reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Olciastrzelce, ja na każdą wizytę mam badanie krwi, mocz i tsh. Właśnie jutro idę na badania bo w środę idę na wizytę do mojej gin.
Któraś z dziewczyn pytała o termin cc. Ja w poprzedniej ciąży miałam termin na 4 sierpnia, a cc zaplanowane było na 24 lipca (miałam jeszcze 27 do wyboru ;-) wiec 11 dni wcześniej. Ostatecznie Tymon urodził się 4 lipca, równo w 36 tygodniu. Szczęście w nieszczęściu ze na początku maja trafiłam na patologie ciąży, bo dostałam sterydy na rozwój Tymkowych płuc w razie "w". No, przydały się ;-)

Aktina, cały czas trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Ale myślę, że w takiej sytuacji, jeśli lekarz zaleca amniopunkcje, to powinniście zrobić. Kiedy masz wyniki papa?

Ja mam trzylatka w domu, ale na szczęście Babel chodzi do żłobka, wiec w żłobku się wyszaleje i popołudniu juz nie swiruje :-p W weekendy bywa gorzej, czasem wychodzę z siebie i staje obok, ale ogólnie coś tam się pobawimy, razem z nim cześć prac domowych robie, trochę mi go mąż odbija dla spokoju. Nie mam z tym jakiegoś większego problemu.
 
reklama
szkrabek niby po 15 tyg można robić poznam wyniki pappa jakoś za 2 tyg wiec będzie 1 5t5d no i potem pewnie ze dwa tyg poczekać na termin czyli jeszcze będzie w miarę ok. po wynikach pappa jest jakieś spotkanie z genetykiem tak ? amnio miałabym w tam samym miejscu gdzie dziś pappa .. chyba, nie dopytalam.
 
akitna ja jestem w pierwszej ciązy, u mnie na ostatnim usg było ok, więc nie mam pojecia na temat żadnych testów czy badań, ale poczytałam trochę w necie, że tak sie zdarza zarowno u chorch jak i u zdrowych dzieci i kość nosowa moze się uwidoznić dopiero 16-20tydz. WIerzę, ze i u CCiebie tak będzie i trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Aktina &&&


Dzag82 ja tez rozwazam zlobek przedszkole, cos bynajmniej na 4h, to juz bedzie coś. Dziś m zabrał ole na spacer, bo ja juz wymieklam, odrazu mi lepiej, a wychodziłam z siebie.

Dobrze przeczytać że nie tylko mi ciężko, moze nie bede myslec o sobue jak o wyrodnej matce
 
Zozolka, wyrodna? Phi! Po prostu matka :-) Niech mi kaktus na dłoni wyrośnie jak jest na świecie matka która nie przeżywała rozterek, która mogłaby się w stu procentach poświęcić dziecku i która nie miała chwil słabości. Czasem po prostu potrzeba nam chwili oddechu, zarówno przy płaczącym kilkumiesiecznym bobasie jak i swirujacym kilkulatku. Na przykład taki poltoragodzinny spacer Bąbla z tata to dla mnie ładowanie akumulatorów, żeby przetrwać ciężkie chwile ;-)
 
reklama
dzień dobry dziewczyny :-D wasze brzuszki tez super:-D
Aktina nie martw się wszystko będzie dobrze tylko w to uwierz bo wiara czyni cuda:-D:-D
Ja dziś do lekarza na 14 mam ale to tylko wywiad będzie wiec niczego specjalnego się nie spodziewam ale musze się przygodowac bo az tak super to medycznego angielskiego nie znam a ja zawsze wole być przygotowana zwłaszcza ze miałam sepse 3lata temu i 5lat temu operache na woreczek zolciowy. Wiem tyle ze zalozy mi ksiazke ciężarnej u nas takie duuze sa:-) lece robic obiadek i prysznic i lece u nas upaly ponad 30stopni:-D:-D miłego dzionka:-D




 
Do góry