygotowany schabowe i kalafiorek więc luzy. Miłego dzionka.
 
Hej dziewczyny :-)
U mnie też koniec spania choć dziś to M miał wstać z Frankiem. Nie umiałam juz leżeć. Bolą nogi obie, biodra...
Za chwilę wyjme mięsko na obiad. Dziś Franek ma swój występ u nas w kościele z okazji świeta św Marcina. Przyjedzie tez moi rodzice. Franek zachwycony ;-) później kawa i rogale :-)
Miłego dnia :-*
 
hej dziewczyny, ja dzis też o 4:30 już nie spałam, wstałam i się pokrzątałam, wypiłam ciepłe mleko. Przed 6:00 wróciłam do łóżka i zasnęłam, ale trochę to trwało. Obudził mnie okropny ból biodra :confused2: A teraz ziewam jak nie wiem kto...

Domi - także znam Twój ból - leżę i czuję, że jestem mega śpiąca, a sen nie nadchodzi - za to ból owszem :dry:

Dobrze, ze o tym obiedzie mówicie, bo bym zapomniała wyjąć mięsa na obiad :-D a tak już się rozmraża :tak:

Piguła - rogale - mniam mniam. A Ty z Poznania jesteś? Zazdroszczę Wam, choć ostatnio w Warszawie też były rogale Świętomarcińskie w Piotrze i Pawle i Lidlu, ale niestety to nie było to :no:

amos - witamy z powrotem! :tak: Kurcze, ja już zapomniałam o histeriach, na szczęście u nas szybko się skończyło - syn odkąd skończył 1,5 roku chodził już do żłobka. I w sumie tylko w żłobku nam płakał, w przedszkolu już mi się wydawało, że jest taki duży :-D i wyrósł juz z beków. Zawsze patrzył dziwnie na dzieci wyjące w szatni i sie pytał czemu one płaczą - bo nie pamiętał, że tą fazę też kiedyś pzrechodził.
Także konsekwencja i przejdzie szybko :-)
 
Dziendobry mamuski :-D ja wczoraj pozno spac poszlam bo fajny film byl ale nie obejzala do konca bo za dlugo trwal a dzis znowu sie wstac niechciala bo w nocy nieswiadomie przekrecam sie na prawy bok a pozniej jak chce sie znowu przeprecic to tak mnie zebra i watroba boli ze masakra:baffled: ale jeszcze 26dni i niunka bedzie z nami:-D:happy: Teraz wstawiam bulke do pieczenia jakies kanapeczki trzeba na sniadanko zjesc:-p a pozniej posprzatac bo wczoraj nico nie robilam :-p no i obiad jakis zrobic moze schabowe albo schab duszony w sosie jeszcze neiwiem narazie neich siemieso rozmrozi:-p
Milego dzionka mamuski:tak:
 
Cześć Mamusie,ja się dziś fatalnie czuję. Wczoraj pół dnia spędziłam nad deską do prasowania i udało się,wszystkie ciuszki i pieluchy oraz moje piżamy szpitalne poprasowsne. Od paru dni dokucza mi potworna zgaga - pije wodę z sodą - mój D wyczytał,że pomaga ale cos nie bardzo. Poranek kiepski też miałam, czułam się opuchnięta na buzi i reszcie ciała, krocze bardzo boli przy chodzeniu... W lusterku tego nie widzę,może efekt niewyspania. Jak dobrze,że jutro wizyta u gina... A u mnie na obiad rybka,ziemniaki i surówka i kiszonej kapusty. Pozdrawiam i zabieram się do czytania wątku wstecz:)
 
Domi_Polka u mnie jest 35 tydzień także jeszcze szanse na obrót ma, a często czuje że próbuje, bo strasznie się szarpie :). Co do alergii to podejrzewam nabiał, a zwłaszcza mleko, bo próbowałam jej podawać i wtedy katar się nasila.

.szkrabek no właśnie konsekwentna jestem, tylko na ile jeszcze starczy mi sił :).
A co do rogali to u nas w biedronce są dobre, chociaż ile bym dała za zjedzone na rynku w Poznaniu :)


U nas też dzisiaj leniwie, ale chociaż dokończyliśmy z mężem zakupy gwiazdkowe dogadywać, bo później czasu może nie starczyć.
 
reklama
Hej dziewczyny:-) widze ze tu prawie wszystkie niewyspane;-) ja narazie nie moge narzekac bo wstalam o 11 :-D Mam wrazenie ze duzo zalezy tu od ulozenia dziecka chyba. Bo od kilku dni nie musze w nocy wstawac do wc, biodra mnie w nocy nie bola chyba ze za dlugo spie na jednym boku a wczesniej btla masakra i spac nie moglam. Teraz za to codziennie bola mnie zebra az ciezko wytrzymac czasami :-\ no a mala zas jest posladkowo wiec to moze ma na to wplyw jakis.

Amos fajnie ze wrocilas do nas. Przyznam sie bez bicia ze juz o tobie zapomnialam :-\ oby szybko sie wyjasnilo z ta alergia.

U mnie dzis na obiad salatka warzywna bedzie wiec zmykam bo troche zabawy z tym jest ;-)
 
Do góry