reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Hej ho,

dwa dni,a tyle czytania :) Fajnie!

U nas coś a la katar nadal, ale L. pozwala sobie psikać do nosa i ładnie dmucha w chusteczkę. Na noc maścią podsmarowuję nosek, żeby jej lepiej było. Nie wiem czy to zębowy czy lekko przeziębieniowy, ale nie męczy jej to i nie ma gorączki, więc jest OK ;)

Czuję się wyrodną matką, bo w temacie kapci jest mi wsio ryba jakiej są firmy (czyli z czego zrobione) ważne, że tyl jesy sztywny i L. chce w nich chodzić. Narazie nie mamy nowych, ale czas chyba coś nabyć. Musimy buty kupić, bo znów stopa urosła :/ Mam dylemat czy jeszcze adidasy kupić czy już jakieś wyższe jesienne... Poradzicie?

Jak fajnie mają mamuśki, których dzieci chcą spać w pajacach... Moja się już dawno obraziła na jakie wdzianko. Muszą być bodziak i spodnie bez stópek, a kołdra służy do przytulania ;)
Katoryba - Bolo taki ciepłolubny, że w śpiworku śpi? :) Brawo za powiększenie słownika! :D
Beti - super, że pracujesz i Dawid dostał się do żłobka :)
Madzioszka - a co to za snucie planów z moim M. było? :>
 
yvonne - zdrowka dla was!

agi - jakos znajomo mi twoj synek wyglada :)

beti - ale dupa ze mnie :/ poszukalam tych pajacy i one wszystkie 74 a teraz mloda ma 86, a 80 jakos ominela i chyba dlatego mi sie pomylilo :/ no a te to pewnie beda za male na dawidka :( sory wielkie
 
Helo:)

Beti jak tak pod ręką mam tylko jednego pajaca, reszta poszła już służyć komu innemu...ale może skorzystasz z mojego patentu, otóż Filo z pajacyków wyrastał głównie na długość nóżek, tułów był ok, ale dół za krótki. Raz to się nawet dziurka od palucha zrobiła:) No i ja te stópki poodpruwałam i zostały pajace bez stópek:) Zamiast stópek teraz są skarpetki, a pod skarpetki maść rozgrzewająca;P wiesz tak profilaktycznie:)
 
Emri Ty powinnaś mieć ksywę "profilaktycznie" ;))) śmieję sięza każdym razem z Twojego patentu :) ale ten ostatni jest dokładnie odwrotny jak u mnie - bo moja gania jak najwięcej na baso w ramach hartowania ;)
Beti ale zmiany :) super gratuluję pracy i małego żłobkowicza :)
Katoryba no to teraz już sobie z Bolciem pogadasz :) fajnie, szybkie postępy robi :)
u nas ostatnio do bani coś- noce fatalne, zęby atakują górne 4 i 3, więc podobno te najgorsze. i chyba u nas to się sprawdza.
Brak urlopu daje mi się we znaki, nie odpoczęłam w tym roku ani trochę i chodzę jak bomba zegarowa, totalny brak humoru:(
 
sallis ah te zeby... :) a bez urlopu to fakttak dziwnie:/

emri ja tez dzis posmarowalam syrki pulmex baby:) tak profilaktycznie hehe, euphorbium tez kupilam do noska! z patentu chyba nie skorzystam hehe
 
Hej, ja tak na szybko- wklejam w razie w , moze już któas wklejała Pełen wydarzeń Tydzień Bliskości | Strona Główna

Beti, gdzie tą kołderkę można kupić? muszę nabyć, bo w tamtym mieszkaniu spał pod kocykiem a tu chłodniej. Piżamki my używamy takie bez stópek i śpi na boso:) ostatnio kupiłam taką i jest rewelacyjna, choć na co dzień wolę bodziaka i spodenki jakieś do spania mu zakladać piżamka pajacyk KappAhl 86/92 (2617273682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
looo matko laski co wy z tym rozgrzewaniem, przeciez jeszcze nawet jesien sie dobrze nie zaczela :p u nas mloda tez srednio chce sie w pajace pakowac...denerwuje ja ze nie mozna tych "skarpetek" sciagnac ;) takze czesciej spi w pizamkach i na kocu bo spanie pod kocem jest przereklamowane ;) no ale pewnie na zime trzeba bedzie skombinowac jakies welurkowe pizamki...

sallis - watpie ze cie to pocieszy ale nam tez zeby daja w kosc od 2 tyg ;) luzne kupole, sen przerywany, slinienie i gryzienie. pamietaj ze teraz mozesz smialo w tyg na kawe wpadac a nie tylko w weekendy :p
 
reklama
ano my z emri z tym rozgrzewaniem to dlatego, ze nasze chlopy do zlobka chodza i tu wazna jest profilaktyka pluz domowe sposoby leczania kataru wlasnie:) emri daje jeszcze tran i syrop z cebuli:) ja tez pewnie ten tran zakupie. u nas w chacie juz chlodniej i malemu zimno na krotki bylo wiec juz pajac albo jesienna pizamka.

aestima kolderki fajne sa z firmy świt Ko
 
Do góry