reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2013

hej dziewczyny,mam prosbe moze mi ktoras z Was napisac gdzie w zielonej gorze sklada sie papiery o becikowe i jakie dokumenty sa do tego potrzebne??z gory dzieki za informacje:)
 
reklama
Hej :) dokumenty składa się w budynku gdzie kiedyś było CKUiP :) niedaleko więzienia :) napewno akt urodzenia dziecka i zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciąże, ja składałam w grudniu ale wiem że od stycznia coś się pozmieniało i chyba potrzebne są zaświadczenia o dochodach, ale to musisz się dowiedzieć :)
 
dziewczyny poradzcie,bo chyba zglupialam juz,lepiej zaszczepic malutka tymi platnymi czy nieplatnymi szczepionkami??nie chodzi oczywiscie o pieniadze ale o dobro dzieciatka,a mam dylemat:(jak Wy szczepilyscie swoje pociechy??
 
Ja sczepiłam zwykłym programem, jak większość mam. Ze względów finansowych. Gdybym miała jednak zdecydować się na płatne to wybrała bym 5 w 1. Z tego co się orientuje to najtaniej te szczepionki wychodziły w przychodni poles na ul. jedności. ceny szczepionek różnią się pomiędzy punktami sczepień i czasem są to znaczne różnice. Temat szcepień tez spędzał mi sen z powiek. Więc rozumiem stres.
 
My jednak zaszczepilismy mała ta płatna 6 w 1.Pani doktor troche mnie uswiadomila na temat szczepionek i taka podjelismy decyzje.Na zamenhofa koszt takiej szczepionki to 195 zł.
Tylko kurcze mała dostala od tamtej pory katarek i zastanawiam sie czy to nie po tej szczepionce:shocked2:
 
reklama
Po zaszczenieniu 6 w 1 nie ma kroku w tył (nie można wybrać innego programu) tak więc nawet jak to po szczepionce to niewiele można zrobić :( wydaje mi się jednak, że katarkowi sprzyja pogoda. Życze dużo zdrowia
 
Do góry