reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

Hej Witam Mamy 2013,:p
pomyślałam że odezwę się na waszym wątku bo wiele wcześniejszych niesyty pozamierało, a może są tu tez doświadczone mamy.
Moja mała ma 9 mc i chciała bym jej kupić buty do chodzenia. Bo już wędruje wzdłuż kanapy i dookoła kojca. Nie chciałabym dać nabić się w butelkę czy może ktoś doradzić: gdzie najlepiej kupić i ile na to trzeba kasy?
Ja bym kupila na poczatek kapcie polecam Befado sa takie fajnie powycinane na lato :-) chyba ze chcesz zaszalec to butow wybor najwiekszy w Tobi i Trafie :-)
buty od zawsze kupujemy w TRAFIE junior na ul.Pienieznego, nad Trafem dla doroslych ;-)
tu masz ich stronke mozesz przegladnac ceny Buty dla dzieci, obuwie dziecięce, trzewiki, buciki - sklep eobuwie.pl
polecam ten sklep, panie pomocne w dobraniu bucikow :-)
 
reklama
hej dziewczyny:)jak samopoczucie??
Mam pytanie,jak to jest z tym opadaniem brzucha,czy jego obniżenie zawsze swiadczy o tym ze porod nadejdzie w najblizszym czasie?? Pytam bo od kilku dni zauważyłam,ze mój brzuszek znacznie się obniżył, a to dopiero 34 tydz;/ 8 maja bylismy u gina i stwiedzil, że w najblizszych dniach nie zapowiada się abym zaczeła rodzic, ale troche niepokoi mnie to obnizanie brzucha, w koncu malutka ma jeszcze troche czasu do planowanego terminu porodu:( Dodam jeszcze, że poza tym nie zauwazylam nic innego co mogloby świadczyc o zblizajacym się porodzie.

askle a jak u ciebie?? bo miedzy naszym planowanym terminem porodu jest dzień róznicy;)
Z góry dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
 
Annazg, u mnie poki co spokoj,choc samopoczucie coraz gorsze. Caly czas sie boje ze corcia zrobi numer i przyjdzie na swiat wczesniej niz powinna.

Co do opadania brzucha,to chyba nie ma reguly. Ja w 1 ciazy codziennie patrzylam na siebie w lustrze czy ten brzuch opadl czy nie. i nic a nic nie opadl, a ja urodzilam idealnie w terminie.
 
urodziłam urodziłam, 3 maja :) Wrażenia? Z perspektywy czasu to nawet mi żal że już ten dzień porodu taki odległy, bo jak ochłonęłam i doszłam fizycznie do siebie to wiem, że to były mimo ogromnego bólu wspaniałe chwile, a już te pierwsze minuty z maleństwem...nie do opisania :) W sumie to pomimo tych krzyżowych bóli - spokojnie przeżyłabym to drugi raz, naprawdę :) No i polecam porodówkę w ZG ;) więcej opisałam w odpowiednim wątku ;) Teraz trzymam kciuki za kolejne mamusie :)
 
urodziłam urodziłam, 3 maja :) Wrażenia? Z perspektywy czasu to nawet mi żal że już ten dzień porodu taki odległy, bo jak ochłonęłam i doszłam fizycznie do siebie to wiem, że to były mimo ogromnego bólu wspaniałe chwile, a już te pierwsze minuty z maleństwem...nie do opisania :) W sumie to pomimo tych krzyżowych bóli - spokojnie przeżyłabym to drugi raz, naprawdę :) No i polecam porodówkę w ZG ;) więcej opisałam w odpowiednim wątku ;) Teraz trzymam kciuki za kolejne mamusie :)

No w koncu sie odezwalas!!:) Gratuluje małego-wielkiego cudu!!:) najwazniejsze teraz aby zdrowo sie chowal:)

Nastepna w kolejce chyba jest mysiak, a pozniej to juz chyba ja z askkle ;)
askkle jak cos to zaciskaj nogi i nie pozwol małej wyjsc wczesniej,bo mam nadzieje, ze spotkamy sie na porodowce;)

My w piatek bylismy u lekarza i niby nie zapowiada sie, zebym jakos na dniach zaczela rodzic;) Wszystko jest ok,dostalam skierowanie na KTG,takze jutro się przejde do szpitala umowic.
W sumie to juz bym mogla rodzic,bo coraz ciezej a juz praktycznie wszystko prócz wózka jest,takze tylko czekamy teraz....;)
 
hej dziewczyny:) jak samopoczucie dzis u was??pogoda do bani,siedze w domu i przegladam strony z wózkami i chyba zaraz oszaleje,tyle tego jest, ze niewiadomo na co sie zdecydowac;/ ogladalam w bobasie babyactive elipso i bardzo mi sie spodobal, ale anuluś troche sprowadzila mnie na ziemie i poczytalam opinie na necie to zaczynam sie grubo zastanawiac czy oby na pewno to dobry wybor;/ dac w sumie nie male pieniadze za wózek, ktory mi zadługo nie posłuzy bo sie rozleci to mało przyjemnie...ech sama juz niewiem:baffled: a do porodu niecały miesiac :-p
 
reklama
O prosze i nawet suwaczek mi sie pojawil, a juz myslalam, ze predzej urodze niz moja cierpliwosc doczeka sie momentu kiedy uda mi sie go wstawic :-p

askkle robilas juz moze KTG?? Ja mialam isc osobiscie zapisac sie,bo gdzies ktos pisal, ze aby sie tam dodzwonic to graniczy z cudem, ale postanowilam sprobowac i udalo sie od razu dodzwonic o dziwo:) ale czeka sie ok 2 tyg na wizyte ;/ ja mam na 7 czerwca
 
Ostatnia edycja:
Do góry