reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

emri pytam o te smarki bo on w piatek straszny mial katar i taki gesty wiec sam nie wyplywal. w domu to mu co godzine srednio frida jechalam:)

sluchajcie kochane chce w koncu kupic mlodemy kolderka, planuje u tej zielonogorskiej firmy swit. tylko zastanawiam sie czy wybrac te 90/120 czy te wieksza?
 
reklama
Juhu,
Beti - ja w sobotę kupowałam paputki na szybko, bo do tej pory od kiedy wyrósł z pozimowego rozmiaru nie kupowałam ale na wyjazd potrzebowałam i przed wyjazdem w trasę podjechaliśmy do tesco i kupiłam "na słomkę" paputki w ccc. Coś takiego: Buciki rozm 20 (2661327890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko inny motyw, kurcze nie wiem jaka firma za 24,99 fajne są. Wcześniej miał viggami SMERFUŚ OBUWIE ZAMIENNE VI-GGA-MI R.25 (2666494589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo fajne a jeszcze wcześniej te co teraz ma tylko inny kolor.
Z piżamkami nie pomogę bo my ten sam rozmiar mamy.
Fajnie, że nasze chłopaki razem w grupie łobuzują :) z funflem zawsze raźniej ;)
Kołderkę też brałam ze świtu. Mam tą mniejszą i bardzo rzadko używam, bo raczej w śpiworek młodego pakuję i kocykiem przykrywam a jak już to i tak ją w poprzek kładę i podwijam brzegi pod materac żeby sienie rozkopał. Myślę, że ta większa to za duża chyba do normalnego łóżeczka 120/60.

emri - a jak taką kartę rabatową zdobyć?
a do chlebkowania zachęcam mocno :)

Madzioszka - oj odwykłaś od dzieciowania ;P kubeczki są fajowe bo widać przez nie co w nich jest :)
Tak mi się wydaje, że o to chodzi ale może coś innego dzieciaki w nich kręci ;)

My powyjazdowo. Bolcio super podróże znosi - megagrzeczny, ogląda widoczki, nazywa co widzi - kupa śmiechu i radości. Mamy nowe słowa: Asia, Maja, Kzisiu, Ula (Ola), Ania, Tetinia (Terenia), gaga (Jaga, rara (lew), gwiazda), dziwka (drzewka), tit (tir), bibi (busik), bambu (bim bom), tatita (pielusia, taksówka), mamuma (mamusia), tatu (tatuś), Bobo (Bolo), cip (pić), upa (opa), hop, pa-a (para), tika (piłka). Tyle co zapamiętałam.
Lece do wyra bo padam - totalnie niewyspana jestem...
 
Ostatnia edycja:
beti - no to super ze udalo sie do panstwowego, nie wiedzialam ze mozna tam tam na kilka godzin i ze tak bez problemu was szybko przyjeli, pajace ja mam 80 w ktore maja juz nie wchodzi a nigdy ich nie zalozyla ale chyba rozowe i fioletowe cie nie interesuja ;)

katoryba - ja sie zbieram do chlebkowania ;) jest to jeden z punktow na liscie rzeczy do zrobienia na wolnym :p nie bede ukrywac ze maja to moje ulubione slowo, caly weekend chwalilam bolcia wszystkim ze umie maja powiedziec ;)

a my po milym imieninowo-dniochlopakowym weekendzie znowu same na 3 dni ;) i niestety na basenie nie bylismy bo mloda ciagle rozwolnienie ma i wolalysmy nie ryzykowac ;)
 
Katoryba z takim grzecznym podróznikiem to mozna jezdzić, moj maly od urodzenia nie lubił fotelika-nawet do Sulechowa nie dało sie z nim dojechać bez 3 postojów na cyca:) teraz jest juz coraz lepiej-jakos daje rade ale kazdy wyjazd to dla mnie stres- taki uraz mi pozostał :D:D


Filip poszedl dzis do przedszkola,zobaczymy ile się tam nachodzi, w sumie to jeszcze przeziebiony no ale nie jest zle. Rano jakims cudem przespal moja pobudke i odbylo sie bez histerii i przyklejonego synka do nogi:(

pzdr
 
Ostatnia edycja:
marzena dawidke idzie na 3 godziny ale placiy za wybrany pakiet czyli 7h plus wyzywienie. ale za godzine jest tylko 1,1zl a jedzenie 3,8zl. to dotyczy pieciu dni w tyg ale jak sie dzien wczesniej zglosi, ze nie bedzie malucha to nie licza tego:) ,arzenko z ty gdzie do pracy idziesz bo sie nie chwalisz tu nic?! wiesz co ja bym nawet pozyczyla te pajace ejsli nie masz nic przeciwko? :)

agi to ty masz jeszcze jednego synka? a ile ma latek? i gdzie do przedszkola?
 
vii ja na pewno o niej nie zapomne:) jakby Hania na te hustawe wlazla to mogloby sie to zle skonczyc... dla hustawki haha

agi no przedszkole mnei zmylilo. ale powiem ci, ze ja tez ciagle mowie, ze moj chodzi do przedszkola:) jakos tak nie wiem czemu. a twoj synus widze na zdejciu slodki chlopak, wyglada na malego przystojniaka;)
 
Beti o tak słodziak straszny z niego- jak śpi :D:D:D a tak to jest okropny łobuz i rozrabiaka. 2 minut spokojnie nie posiedzi :) a tak w sumie to znaim mialam pierwsze dziecko to chiałam dwójkę. Ale teraz to mi ten jeden synek starczy na dłuuuuuuugo albo nawet na zawsze:) Także wielkie ukłony dla tych co maja >1 dziecko (te w brzuszku też) :)
 
Witamy się;)

Odnośnie kapci to pierwsze Roksa miała właśnie firmy Zetpol, a później jej brałam kapcie jak w boti pracowałam z wkładką skórzaną.. ale czas znowu wymienić na rozmiar większy;/
beti gratulacje z pracą;) a Dawidek z czasem się przystosuje do nowego otoczenia w złobku;)

Pidzamy ostanio kupowałam w tesco 2 za 30 zł bo są różne przeceny pajaców, bodów i pidżamek;)
jeszcze trzeba będzie właśnie dokupić pajace, bo z wszystkich mi wyrosła..

Coś dzisiaj Roksa cały czas brzydko mi kaszle..;/ i pewnie będzie zawitać do pani doktor jak tak będzie;/

Już Roksa wzywa;)
MIłego dnia;)
 
u nas też jakieś choróbsko się przypałętało. ja chora, dziecko zakatarzone. pierwszy raz przez to przechodzimy, więc ja ryczę jak widzę jak ona się przez sen męczy.
ech.. no ale pierwsza choroba musiała się kiedyś zjawić..:/

zdrówka dla innych chorych:)

Pozdrawiam i miłego dnia:)
 
reklama
Do góry