reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witamy;)

Izuniek i jak tam Lenka? Apetyt już ma? mam nadzieję, że już wszystko jest ok;)

agi życzę aby się nic nie rozwinęło u Filipka;) no to teraz musi sobie dojeść to jak nie chciał wcześniej jeść;) Mooja też co chwile tylko krzyczy am i am a dużo je... ostatnio coś dopadło ją na mleko i chętnie to by cały czas jadła;/

Normalnie nie mogę siedzieć przed laptopem, bo zaraz Roksa krzyczy, że chce piosenki.. Nic nie mogę zrobić;/ Teraz to samo...
Trzeba zaglądać jak ona śpi;)

Miłego pochmurnego dnia;)
 
reklama
vii głowa do góry, przy takiej pogodzie i wariującym dzieciaczku wszystkie mamy dość a Ty z racji brzucholka masz jeeeeszcze ciężej więc kiepski humor zrozumiały:) ale jeeeszcze troszeczkę i będzie wielka radość:)

paulineczka dzieki za zyczonka:) ja przy malym to do kompa nie mam co siadac juz od daaaawna bo od razu leci i trzaska w klawisze, a wieczorami kompa okupuje mezus....no ale na szczescie jest jeszcze praca :D
 
Ostatnia edycja:
Hej ho przy poniedziałku,

noc z piątku na sobotę była spokojna, obudziła się z temp 37,4 a do popołudnia było już normalnie, ale piękny dzien przesiedzialyśmy w czterech ścianach. Apetytowe fochy trwają, ale to genetyczne chyba, po tatusiu :p
Ja za to się lekko zatrulam salatką i w nocy leciałam do wc, dziś już OK, ale brzuch mam nadęty i mi humorzaście źle.
Marttini - dasz radę ;) Cmoki!
Siw@ - gratki zębuszkowe dla Wojcia! :)
Anias - ale że jak uczycie się chodzić? :p
Agi_24 - jak ja Wam zazdroszczę takiego glodomora obiadowego!!! :) Kaszel niech idzie sio!
Vii - łączę się w trudnościach w reagowaniu na nerwy! i popłakać mogę też z Tobą ;) (nuda życia chyba mnie dobija na jesień)...
 
Witajcie;)

Co tu taka cisza?

My obie z Roksą chore;( Pospałam w nocy tylko 2 godziny.. Roksa ma tak nosek zapchany, że spała z buźką otwartą i ciężko oddychała.. a miało być szczepienie w tym tygodniu i nic z tego..

Jeszcze dostałam telefon od mamy, że mój wujek zmarł i w czwartek pogrzeb.. ;/ i teraz nie mam z kim Roksy zostawić;/ heh.. bo ona chora.. No, ale mój Ł. może coś będzie kombinował aby zostać w domu..

Miłego dnia;)
 
Bry,
Widzę, że ja się odezwałam to resztę wywiało;p

Izuniek dobrze, że Lancia lepiej:) Betka to gdzie nie zobaczy zielony wózek woła Lela! Lela:)

Paulineczka podwójne współczucie, śmierć nigdy nie jest przyjemna. Rokance zdrowia życzę! całusek dla niej!

Elusia mam nadzieje się wypakowała już.

Powiedzcie mi czy Wy też macie jakieś rewolucje żoładkowe? ja najpierw myślałam że mi się wyprowadzi w sobotę miałam 38,8 o teraz wspomagam się kroplami żołądkowymi. Betka i W też mieli podobnie. Coś zwisa w powietrzu?

Buziaki laseczki i laski:)
 
u nas w domu byla grypa zoladkowa ydzien temu. ja najpeir wymiotowalam jeden dzien a kilka dni mnie gniotlo w brzuchu a po 2 dniach dostal A. ataku obustronnego. D. zostal oszczedzony:)
 
z nowosci u nas w zlobku to dzis bylo zebranie i panie wychowawczynie mowily o tym, ze grupa dawidka i filipka od listopada bedzie sie uczyc czytac metoda domana:) ale jestem podekscytowana! zobaczcie sobie co to i jakie sa efekty:
Nauka czytania wg Glenna Domana - szkolatalentow.com - YouTube

Czytanie metodą Domana . Pola prawie 21 miesięcy - YouTube

a tak ogolnie to jestem mega zadowolona ze zlobka, same plusy widze:) na przyklad ostatnio mlody przyszedl do domu i mi pokazuje dwa palce i mowi "dwa", ze ma dwa latka:) do tego sam juz umie jesc i pije sam z kubka bez rozlewania! nauczyl sie tez nowych ruchow tanacznych i lepiej sie bawi z dziecmi:)
 
super - ze tak fajnie chłopacy nasi zaklimatyzowali się w żlobku - i że tyle można skorzystać::))::)

tylko szkoda...że nie wszyscy mogą się tam dostać....tzn, że tak ciężko jest z miejscami do żłobków;/;/;/
 
reklama
a z promocji Tesco było mleczko Nestle Junior 350g za połowę ceny coś ok. 7,50zł.


Wszystkim chorym zdrówka!!
ostatnio nic nie ogarniam. jakaś jestem przez ta pogodę opóźniona we wszystkim. u nas dobrze, zdrowi, a to najważniejsze:)


Pozdrawiam Was wszystkie:)
 
Do góry