reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

No przesada z jego strony!!! Przeciez cc to operacja i chyba opieka jest potrzena?! Mi powiedzial ze w tamten dzien wypisal ojcu takue zwolnienie bo dziecko urodzilo sie chore i musza po lekarzach jezdzic :/ sam sie pograzyl bo to zw jest na zone a nie na dziecko :/ mam sandecki wypisal
 
reklama
karolq - Ujma
My nie prosiliśmy o zwolnienie. Małż brał ojcowski od razu.

Dziewczyny załatwiałyście już becikowe? Ktoś może poradzić jak przez to przebrnąć? Jest dużo bardziej zamotane niż 4 lata temu :/

Córa ma jakieś gorsze dni a raczej wieczory. Po kąpieli pije cyca i potem puszcza i jakby nie może złapać i się strasznie denerwuje, trzepie głową, nogami, drapie, bije i co tylko. Zmieniam pozycje, cycki, wszystko co się da. Dzisiaj na koniec ją przerzuciłam na ramię, szumiałam do ucha i puściłam dzwięk suszarki to się uspokoiła i padła. tylko chyba głodna szybciej będzie. W cycu było mleko, nie wiem może słabiej leci później niż na początku i to ją denerwuje? Może to jakaś mini kolka? Sama nie wiem co z tym dalej robić, jak jej to ułatwić...
Jeszcze pytanie o szczepienia. Czym szczepili w szpitalu Wasze dzieciaczki na wzw b? i jak teraz lecicie ze szczepieniami?
pozdro.
 
Katoryba ujma mi teraz cesarke robil. Masakra lekarz!

Co do becikowego nie pamietam. Wiem ze musisz do skarbowki isc zeby dali zaswiadczenie o dochodach i z pracy trzeba wziasc o zarobkach. A najlepiej isc do cku i tam wytlumacza. Masakra jakas.
Co do cycowania to nie pomoge
 
Katoryba idz do urzedu i tam wam dadza liste bo naprawde sporo tego :/ moj maz byl tam 5 razy!!!!!!!! A co do karmienia to sa lepsze i gorsze okresy, czasem maja dzieci takie fochy. Moze boli ja brzuch, moze chce w innej pozycji jesc. Moja czasem chodzila wieczirem bez jedzenia spac bo wlasnie zaraz jak hej cos nue podpasowalo to nerwa miala. Ale po 40 min sie budzila i jadla juz spokojne

Karolq a jak teoje corcie?
 
Ostatnia edycja:
Moj mezu 4 razy sie cofal eh.

Beti moje male ok zuza zaczela strasznie pyskowac ale super zajmuje sie mlodsza siostra:-)
Natala akurat chora. Juz na oskrzelach cos siedzialo
 
hej Kobitki :)
widzę, że się produkcja postów rozkręciła ;)
ja jeszcze becikowego nie załatwiłam ;p Karolq a czemu z pracy zaświadczenie o zarobkach potrzebne? myślałam, że to dochody mają być za 2013r....masakra jakaś..
Beti mi to samo lekarz powiedział, że nie jestem w ciężkim stanie i żeby mąż brał urlop (pewnie to ten kozłowski), ale na szczęście ordynator wypisał
Katoryba ja szczepię tak jak 3 lata temu infanrix ipv+hib
moja córa jak miała tyle ile Twoja teraz czyli około miesiąc to też zaczęła takie cyrki odstawiać, identycznie, kombinowała, beczała itp. okazało się, że to kolki i problemy brzuszkowe związane z nietolerancją białka krowiego, teraz ma prawie 5msc i idzie to niestety w stronę skazy białkowej, ja ciągle na ścisłej beznabiałowej diecie, jak tylko przestałam jeść nabiał problem zniknął jak ręką odjął
pozdrowienia dla Was :)))
 
Kordek witaj :) no to na pewno ten lekarz, kurde ordynator wypisal a ten nie :/ sory alw to mam byc umierajaca zeby maz mial zwolnienie ?!

Kordek dokladnie od pracodawcy chodzi o skladki na ubezpieczenie ;)
 
reklama
Do góry