reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

reklama
Karmienie piersią naprawdę fantastyczne :) tez sobie w nocy nie wyobrażam szykowania,podgrzewania,wyparzania :p tym bardziej ze czasem jak mój Sebek wstanie a ja za długo piersi nie wyciągam to już jest alarm :p ale to musi być mega głodny :)

a co do wózka to my mamy TAKO WARRIOR TURBO DREAM POLECAM :) świetnie się prowadzi :)
 
Ostatnia edycja:
My jezdzimy Bebe confort Elea, do malego bagaznika wozek idealny ;-)
W gondoli mozna przewozic dziecko w samochodzie, fajna sprawa :tak:
 
kurcze, jakiś czas temu ekscytowałam się, ze mi na suwaczku odliczającym do porodu zostało 3 miesiące, 2 miesiące. A tu już teraz 3 tygodnie i 5 dni :szok: kosmos....zaczynam się stresować. Bo w sumie chciałabym mieć to za sobą, ale jak pomyślę, ze się zacznie i te torby co stoją naszykowane pójdą w ruch, ruszymy w drogę na tą porodówkę to jakoś mi słabo :-p

Hej:) jak tam u ciebie??jeszcze w dwupaku??:)pozdrawiam
 
:)Annazg A U cIEBIE który tydzien ciąży już leci?jak sie czujesz?Wyprawka już zakupiona?

a u mnie juz 33 tydzien;) blizej jak dalej konca. Jutro wlasnie idziemy do lekarza:) Mam nadzieje ze wszystko ok, bo ok tyg wstecz zlapal mnie dziwny ból z prawej strony u dolu brzucha,tak jakby mega kolka i nie moglam ani zrobic kroka ani sie polozyc,ale wzielam nospe i przeszlo;/ Od tej pory nic sie nie dzialo,malutka jak sie ruszala tak sie rusza i nic niepokojacego sie nie dzieje,a tak czuje sie w miare ok,aczkolwiek juz coraz ciezej,wczoraj to nerwa zlapalam bo cos mi spadlo a schylanie sie to juz nielada wyczyn i az się poryczalam, ze czuje sie jak paralityk,ktoremu ciezko cokolwiek kolo siebie zrobic ;p
A co do wyprawki to jestesmy mniej wiecej w polowie kompletowania,jak ma sie w domu przesadnego mezczyzne to ciezko skompletowac wszystko 2 m-ce przed porodem od a do z ;)


skorupka a to ja nie wiedzialam, ze marciami juz urodzila:) i jak tam jej wrazenia,wiesz cos wiecej?:)

A jak wy dziewczyny znosicie ciepełko na dworze?:) Bo dla mnie robi sie juz troche za gorąco,a w nd to tak mi spuchly stopy ze kostek nie widzialam,moze dlatego ze sporo pochodzilam i do tego nie za niska temp na dworze;)
Miłego dnia zycze:)pozdr
 
ANNAZG u nas zacznie sie 28 tydz ciąży wiec oprócz bolącego kręgosłupa i trudności ze spaniem to nie narzekam:)Póki co nie mam opuchnietych stóp.Wiesz ja tak czekałam na słoneczna pogode,że pochodze sobie po deptaku itp a teraz troszke pochodze i dysze jak smok.A wózek jaki macie model wybrany?My teraz remontujemy sypialnie naszą,kupujemy mebelki,żeby pomieścić rzeczy naszej malutkiej.Nam został do kupienia wózek,łóżeczko,pościel no i pielegnacyjne rzeczy dla mełej jak i dla mnie podkłady,majtki siateczkowe,koszule do karmienia.
 
Hej Witam Mamy 2013,:p
pomyślałam że odezwę się na waszym wątku bo wiele wcześniejszych niesyty pozamierało, a może są tu tez doświadczone mamy.
Moja mała ma 9 mc i chciała bym jej kupić buty do chodzenia. Bo już wędruje wzdłuż kanapy i dookoła kojca. Nie chciałabym dać nabić się w butelkę czy może ktoś doradzić: gdzie najlepiej kupić i ile na to trzeba kasy?
 
reklama
Rita84... ja mojej córci(miała skończony roczek) na lato kupowałam kapcie zetpolowskie :) chodziła całe lato.... a później dopiero inwestowałam w butki z deicmana z baren scholca lub elefantena
 
Do góry