reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Dzień dobry,

Oleczka następnym razem się uda:)

Witam nową mamę,

Katoryba moja wyobraźnia nie działa po co im te kubeczki przezroczyste:D skoro i tak wrzucają piasek:D:D

Beti ja kupiłam kapcie a moja mała i tak ich nie nosi:D Popatrz w ccc lub deichmanie. Dawidek będzie je nosił?

U nas zajęte latam jak w ukropie nie mam kiedy na tyłku siąść:)

Becik sie właśnie rozebrała do pieluchy i lata po mieszkaniu... słów mi czasem na nią brak:D

Miłej mam nadzieje słonecznej niedzieli!
 
reklama
madzioszka tak sie sklada, ze wlasnie potrzebujemy kapcie:) bo... maly chodzi od kilku dni do zlobka:) nie pisalam bo w zasadzie z dnia na dzien wyszlo, ze bede pracowac w szkole na pol etatu a pozniej dzien za dniem mijal i juz mi glupio bylo sie odezwac, ze pracuje:)

marzena dzieki za namiary na kapcie:) jak wyrosnie z tych co ma to sie udamy do trafa. suchaj a one jakie ceny maja mniej wiecej? widzialam ostatnio twojego lubego z mala w tesco na zakupach:)

vii i jak tam hustawka? pamietaj, ze ja juz rezerwuje jej kupno jak nie bedzie potzrebna hehe

szczesliwa a wy kiedy planujecie opuscic ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej, chłopaki poszli na spacer się usypiać wiec mam chwilę spokoju. A jutro na szczęście do pracy:D z małym już ok, chwilowo dostaje Isomil- mleko sojowe a jak skończy to znowu próba powrotu do Bebiko.

Beti ja kapcie małemu do przedszkola kupiłam firmy Zetpol, podobno w odbrych cenach można kupić w auchan na sklepie, ale najlepsze ceny są na ich stronie firmowej-opłaca się zamówić w 1 przesyłce w więcej osób bo jak 1 parę to cena jak w sklepei ok 30zł. Ale mają fajne promocję- kapcie, buty po 9-12 zł nawet. Mój synek to w domu chodzi w papciach po moich siostrzenicach- różowych no ale do przedszkola dostał granatowe:D

Miłej niedzieli wszystkim życzę, lecę się ogranąć :D
 
Helo:)

Katoryba ale narobiłaś zapachu tym chlebkiem:))) marzę, żebym sama też znalazła chęci na takie wypieki:)

Beti jak dla mnie największy wybór w Trafie, teraz właśnie kupowałam do domu, zawsze latał w skarpetach, no ale teraz mnie coś napadło i ma kapcie:) Ceny ok, jak masz kartę rabatową to jeszcze zniżka (jak coś to użyczę), za te do żłobka zapłaciłam chyba 26, a za ostatni zakup ok. 20, także spoko. Do żłoba kupiłam takie z dużymi wywietrznikami, bo nie wiem, jak u Dawidka (swoją drogą Ty chyba też nie, skoro do tej pory nie nosił), ale Filowi w takich całych krytych pocą się troszkę stópki. Filo na jutro już przygotowany, zwarty i gotowy:) Dzisiaj jak przechodził obok żłoba, to musiał chociaż przez bramkę zajrzeć:) Szaleniec! A do żłoba takie kapcie REN-BUT kapcie-wkładka skórzana r21sklep pchlitarg (2631318066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
beti - to ja bylam z nimi na zakupach, tylko zawsze im daje misje kilku produktow a ja biegam po sklepie za reszta ;) papcie w trafie 27zl takie odkryte a 21 zakryte. na allegro tez ich pelno ale w sumie z przesylka wychodzi to co w sklepie. a dawidek do zlobka tu na zaciszu? i na ile w koncu?

emri - a ile masz tam znizki? to sie usmiechne przed zimowymi ;)
 
Ostatnia edycja:
marzena Dawidek chodzi tam gdzie Filipek i nawet sa razem w grupie:) i dzieki za kapciowe info. Dawidek chodzi na trzy dni do zlobka. w tym tyg byl po 3h dziennie. peirwszy dzien poszedl i sie nawet nie obejrzal, drugi dzien juz plakal na poczatku a na tzreci dzien darl sie jak pani przyszla i pozniej poplakiwal w ciagu dnia:/ coz zobaczymy we wtorek...

emri na pewno skorzystam z karty rabatowej. dawidek idzie do zlobka we wtorek dopiero i troche sie stresuje kiedy on sie w koncu przyzwyczai:) mam w planie odebrac go dopiero po spaniu i po podwieczorku. a filipek jak sie czuje? dawidek dobrze, ma tylko ten straszny katar. czy te panie w zlobku wyciagaja dzieciom smarki? czy tylko nosek wycieraja?

ponawiam pytanie odnosnie pizamek i pajacow dla dawidka:)
 
reklama
Beti musze przejrzeć, może coś się znajdzie z tych piżamek. A czy wyciągają? Pewnie jak poprosisz to nie będzie problemu:) A tak to chyba raczej wycierają...nie wiem w sumie, ale Filo zawsze wraca z czystym nosem. A czuje się na zdecydowanie lepiej:) No właśnie mówiłam Ci, żebyś jednak przetrzymała go dla samego przyzwyczajenia...Powodzenia! A zniżki chyba z 5%, na kapciach żaden interes, ale na droższych bucikach zawsze coś, i na dole w "dorosłych" też można skorzystać.
 
Do góry