reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Badanie muszę zrobić w synevo, bo z nimi ma przychodnia podpisaną umowę. Trzymajcie kciuki żeby łatwo poszło.
kordek - dzięki za namiary ale nie skorzystam-za daleko. Dam znać jak będziemy się wybierać do Parku Kras.
 
reklama
heja :) zagladalam czasem ale cisza byla to ja cicho sedzialam :)

zgadza sie moja cora juz rok skonczyla! sama nie wierze jak to szybko zlecialo. raczkuje od 5 miesiecy i do chodzenia sie w ogole nie garnie, jedynie przy meblach. ogolnie jest grzeczna, slucha sie ale ciekawska jak nie wiem :) a dawidek tez juz 4 latka skonczyl w sobote! szok norlmalnie jaki on chlopiec juz fajny :)

Asku moj syn chodzil 2 lata na Wandy i szczerze polecam! bylam bardzo zadowolona i planuje Alicje tam wcisnac od wrzesnia :)

Katoryba ciesze sie, ze Asia ma sie dobrze :) a jak synek, zwraca uwage na siostre? a clo do krwi to w labie medica na kupieckiej pracuje pani ktora jest z oddzialu dzieciecego i zawsze znajdzie zyle. tzreba dzwonic i zapytac kiedy ma dyzur w labie.

kordek a tobie jak idzie z dwojka? duzo roboty? ;)

pisalyscie o chorowaniu. u nas Alcia zlaiczyla juz 4 przeziebienia pod rzad ale odpukac od 2 miesiecy jest spokoj. Dawid nie choruje wcale. w szpitalu raz bylysmy bo zjadla gel z toalety :/ wymiotowala piana ale na szczescie nic jej sie nie stalo!!!
 
BETI ostatnio też dorwałam Julka jak ten żel pchał sobie do buzi... Ale nic mu nie było, może nie zdążył zjeść, bo szybko go znalazłam ;-) ale ładnie pachniał bryzą morską :-D
Jeśli wciśniesz małą na Wandy, to będziemy w jednej grupie :tak:
__________________
)}i{( tapatalk )}i{(
 
karolq taki zel co sie wyciska i przykleja w wc, placem wygrzebala i zjadla, zapach tropikalny. a ja dalam jej wode i wtedy zaszla reakcja i stad ta piana. jak dziecko zje jakas trucizne to nie dawac mu wody!!!

asku no ja planuje od wrzesnia dac mala do zlobka i mam nadzieje, ze sie uda na wandy!!!
 
aleście popisaly :)
długo długo nic i w końcu zaczyna hulac to forum ;)

my na szczęście zdrowi.
Luka z Iza kilka dni wolnego mieli (kilka dni ferii im zrobiliśmy od przedszkola) do tego Jacek i istny szal d* miałam :)

za to odbiliśmy sobie wczoraj wszystko :) dzieci do babek wyprawiliśmy a sami do kina.. jej, jak mi było dobrze tak się w końcu odprezyc :D i WYSPAC :D :D :D

Jaca rosnie, blisko 9kg już chyba ma, 4 zeby i super grzywe zaczesana na bok ;) lowelas mój kochany :)
turla się już jak szalony ale siadac leniuszek nie chce :)

katoryba - najczęściej nieogarniam ;p a tak na poważnie, staram się wyluzować i nie być perfekcyjna pania domu, dzieci na 1 miejscu a reszta hmmm, trochę maz się więcej przykłada ostatnio i dajemy rade ;) choć przyznam ze brak czasu na domowe obowiązki momentami mnie stresuje ;p poza tym starszaki pomagają, zwłaszcza Luki który jest normalnie zakochany w bracie, Izka tez ale czasami brak jej jeszcze wyczucia.

Asku - na Wandy? my tez tam z brzuchem podanie składaliśmy na "okolice kwietnia" - zobaczymy co z tego wyjdzie, musze się z reszta przejść tam zobaczyć jak się sprawy miewają :)

Beti - kojarze Twojego Dawidka ze zlobka :D Ciebie z ostatniego festynu tez (po dzieciach poznałam;p), choć osobiście się nie znalysmy :)
moja Izka chodzila grupe nizej niż Twój synek :)

ja o tej sali zabaw na Dabrowki nie slyszalam ale za to malz mowil mi ostatnio wlasnie o tej kolo zacisza. musze się wybrać jak mi dzieci za bardzo będą w domu fikaly bo rzut beretem mam :D

ide spac, bo już mi cala rodzina chrapie ;p
 
ejjj serio znamy sie z widzenia? ja pamietam Pania ktora po dzieci przychodzila ibyla w ciazy :) moze to ty?! ciemne wlosy i sniada karnacja? mieszkasz na zaciszu? bo my tak :)
najmlodszy tez spal u dizadkow?! ja jeszcze mojej Alci nie zostawialm na noc, ona sie budzi w nocy choc ostatnio lepiej jest :)

ja tez czasem nie ogarniam co sie dzieje w domu ale najgorzej bylo na poczatku jednak! ale fakt ze ciagle jestem zmeczona, i nie wyspana :/ o 18 to juz mnei oczy szczypia i ziewam ehhh
 
Asku - na Wandy? my tez tam z brzuchem podanie składaliśmy na "okolice kwietnia" - zobaczymy co z tego wyjdzie, musze się z reszta przejść tam zobaczyć jak się sprawy miewają :)
:tak: na Wandy ;-) to może też się spotkamy ;-) tyle, że wożę na 6:30, a odbieram ok 14:15 ;-)
Czeka ciebie teraz upierdliwe chodzenie ;-)

Powiem wam, że i ja chodzę zmęczona ;-) chyba taki okres, słońca mało, dzień jeszcze krótki ;-) wczoraj zamiast drzemki z Julem, stanęłam do prasowania ;-) dzisiaj pewnie też, by nie mieć zaległości, po pracy pełną suszarkę wyjmę :-(
 
reklama
Beti - ciemne wlosy mam i karnacje nie blada ale nie wiem czy to mnie widywalas, aczkolwiek calkiem możliwe ;)

my mieszkamy na samym początku wyszynskiego, blisko biedrony, ale czasami i tak chodzimy do tej na zacisze :) to o sale nietrudno będzie nam zahaczyć :)

a Jaca to teraz pierwszy raz poza domem nocowal, on budzi się najczęściej raz w nocy wiec sprobowalismy bo ja miałam już kompletnie baterie wyczerpane ;/ oczywiście dalam pol godzinny wykład przez telefon tacie :D (majac 7 wnukow pewnie wiedza o co kaman ale musiałam pogadać :))

Asku - no wlasnie patrzałam na str promyczka i lista rezerwowych obowiazuje do końca marca, wiec najpóźniej kolo polowy będę musiala się przejść. z jednej strony chce żeby się dostal a z drugiej, już się boje rozlaki z bablem ;/

oz kur* ledwo Jace uspilam a tu mi na korytarzu wiercic udarem zaczynają, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wściekła/y:
 
Do góry