reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

OlaSzy no wyglądasz jakbyś się trochę bardziej najadla ;-) to pewnie kwestia chwili i Ci brzusio wypchnie ;-)
Ja się pochwalę trochę później. Pies już czeka na spacer:-/
Walczę u mojego małego z jakąś jelitowka. Biegunki ja i bóle brzuszka :-( nawet do kina nie chce iść na Minionki to musi się źle czuć :-(
Ja nie czuje jeszcze ruchów. Czasami coś mi tam bulgocze ale czekam już na te wyraźne :-)
Sami faceci w grudniu się rodzą ;-)
Ja juz pakuje kartony, mieszkanie już za 1,5 miesiąca wynajmujemy. Leci szybko to wszystko...
 
reklama
No dziewczyny - Wy to takie szczupaczki jesteście :biggrin2:
Ja mam zdecydowanie więcej tłuszczyku, ale też brzuch większy, bo to drugie... Przed ciążą brzuch mi nie wychodził poza obręb spodni :-D a teraz proszę spojrzeć - wielki brzuchal przede mną :-)ale czekałam na niego tyle, że teraz się tylko cieszę :tak::tak:

połowa 15tc - prawie 16tc
16tc.jpg

dziś zaczynam 18tc
17tc Kosma.jpg
 

Załączniki

  • 16tc.jpg
    16tc.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 45
  • 17tc Kosma.jpg
    17tc Kosma.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 43
OlaSzy dziękuję :zawstydzona/y:z doświadczenia wiem, że brzuszek potrafi wyskoczyć z dnia na dzień, więc cierpliwości. Pociesz się że Twoja skóra nie będzie się musiała mocno rozciągnąć i będzie mniejsze ryzyko pojawienia się rozstępów, a po ciąży nie będziesz się musiała katować ćwiczeniami i zabiegami na wiszącą skórę na brzuszku.

Szkrabek śliczny brzuszek! To chyba fakt, że w kolejnych ciążach szybciej brzuszek widać, widzę po sobie. No i hmmm jesteśmy starsze o tych ładne parę lat. Ty o niecałe 9 ja o 10, a mam nieodparte wrażenie, że skóra 20 latki jest nieco jędrniejsza od skóry 30 latki. ;-)
 
No to juz po badaniu. Mamy dwie raczki, dwie nozki, paluszki, nosek, wargi, pelne podniebienie, serducho jak dzwon, nerki i siusiaka :-D Wszystko na miejsce, Maluch zdrowy. Szooda, ze nie dziewczynka, czekamy na Majke od 4 lat, no ale trudno. Ciesze sie że zdrowego chlopaka. Moze chociaż fajna synowa mi sie.kiedys trafi...
 
Olasz a po co sie denerwowac, za chwile zaczna sie teksty typu karmienie piersia jest naj, a mm blee, chusta jest super a nosiło blee, albo wszystko na odwrót, ;D, ja to wogole nie wdaje sie w dyskusje. Moja droga do macierzynstwa byla dluga, bolesna, uslana łzami, żadne babsko z odmiennymi pogladzmi mi tego szczescia nie odbierze! Takrze szkoda nerwów ile ludzi tyle poglądów, tego nie zmienimy.
W pierwszej ciazy myslalam tak jak ty, ale zycie zweryfikowalo moje poglady.

Nie widze brzuszka marcysi ale pozostale tak, no moj to wyglada bardzo pokaznie przy was, tylko ze ja z puszystych jestem ;p.
 
dziewczyny dziekuje za mile slowa:) no ja to faktycznie zawsze do chudzielców nalezalam ale po ciazy juz sie to pewnie zmieni. I nie ma co się porównywać bo każda z nas jest w innym wieku, w innej kondycji, część już ma za sobą ciąże a nawet kilka wiec i brzuszki mamy różne. A przy szczuplejszych osobach ponoc brzuszki pokazują się pózniej bo wbrew pozorom mają wydłużoną talię i dziecko ma więcej miejsca jeszcze na poczatku. ale pewnie jeszcze nadgonimy sporo:)
Zozzolka ja kiedyś sie tym przejmowałam ale teraz mam to w nosie. W sumie to od czasu kiedy mi szwagierka powiedziała że straciłam dziecko przez wlasna glupote bo bralam nospe a jak moge to brac jak jestem w ciąży a to dziala rozkurczowo. wg niej nospa jest na wywolanie poronienia. tyle w temacie od tego czasu nie slucham zdania innych na temat mojego dziecka czy moich decyzji. bede chciala to bede karmila piersia a nie bede chciala to dam krowiego cycka i tyle.. :)eh zawsze sie znajdzie ktos kto "dobrze" radzi albo mowi jakie to inne matki sa złe... szkoda nerwow :)

kurcze ja to sie napatrzec na te brzuszki nie moge:) nie wazne duzy czy maly chudszy czy grubszy wszystkie sa piekne i maja w srodku prawdziwy cud:) az usiadlam przed komputerem zeby poogladac bo w tel gorzej widac:) ja to nawet na ulicy jak zobacze ciezaroweczke to az sie usmiecham pod nosem :)

zauwazylam ze wiekszosc z nas chce dziewczynke:) a tu same siusiaki sie pokazuja :) to moze ja sobie pomarze o chlopcu hehe :) tak chce chłopca :) aaaa i musze sie pochwalic.. moj mężuś kupił pierwszą rzecz dla maluszka już :) pajacyka...niebieskiego hehe:) co prawda rozmiar 50 czyli chyba dla wczesniaka ale mam nadzieje ze kolorem zapeszył:) (swoja droga dziwne bo wiem ze chcialby córeczke ale kupił niebieskie hmmm)

dobra bo sie rozpisalam znow :D
Dzag82 gratuluje zdrowego dzidziusia:) mam nadzieje ze wszystkie tu beda zdrowe silne i piekne:)
 
Olciastrzelce w szoku jestem co napisałaś o nospie!!! A do szwagierki bym się chyba na Twoim miejscu nie odezwała.
Dla mnie jeśli można uniknąć łykania jakichkolwiek leków to uniknę ale wiem że żadna z nas zastanawia się nawet nad kremem czy środkiem na owady czy dziecku nie zaszkodzi a co dopiero lekami.

Przepraszam może nie jestem odpowiednią osobą do wzburzania się bo na szczęście nie mam żadnych przejść poza 3 miesiącami leżenia pod koniec drugiej ciąży.

Dziś jestem słomianą wdową bo mąż wybył na piwo. Mogę serial nadrobić lub wsłuchać się po prostu w ciszę bo chłopcy pięknie zasnęli...
 
reklama
Olciastrzelce doskonale cię rozumiem, ja tez sie nasłuchałem o karach bozych itp. Dużo by pisać, ja debili z mojego otoczenia omijam, a jest ich sporo, oni wiedzą lepiej i tyle,
 
Do góry