reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Gosia swietny brzuszek i w tej spodnicy super wygladasz.

Aulyia olciastrzelce dajecie mi nadzieje ze mozna miec to co sie marzy :):)

Dzisiaj na usg tez b. Szybko poszlo pani doktor stwierdzila ze puls dopiero po 16 tyg bada bo ma taki sprzet a nie inny. Widzialam glowke tlow i dluuuugie nogi. Wszystko sie caly czas ruszalo. Mialam wrazenie ze juz widze wielki nochal (oboje z mezem jestesmy badzo dlugonosy)
Znowu zmienila mi sie data porodu. Tym razen na 13 styczen. Jezeli cc zrobia mi dokladnie 2 tyg przed terminem porodu to jeszcze w grudniu urodze czego sobie bardzo zycze.

Do dziewczyn po zaplanowanyvh cc mialyscie rowno 2 tyg przed TP czy bylo to ruchome?
 
reklama
Wciskam się do was tylko na chwilke zeby nie psuc nastroju, dzisiaj po usg nic nowego, kosci nosowej nadal brak, czekamy na wyniki pappa i doktorka mówiła zee co by nie wyszło to i tak będą mi zalecać amnio i żebym się nad nią zastanowiła.
 
Gosia25 - super brzusio :-)

AlfaBeta - mam nadzieję, że odetchnęłaś po tym usg :-) Co do cc to nie pomogę, bo rodziłam sn...

auliya - czyli potwierdziła dziewuchę? :-) ale zazdroszczę!!! super będzie Ala :tak:

olciastrzelce - no czegoś takiego to niedoświadczyłam, kurcze uważaj na siebie i koniecznie zrób morfologię! Pewnie anemia jak nic... mi teraz już co miesiąc i morfologię i krew bada ginka - raz tylko się zdarzyło, że nie musiałam - to była druga wizyta - a od tego czasu już co miesiąc mam badania kompleksowo.
 
aktina a kiedy masz mieć wynik pappa? Wiesz, może warto jednak zorbić amnio - da Ci 100% pewność - skoro lekarz Cię już tak namawia... a ewentualnie podał kiedy będzie można to zrobić, albo gdzie?
 
Hej dziewczyny. U mnie teraz dużo się dzieje. Sprzedajemy mieszkanie i jednocześnie kupujemy drugie. Żal mi się rozstawać z tym naszym małym mieszkaniem. Dużo kasy, czasu i miłości w nie wlozylismy, ale tak już to jest. Wybraliśmy dużo większe ale z rynku wtórnego i jak sobie pomyślę że czeka nas jeszcze remont to włos się jeży na głowie.

Jutro idę morfologię i mocz zrobić. A za tydzień wizyta, ale zwykła. Połówkowe 17 lipca dopiero. U mnie dużo badań zawsze lekarka zleca. Dziwię się że na NFZ i tak zróżnicowane te badania są. Morfologię mam co miesiąc, mocz też, a inne to różnie. Teraz zapytam w laboratorium co mi zleciła, jak nie będzie żelaza, magnezu, tokso i tarczycy to dopłacę i też zrobię kontrolnie.

atkina - mocno przytulam maleństwo i Ciebie i wierzę, że wszystko będzie dobrze!
 
AlfaBeta jamialam cc na ooczatku 37tc, sterydy podawane w 30tc, w razue hakby trzeba było, teraz tez bedzie tak, tylko cc chyba poznuej bo babel jest młodszy jak wynika z om, termin mam na 11.12 z om a wg usg 10.12, a we wczesniejszej ciazy bylo odwrotnie, tydzien w druga stronę, uwaza sie ze koniec 37tc to ciąża donoszona.
Olciastrzelce jak tez czuje sie strasznie osłabiona, ale nie mdleje, koniecznie badania porob.


Mam pytanie do mam co maja w domu małe bąbelki, jak dajecie radę, bo ja czuje ze coraz mniej sobie radzę, to zmeczenie i osłabienie mnie wykończa.
 
Ostatnia edycja:
Zzolka ja nie daje rady w ogóle...mam 5 latka w domu. Tylko pobawić się i nic innego...moja mama weźmie go na tydzień w sierpniu, Teściowa nie ma co gadać. Popołudniami padam na ryj...czasem.myślę że jestem.zła matka :-(
 
Pigula widze ze nie tylko ja tak myślę, moja dwulatka potrzebuje energicznych zabaw, a ja niestety, nawet na ziemi z nia nie posiedzę, na to jak sie kładę reaguje płaczem, jakby mi się coś zaraz stać miało krzyczy ,,mamo nie,,.
 
Dorzucam i swój brzuszek ;)
2015-06-29_18.17.45.jpg

U mnie urwanie głowy... Kupiliśmy w końcu dom,który wpadł nam w oko juz w tamtym roku i nie mam teraz czasu na nic... Zdążę przeczytać co piszecie i juz musze latać po sklepach itd :|
 

Załączniki

  • 2015-06-29_18.17.45.jpg
    2015-06-29_18.17.45.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
U mnie tez kiepsko z bawieniem dziecka. Cale szczescie ze ma rok i spi dwa razy dziennie to klade sie razem z nim. Dzieki tym drzemka funkcjonuje jako tako.
 
Do góry