reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Doby!
Jeny do czego to doszło, żeby wywoływać do tablicy:)

Jakoś nie mam weny na komputer, nawet jak osiądę to chwila i wyłączam. Jak postanowicie mnie wywalić zrozumiem ;p
U nas? hmm
Cały tydzień siedziałam w domu miałam urlop. Zajmowałam się B. bp W wyjechał na cały tydzień na szkolenia ale dziś wraca:) Betka anioł grzeczna czasem coś powie słodycz sama odzwyczaiłam się od siedzenia z nią. Ale ten tydzień zleciał nie wiem kiedy nie zdążyłam poodwiedzać wszystkich których chciałam. No ale dobę i to:) Tak to młoda ma katar i wczoraj miała mega biegunkę ale dziś wygląda ok jedna rzadka kupa się zdarzyła.
Obstawiam zębole bo co innego?

Chodzącym gratuluję:) Będzie teraz etap biegu za malcem;p;p

Elusi życzę szybkiego rozwiązania:)

Pozostałym buziaczki.
 
ejjj co tak tu pusto????

Izuś - oby młodej nic nie było, teraz wiadomo - może być "wszystko" - zdrówka!!!

co u nas?ja żyję w jakimś niedoczasie, na wszystko go brak, a jeszcze chcę tysiąc srok za ogon!
jeszcze z chłopem mym się posprztykałam i chodzę jak bomba zegarowa...wyjeżdża sobie, ja wiem, że musi - ale nerw mnie bierze, bo teraz naprawdę u mnie jakiś kryzys macierzyński;/
 
martini tule!idz do swojego męzula i daj mu buziaka na zgode!

izuniek u nas tez goraczki w nocy zębowe :( paszcze spuchnieta bidy z tymi zębami

elusl ja córke 2 tyg równo przeterminowałam ;) za to syn co do dnia skrupulatnie wyszedł ;)
 
marttini-znam ból wyjazdów mężucha:) cóż powiem tylko tyle napewno będzie ich więcej i musisz uzbroić się w duże pokłady cierpliwości:) pozytywn fluidy przesyłam;)

wrócliliśmy z bardzo intensywnego weekendu-powiem tak uczymy się chodzić:)

pozdrawiam i miłego wieczorku życzę:)
 
reklama
hej,

czytam, czytam ale cos z odpisywaniem ciężko :D trzeba się jakoś ogranąć:)

my po weekendzie we Wrocławiu ). Mały coś znowu kaszle, ciekawe czy dotrwa w przedszkolu do piątku :D nocki średnie bo coś popłakuje, jęczy,marudzi no ale wszytskie trójki wyszł w połowie więc moze to od tego. W ostatnioch tygodniach F. jadł po 3-4 lyzeczki posilkow a teraz-buźka mu sie nei zamyka ciagle am i am, je po 3 obiady dziennie-jakas masakra :D nie nadazamy go karmic :)

życze milego dnia-mimo okropnej i dołującej pogody.
 
Ostatnia edycja:
Do góry