reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dzięki dziewczyny!!! :-) do dzieci mój Filek jest cudny tylko taki głupi że czasem aż boli ;-) dziś zdecydowanie lepiej. Włączę pralkę i następne kartony zapewniam. Dostałam telefon z domu że montuja wc i umywalki. Siły nagle na mnie wstąpiły ;-)
Czekam już na wizytę w poniedziałek. Ustali mi nast usg :-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady ja tez wole naturalnie ale boje się o wzrok zobaczymy co powie lekarz jutro tylko szkoda bo to bez usg:baffled: Widze ze nie tylko ja mam pokrecona rodzinke moja tesciowa jest wporzadku bardzo pomocna i sympatyczna mamy super kontakt ale moje siostry to porazka jakas mam 3 siostry i 2 braci i z zadnym nie rozmawiam strasznie zazdrosni i zawistni sa a jakie ploty robia to mozg az paruje ale coz rodziny się nie wybiera:baffled: jeszcze w miare było jak mamusia moja kochana zyla to jakos to się kleilo ale po jej śmierci 3 lata temu to już masakra najlepiej się odciąć i mieć w nosie :-) Ja mam ostatnio bezsenne noce mój maz tak chrapie ze musze na dol do salonu schodzić a i tak go slychac przy zamkniętych drzwiach:eek: i nie ważne w jakiej pozycji spi ale mam nadzieje ze przejdzie bo zawsze jak usypialam pierwsza to mnie nie budzil chrapaniem a teraz od 5nocy się budze i pare h nie mogę zasnąć wiec w dzień pol zywa chodze:baffled: ale będzie lepiej. U nas straszne upaly po 30stopni ale ja lubie nie przeszkadza mi to :-D sprobuje i ja dorzucić zdjecie brzuszka jak mi się uda miłego dnia i 3mam kciuk za te co maja wizyty :-D





 
a o to i mój brzuszek 16tydzien:-D IMG_1033.jpg


IMG_1047.jpg
proszę dorzucam drugie robione dzisiaj:-D
 

Załączniki

  • IMG_1033.jpg
    IMG_1033.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 50
  • IMG_1047.jpg
    IMG_1047.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Gosia25 nie widzę zdjęcia :( i też mam problemy ze spaniem w nocy :( budzę się ostatnio około 5 i oczy jak pięciozłotówki, doleżę do 7 i dramat cały dzień...

brzusie pozostałych wspaniałe :)

Jeśli chodzi o rodzinne przejścia u nas na celowniku jest mój teść - jest po rozwodzie z mają mojego D. i generalnie od tamtej pory ma wszystko gdzieś, zwłaszcza swoich synów. Wczoraj widzieliśmy się pierwszy raz od około roku na imprezie rodzinnej z babcią i dziadkiem i był tam też teść. Wszyscy oczywiście już wiedzieli o ciąży, ale nie padło nawet słowo "gratuluję". Zapytali tylko czy pracuję, a jak odpowiedziałam, że nie bo takie są zalecenia lekarzy to padły teksty w stylu, że jakie to pokolenie jest słabe i kiedyś to kobiety do samego porodu pracowały i ledwie urodziły i wracały pracować. Nawet nie chciało mi się wchodzić w szczegóły, że leżałam wcześniej w szpitalu. Teść generalnie w stosunku do mojego D i mojego szwagra (młodszy brat D.) zachowywał się jak gdyby nigdy nic. A nie odzywamy się z nim w sumie od czasu, gdy wezwał brata mojego D. do sądu, żeby odebrać mu alimenty... Człowiek jest po prostu podły i chamski, a rodzina go obchodzi tyle o ile ma z tego korzyści... Nie pytajcie po co tam poszliśmy... Po prostu nie chcieliśmy robić przykrości dziadkom, ale więcej takich wizyt w ciąży nie przewiduję bo psychicznie to nie na moje nerwy.

Rzeczywiście sporo chłopców u forumowiczek. Wśród moich koleżanek z kolei są same dziewczynki. Śmiałam się do mojego D., że jak nasz bąbelek już podrośnie i będziemy się spotykać z tymi znajomymi to ich córki będą naszego młodego w sukienki chciały przebierać ;D
 
6 miesięcy? Cholera, a miałam nadzieję, że na obronę mgr będę miała brzuch, żeby złamać komisję :-D:-D eh.. to będę go mocno wypychać.. kobieta musi sobie jakoś radzić..:-p
 
Cześć dziewczęta.

Witam po przerwie! :-) Piękne macie brzuszki! :-)
W pt. byłam na wizycie i wiecie co mi lekarz powiedział? Że jestem najzdrowszą jego pacjentką, że ciąża rozwija się prawidłowo i zdrowo rośniemy! :-)Już zapisałam się na USG połówkowe na 6 sierpnia :-)

olciastrzelce dostałam jedną wiadomość (tą drugą jak mniemam), dziękuję. Nie mogłam odpisać bo mi się wiadomości nie wysyłały :-( W ogóle BB ostatnio bardzo mi szwankuje. Nie pokazują się moje posty, albo forum się nie otwiera. Bez sensu.
 
...
Juz tutaj pisano ze tu na grudniowkach jak chce sie jedno to dostaje drugie i mysle ze u mnie tez tak bedzie.

Dzisiaj usg usg usg usg ! :):):) moze w koncu zbada ten puls.
Trzymam kciuki za USG.
Ja po wizycie u mnie póki co ok. Ala nadal jest Alą i wszystko wygląda dobrze. ma już ponad 10cm +nóżki.
Jest słodka niesamowicie i wierci się strasznie tylko jeszcze jej nie czuję.

Alfabeta ja się nie zgadzam ja chcę dziewczynkę i wygląda na to że będzie z nami Ala. Proszę nie zapeszaj!!:-D
 
reklama
traktorzystka ja tez miałam ostatnio problemy z wiadomosciami i suwaczkiem na bb ale juz jest na szczescie ok :)
ja to w sumie po cichutku marze o dziewczynce ale to jest pierwsze to i chlopczyk byłby super:)
Wiecie co ja ostatnio ciagle mam wrazenie ze zrobie kilka krokow i jestem zmeczona a dzisiaj to juz przeszlam sama siebie.
Poszlam z mezem na zakupy i w pewnym momencie powiedzialam mu zeby mi wzial moja torebke bo jest mi za ciezka..i chwile potem zrobilo mi sie dziwnie slabo i nawet nie wiem kiedy polozyl mnie na ziemie... nieprzytomna :/ nie wiem niby wyniki w normie byly ostatnio ale jak na poczatki ciazy to chyba nie za dobrze. ja zawsze myslalam ze takie rzeczy tylko pod koniec sie zdarzaja. Chyba musze sobie jeszcze sprawdzic poziom zelaza bo juz kiedys mialam anemie. Wam lekarz na kazda wizyte zleca badanie krwi i moczu czy tylko co jakis czas? ja ostatnio mialam i jedno i drugie a teraz tylko mocz i nie wiem czy nie powinno byc tez krwi zawsze

Alfabeta daj znac po wizycie :) tym pulsem sie tak nie martw napewno jest ok jak nic nie mowi :)
Traktorzystka to tylko sie cieszyc z wizyty:) kurcze mi do połówkowego jeszcze daleko
Gosia25 ło matko czegoś ty się najadła kobieto? :) super :)
 
Do góry