reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Widze ze nie tylko ja tu mam tesciowa wariatke, moja tak sie wila, jadem plula w moja strone że az się nim zadlawila, teraz jedzie na psychotropach i moja przyjaciółka chce zostać, wrrr. M tez przejzal, a prawie nas rozwiodla.


Aleszalejecie z zakupami :D
 
Olaszy, gratuluje dziewczynki :-) I przyznam, ze piekielnie zazdroszcze...
Wlos sie jezy na glowie jak czytam o Waszych "rodzinach". Od takich ludzi faktycznie lepiej trzymac sie z daleka.
Uff, ja na szczescie szal zakupow mam juz za soba, a byl wielki przy pierwszym synu ;-) Teraz z grubszych rzeczy zostal nam do kupienia fotelik samochodowy, ktory bede mogla wpiac do wozka ktory mamy.

A moze by podopisywac do listy ciezarowek płeć Dzieciaczkow? :-) Czesc z nas juz wie, czy czeia na dziewczynke czy na chlopca. Tak przegladajac posty ciezko zapamietac ilu mamy chlopcow a ile dziewczynek.. Jakby co, auliya, to ja zglaszqm chlopaka :-)
 
Ostatnia edycja:
Niestety pomysły ludzi są niedoopisania ;-) mój mały miał mononukleoze bo go zarazilam syfem z Pracy itd itd ;-) niektórzy są po prostu w epoce kamienia łupanego i bardzo im współczuję;-)
Z nicka i wpisu wnioskuje ze gdzies w szpitalu pracujesz. Pamietam jak moj lezal z mono na zakaznym i nas pielegniarka przylapala jak sie calujemy. Dostalismy ochrzan ze nie chce na mnie widziec na oddziale chorej.

Plec przyjmuje do wiadomosci i moge uzupelniac, bede tez pogrubiala wlasciwe imię jesli jest wybrane (ale to tylko na kompie bo na tabie zbyt skomplikowane przy tabeli)
 
auliya tak jestem pielęgniarką i pracuje na onkologii. Ludzie różne głupoty plotą niestety...a jak czasem słyszę koleżanki po fachu to aż wstyd.

Dziś dzień zdecydowanie zły...wszystko mnie przerosło...przeprowadzka, fakt że ze wszystkim jesteśmy sami. Moi rodzice roche pomagają ale sami mają swoich problemów na głowie dużo.
Dziś mąż jest w pracy a ja sama z synkiem i psiakiem. Strasznie mnie ten zwierz denerwuje. To roczny bokser wiec jest głupi jak but... ja sił do niego nie mam czasem. Waży już 33 kg.
Taka bezsilność mnie ogarnęła...mam straszne zmiany nastrojów.
OK dość narzekania. Jutro będzie lepiej ;)
Dobranoc:)
 
Pigula oby dzisiaj bylo lepiej. Psiaka wspolczuje przy juz niebawem dwojce dzieci taki zwierz to jak trzecie. Ja od razu mowilam absolutnie zadnych zwierzat NIC az sie moje dzieci nie wyprowadza :) a uwielbiam kotki kociaki ale teraz widze w nich tylko klopot.

Dzag a ja wszystkim zazdroszcze synow! Mam jedngo rocznego i bardzo bym chciala miec drugiego ale przeczowam corke... mi sie wydaje ze rodzenstwo tej samej plci ma latwiej tj. Podobne zainteresowania, ci sami znajomi, beda razem na xboxa zbierac :p jeden wspolny pokoj nie bedzie problemem. Tak ekonomiczniej mi sie wydaje.

Juz tutaj pisano ze tu na grudniowkach jak chce sie jedno to dostaje drugie i mysle ze u mnie tez tak bedzie.

Dzisiaj usg usg usg usg ! :):):) moze w koncu zbada ten puls.
 
reklama
Pigula co do boksera to cie nie piciesze moj m miał ponadz 10lat, glupi do końca, tylko przyjazny do dzieci.
Oby dzis poszlo wszystko w lepszym nastroju!

Zdecydowanie dużo synow w tym roku, widac to nawet na spacerze, zawsze pełno dziewczynek było,
ja juz nastawiam sie na chlopaka, choc tak naprawdę jeszcze nie wiadomo do końca, usg w piątek.
 
Do góry