reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Czy Wy też już zabezpieczylyscie sobie materac przed zalaniem? Ją mam już podlozona cerate i podkład taki do szpitala na łóżko. Mam jednak nadzieję że odejście wód czeka mnie jakimś cudem w łazience :p

Domi Ty nie straż kobieto! Nospa, prysznic i lezenie. Jeszcze trochę musisz wytrzymać. Dopiero zaczelas 37tc, jak skonczysz możesz myśleć o rodzeniu, teraz zaciskaj jeszcze uda ;)
 
reklama
Domi moze po badaniu? A moze to skurcze jelit po tych twoich rewolucjach zoladkowych.
Mi zawsze po badaniu brzuch sie stawia i boli..chociaz samo badanie nie boli.

Jak bym miala walizke na kolkach to napewno bym sie w nia spakowala, ale torba juz czeka.
 
Juz mi ulzylo... Dobrze ze jesteście :-*
Szkrabek dziś o tym pomyślałam ;-) nowy mam materac i szkoda go zalać ;-)
Wieczory są okropne :-( jest coraz trudniej. Rano energia a z każdą chwilą od 15 slabne :-(
 
Domi jak teraz bylam u lekarza to akurat mi sie brzuch stawial i mialam takie prawie bezbolesne skurcze to mi powiedzial ze moga byc max 3 na godzine. I bezbolesne a jak zaczna bolec lub czesciej beda to obowiazkowo sprawdzic do niego lub do szpitala. No i nie moze byc przy tym uczucia ucisku na krocze
 
Ja tez jestem spakowana w walizke i wcale nie taka mala:)) bo nie mam takich toreb zeby sie Miescic w jedna a kupilam wieksza to bede miala na wyjazdy;)
Domi nie strasz jak dziewczyny pisza prysznic nospa i zaciskaj uda nie wypuszczaj jeszcze:)
Co do ucisku na krocze tez tak mam czasem ale mi tu mowia ze to normalne a polozna mam dopiero 20go wiec jeszcz troszke:)
Klade Maje spac sama sie ogarniam i tez lece spac bo rano nie moge oczu otworzyc :p wiec milej i przespanej nocki mamuski i majcie sie w dwypaku jak najdluzej:)))) pozdrawiam:)
 
@Piguła85 ja mam takie uczucie nacisku o ktorym piszesz i dodatkowo przeszywajace klucia w pochwie. Ale nie sa one stałe na szczescie tylko co jakis czas.
@.szkrabek ja mam pod lozkiem folie z materaca odłożona i czekam az G mi go naciagnie z powrotem :) bo nie mam nic innego a materac nowy 2tygodniowy wiec szkoda by go bylo!
@Betix31 z tym ze przed badaniem jak mialam ktg to tez byly i sie zapisaly na karteczce. Pozniej ginka mnie pytala czy je czulam i czy w domu tez tak mam to powiedzialam ze taaak i ze juz od dawna je miewam.
@olciastrzelce kurde to mialam wiecej niz 3 na godzine bo skoro co 10minut to wychodziloby ze bylo ich az 6 i to takich powodujacych dyskomfort. Na szczescie troche odpuscilo chociaz nadal odczuwam skurcze.
@Gosia25 no piszecie mi o tej nospie a ja nie mam czegos takiego w domu :( ani mięty do picia jak wczesniej brzusio mnie bolal...jeszcze duzo trza kupic. No to lepiej smigaj spac zebys pozniej wyspana byla ;)

Ja tez ide spac. Mialam sie dzis wczesniej położyć ale nie wyszlo. Jutro mam na 13 termin w szpitalu na zameldowanie sie i pogadanie o porodzie. Powiem o tych dzisiejszych skurczach i wypytam o kilka spraw i co powinnam miec spakowane w torbe. Hm a o co wg was powinnam ich jeszcze zapytac? Zrobie sobie liste :))
Dobranoc! ;)
 
OlaSzy - super widomości - dobrze, że się odezwałaś. Teraz tylko oszczędzaj się jak tylko możesz i zaciskaj uda ;-) żartuje, ale życzę Ci by młoda jeszcze troszkę wytrzymała.

Kika, kulkaPrzytulka - zdrówka dla maluchów!

Piguła - ale super patent z psiakiem. Ja mam 3 koty i w sumie też muszę coś zacząć robić. Na pewno mąż przywiezie jakąś pieluchę czy ubranko z zapachem malucha ze szpitala zanim wrócimy by się sierciuchy obeznały ;-)

auliya - u nas to 2h Cię nie ma i już 30 minut nadrabiania ;-) a co dopiero 2 dni! :-D
No to ponad 10 stron mam i chyba się poddam... wylądowała piąte rzeczy wybiórczo bo akurat mi się rzuciły postu nowe jak wchodziła na bb...
quchasia, napiszę słownie, tak cztery tysiące złotych, siostrze nie chcą w naszej parafii wydać zaświadczenia, mam trochę ściemnić do księdza w naszej parafii że siostra jest za granica od 15 lat i nie ma tu w pl parafii, nie wiem czy to przejdzie eh, bo te zaświadczenie jest potrzebne. Jak się dziecie urodzi to ksiądz przyjdzie po kolędzie i zamierzam juz wstępnie go wypytać,
Domi wiem że to jest denerwujące, bo kurcze słyszy się że ten świat kościelny nie jest do końca w porządku, chce ochrzcić dziecko a oni robią problemy, nie zapomnę nigdy jak ksiądz odmówił mi pogrzebu babci, bo od dwóch nie przyjmowała kolędy i wpisał sobie w księgę, i musiałam go prosić itp. a babcia nie przyjmowała, bo chora była i trudne warunki domowe, mieszkała z synem alkoholikiem ( moim wujkiem), i wkoncu łaskawie się zgodził dać pogrzeb za 800zł, ale zanotowal sobie że jesli wujek nie przyjmie koledy to aboslutnie pogrzebu nie da, nie trzeba było dlugo czekać, wujek zmarł, i niesety mszy nie było ! uprosiłam ksiedza zeby tylko przy grobie na cmentarzu sie pomodlił, ale juz nie kojarze ile kasy za to wziął. Moze 600zł, takze w naszym mieście kosciół rządziiiii.
Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam.
Justa brat mój mieszkając za granicą musiał z parafii do której chodził do pl zaświadczenie przynieść. Ale to było na jego ślub wtedy.
Mi osobiście zakonnica powiedziała po wycofaniu cennika ze nie każdy musi brać ślub jak mu za drogo. To było w parafii studenckiej bo ja jeszcze na studiach brałam ślub - no prawie bo 2 dni po obronie:laugh2:
W mojej parafii tez był cennik poszłam do pobliskiej nowej to na pytanie ile pali ze co łaska tylko żeby wziąć pod uwagę ze z tych pieniędzy będzie dekoracja i dadzą organiscie 50. Daliśmy tyle ile mogliśmy na ten czas.
Obecnie po różnych akcjach księży wśród znajomych oddaliśmy całkowicie od kościoła.
Przyznam że lubię te odłamy (nie wiem jak to inaczej nazwać) gdzie są pastorowie czy też póki którzy mają normalne rodziny. Jest to dla mnie bardziej naturalne niż wymuszony oficjalny celibat którego większość nie przestrzega.
Mam nadzieje że nikogo nie uraziłam choć przyznam że póki co to najbardziej negatywne odczucia wzbudzają we mnie pseudo katolicy którzy w domu pasują i oceniają to ze moje dzieci nie chodzą na religię i są nie ochszczeni.
Natomiast Ci prawdziwie wierzący których znam mają z tym najmniejszy problem a wręcz jego brak.
Dziewczyny macie tez takie uczucie ucisku na krocze i odbył? Mam wrażenie ze za chwile mi wody odejdą :-/
Pigułka Ty jeszcze trochę w dwupaku pochodź proszę.

Tak piszecie co u was to stwierdzam że u mnie nudy i nadzwyczaj spokojnie. Ale przyznam że mocno przysposobienie z łazeniem i noszeniem. Dziś udało mi się chłopaków o przestawienie komody poprosić tzn. Doprosić. Wrzuciłem póki co to co mam wpadnę do środka a jutro może dam rade coś dalej pociągnąć.
Ubywa mi rzeczy do zrobienia ale torba stoi tylko w połowie wypełniona i to bardziej przypadkami rzeczami niż po kolei z listy.
U nas proszą o torby a nie walizki bo można się do szafek rozpakować a nie ma gdzie włoży trzymać by nie przeszkadzała przy myciu podłogi (torbę można zwinąć) dla małej biorę tylko chusteczki a na wyjście weźmie mąż w dniu wypisu.

Oczy się kleją wiec zmykam bo i tak się rozpala i rano będziecie miały co nadrabiać.
 
reklama
Spania juz nie mam. Mala przyszla do mnie spac przed 6 i po spaniu. Ja tez spakowana juz. Tylko za duzo mi sie zdaje ze mam ale i pobyt krotki sie nie zapowiada.

4000 za chrzest w dupach sie juz przewraca :o:eek::mad: to za slub ile 10-20? Ja pierdziele....
Ja nie mysle jeszcze o chrzcie bo u nas tez wrsolo bedzie.
 
Do góry