reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

jupiii!
mam chwilkę...
zawalka- ta metoda też nam sie podoba( Domana i trochę z Montessori) i coś będziemy robic w tym kierunku a w tą sobote jest dzień Otwarty żłobka na ul. Wojska Polskiego (bose stópki) my idziemy sobie zobaczyc...

chorym- zdrówka życzę
niejedzących dzieci- aby apetytu nabrały :)
No i od siebie dodam, że ja Lilki dawałam i daje tylko wode(nałeczowianke bądz Ustronianka) a my bez żadnego mleka :-D

pozdrawiam ten piękny dzień:tak:
 
reklama
agi ja to mam zwykłe czarne kalosze.. chodź ich nie noszę.. heh.. i co to mogły być za kalosze, że jesteś na nie stara? hehe..

Izuniek
Roksa też zlizuje tylko masło z bułki weźmie gryza i koniec jedzenia bułeczki.. ;d
 
Witajcie:)
No i pogoda nam się poprawiła - na szczęście, bo już tak zdołowana chodziłam. Przez dwa dni nie wychodziłam z domu tylko mąż z dzieckiem śmigał.

Agi_24- ja ostatnio przymierzałam takie ocieplane kalosze z myślą o szaleństwie śniegowym, ale się w końcu nie zdecydowałam, bo może nie będzie takiej zimy z prawdziwego zdarzenia. Ale takie zwykłe kalosze chyba warto było by mieć - jak przyjdzie za Jaśkiem po kałużach ganiać:)

Dziewczyny pamiętam, że pisałyście coś kiedyś o pościeli z firmy "Świt". Jaka ona jest gatunkowo, bo dosyć tania.
 
ja właśnie ostatnio kupiłam kołderkę i podusię dla małej. za 36 zł. jak na razie jest ok. jak za tą cenę, myślę, że całkiem dobra. znam kilka osób, które dla siebie kupiły i były bardzo zadowolone.
 
ufff ale miałam czytania :)
tylko właśnie nie pamiętam co to ja miałam napisać...
aaa Zajęcia rozwojowe dla dzieci od 6 do 24 miesiąca życia
może kogoś zainteresuja takie zajęcia, my będziemy chodzić, bo ja mam zawsze wyrzuty sumienia, że dziecko izoluję w domu :/
emri beti - co to za fajny żłobek ten Wasz? bo jestem pod wrażeniem!
a może słyszałyście coś gdzieś o fajnym żłobku prywatnym? wiem że martini poleca kakadu. do tych "bosych stópek" bym zajrzała, ale akurat jurto średnio mi pasuje :/
do jutra :*
 
Hej ho,

ale poranek, tak biało :D

Sallis - zajęcia pewnie super, ale... ja znów na godzinę muszę ponarzekać :p Może i bym jakoś autobusem dojechała, ale moja Panna po 12 łaskawie idzie spać... Jeśli jej nie położę - będzie szał. My znów rezygnujemy :( Wychodzi na to, że ja izoluję dziecię :p
 
reklama
Do góry