reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Julek też raczkujący ;-) i wstający wszędzie gdzie się da :-) uwielbia jeść ;-) 10kg przekroczył w grudniu :-) zębów nadal brak ;-) od dwóch miesięcy chodzi do żłobka, a ja od grudnia do pracy ;-)

Kontakt braci rewelacyjny :-) młody za starszym wszędzie pójdzie i uwielbia rozrabiać w ich pokoju ;-) starszy ubóstwia młodszego (trochę mniej jak kumple przychodzą, wtedy wygania Julka z pokoju, młody pod drzwiami siedzi i dobija się). Starszemu wypadły dwa zęby, więc mam i szczerbola, i bezzębnego :-D

KORDEK zdrowia dla was! Paskudny teraz okres :-(

KATORYBA i ufff :-)

Fajnie byłoby rozruszać to forum!

Słyszałyście o nowej sali zabaw na Dąbrowskiego? Jak dobrze pamiętam hopsiup-klub.pl :-) ciekawi mnie ile kosztuje wejście. Muszę z Antem pójść, coś nowego ;-)

__________________
)}i{( tapatalk )}i{(
 
reklama
Na Wandy ;-)

Dziewczyny, a może grupa tajna na fejsie, he?

__________________
)}i{( tapatalk )}i{(
 
Niestety :-( ciężko dostać się, nam cudem się udało. Zgłaszałaś może w rekrutacji rok temu?

__________________
)}i{( tapatalk )}i{(
 
To teraz zgłaszaj koniecznie ;-) i nawiedzaj żłobki osobiście. Teraz czas chorób, może coś się zwolnić. Ja zgłaszam jak jeszcze w brzuchu był ;-)

__________________
)}i{( tapatalk )}i{(
 
To trzymam kciuki :-) może akurat coś wypadnie :-)

__________________
)}i{( tapatalk )}i{(
 
reklama
karolq - jak zgłosiłaś? po prostu zaniosłaś podanie czy jest normalna rekrutacja/nabór jak do przedszkoli?

Aśku - słyszałam o tej nowej sali na Dąbrowskiego, już od dawna ją obserwuję bo codziennie obok przechodzę ;) z tego co przeczytałam na fejsie to 1h- 12zł, 1,5h - 17zł. To są ceny promocyjne do końca lutego. Póki co czekam na opinie jak tam jest. Polecam za to nową salę zabaw Arek koło biedronki na zaciszu. Tydzień temu byliśmy i syn zachwycony (chciał tam spać) , dziś znowu idziemy :)
Co do grupy fejsowej - jestem chętna :)
10kg - masz co nosić ;P

Dziewczyny pobierałyście krew swoim niemowlakom? Nas to czeka za parę dni i nie wiem jak do tego podejść...

Miłego weekendu :)
 
Do góry