reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hej ho,

zdrowka dla chorujacych - teraz ten najbardziej paskudny okres sie zaczyna :/

beti - no to super ze takie rzeczy maluchom proponuja :) choc wydaje mi sie dziwne uczyc czytac dzieci ktore nie mowia plynnie ;) ale wlasnie dlatego podobaja mi sie instytucje zlobkow, mam nadzieje ze od wrzesnia i my pojdziemy

katoryba - matko jakim smutkiem powialo z twojego posta ;) ale nie dziwie sie pogoda jak dla samobojcow :/

u nas w sumie tez nic nowego, weekend spedzilismy w poznaniu odwiedzajac stare katy, pogoda byla swietna wiec mozna bylo caly dzien spacerowac. ikea tez zaliczona wiec maja miala male przemeblowanie w pokoju ;) dzis niestety mamy szczepienie...wiadomo jak je lubimy ;)
 
reklama
Witajcie:)

A ja smarkata już od trzech dni. Jeszcze tylko 4 mi zostały - tak się pocieszam:)

Beti - to super, że tak fajnie w tym żłobku. Ja ostatnio też się zainteresowałam tą metodą nauki czytania i chcę Jasia uczyć w domowym przedszkolu;)Materiały można kupić przez internet. Są też materiały do nauki matematyki. A ile będzie Was to kosztować? A jeść i pić nauczyły go panie w żłobku? Muszę przyznać, że jestem zaskoczona, bo po tej aferze z "Zaczarowaną Krainą Puchatka" jakoś zaczęłam wątpić w korzystny wpływ żłobków na dzieci.

Katoryba - jesienna deprecha dopadła? Jasiu ciągle bawi się Bolciową owieczką. Sadza na niej żołnierza i mówi "beee":)

Marzena - i jak szczepienie? Do nas dzisiaj pani dzwoniła w związku ze szczepieniem:)Jakoś tak się obawiałam, że zapomniałam o nim. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale to już u nas chyba ostatnie szczepienie, a następne dopiero w wieku 6 lat:)

Smarkate pozdro dla wszystkich:)
 
Hej ho,

Paulineczko
- wyrazy współczucia... I życzenia zdrowia dla Was, Dziewczyny! :-*
Madzioszka - powrotu do formy żołądkowej ;) a Lena woła szuka Beatki w okolicach tunelu :p
Beti - super postępy Dawidowe i fajny pomysł z tą nauką czytania ;) zawsze jakieś rozwojowe urozmaicenie dnia :)
Ja baaardzo żałuję, że Lenie nie powiodła się kariera żłobkowa :( kolejnej próby nie podejmiemy, od razu do przedszkola pójdzie. Boję się, że nie nauczę jej tych wszystkich sprawności... :(
Marzena - poszczepiennie wszystko OK? :)
 
hehe nie no nic smutnego w poście nie było - tylko ogólniki ;)

zawalka - a tak się opierałaś żeby jej nie zabierał ;P mogłaś jeszcze osła zabrać ;)

ja też ubolewam nad nieżłobkowaniem młodego, bo chciałam go dać no ale życie napisało co innego.
Jednak dzieci bardzo dużo korzystają na długich kontaktach z równieśnikami.

A ta metoda super z tego co widzę. Chyba też zacznę się tym interesować :) zawalka - może zorganizujemy nauczanie w parach? ciekawa jestem czy chłopaki potrafiliby się skupić na tym chociaż 1min. ;)
 
Katoryba - wystarczy 10 sekund po trzy razy dziennie. Chyba dadzą radę:)

Izuniek - a już myślałam, że ktoś nowy dołączył, a to taka zmiana avatarka:)

Skorupka84 - ja też chodziłam do SR przy szpitalu i bardzo jestem zadowolona, głównie dlatego, że później wiesz gdzie co jest i mniej straszne to wszystko:)
 
skorupka nas tu duzo chodzilo. teraz pani kasia sadurska tem ma SR i zajecia na nfz. a ona wczesniej w szpitalu wlansie miala zajecia.

izuniek spokojnie na pewno sie wszystkiego nauczy:) jeszcze ma duuuzo czasu hehe nie mieliscie innego wyjscia bo mala chorowala strasznie wiec dobrze zobiliscie!!! a jak tam u was picie z kubka i jedzenie samodzilne?

zawalka no wlasnie w zlobu sie nauczyl, w domu cos tam sam probowal a od 2 tyg normalnie w domu i w zlobku sam zajada i bierze picie w kubku i pije ladnie. a amten zlobek z wroclawia hmmm makabra. ja mam tam zaufanie, wiele razy podgladalam przez szybke dzieci i panie jak nie widzialy i nie mam zastrzezen:) a co do ceny metody doaman to poprostu panie wychowawczynie korzystaja z tej metody i teraz przyla pora na ansze szkraby:)
 
skorupka - i ja chodzilam i tez polecam

izuniek - wszystko ok, nawet dala sie osluchac ;) wagowo mamy 10,5! szok ;) a zmierzyc zapomnielismy ;) ale niestety w grudniu nastepne wiec sie nadrobi zaleglosci

zawalka, katoryba - to moze wam maje podrzuce do tego mini zlobka ;) chyba ze popoludniami chcecie to organizowac :p zawsze dziewczynki maja przydomki "prymusek" to moze maja bedzie dawac przyklad chlopakom jak sie skupic :p
 
reklama
Do góry