reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

marzena 49,90 zapłaciliśmy.. i były 20 rozm tylko małej nie włożyłam nogi.. więc wziełam 21 i do tego pani nam, zaproponowała wkładki.. więc jest z jakieś pół centymentra luzu, ale tak powinno być .. przynajmniej Roksie strasznie szybko noga rośnie.. kapcie wymieniam co miesiąc;/
Teraz chce żeby jej cały czas zakładać kalosze;) śmiga w nich po domu;)
 
reklama
Dobry wieczór:)


Izuniek dzięki za dzisiejszy wypad:) Becik padł jak długi:)

Martinni już po badaniach?

Zawalka ja myślę, że P. zmięknie. jak to sie mówi nie obrażając nikogo z jedynaka nie czort nie sobaka:)

Matko jedyna laski jak ja Wam po trochu zazdroszczę z tymi kaloszkami:) my chcieliśmy Becikowi kupić byliśmy nawet w kilku sklepach i nie cena nas odstraszyła tylko brak rozmiaru, były 19-21 i 27 w górę a Becik ma 23 nogę i nie mogę takich dostać. Wymietło normalnie:D będę polować aż w końcu upoluję, a może któreś z Was widziała gdzieś w sklepie takie zwykłe małe laczki w granicach rozmiaru 24-25? Chcę kupić młodej, choć wiem że powinna mieć usztywnianą piętkę ale ona butki i kapcie zdejmuje z nów i chodzi w moich kaputach to kupiłabym jej takie małe żeby miała w czym śmigać.
 
ej ja nie wiem co wy z tymi kapciami?! az czuje sie jak wyrodna matka bo moj lata bez kapci albo na boso albo w skarpetach:) ja tez jestem bezkapciowa:)

marzena mialam na mysli, ze wzrostem tyle samo maja jakos ale twoja ciezsza wrrrr.
 
Witam sie;)

Aestima zazdroszcze kokam;)

Beti ja tez z tych wyrodnych co bez kapci;) Teraz Zuza nosi ale tylko w zlobku;)

Zuza juz coraz lepiej chociaz rano ciagle placze, Dzisiaj juz kolo 14 pakowala sie do domu;)
A ja dzis podpisalam umowe;) wiec zaraz bede szla do pracy tylko papiery dostane i koniec laby;P
 
aestima - tez zazdroszcze :p

beti - ty no nie zartuj! oz to moj grubas, chyba jej jakas dietke zastosuje :p choc wujek zapowiedzial ze jak dyszke przekroczy to prezent i imprezke organizuje ;) no my wlasnie musimy sie rozejrzec za kapciami bo mloda co prawda tylko przy meblach albo za raczki ale rehabilitantka
kazala chodzic w kapciach.

karolq - to powodzenia w zorganizowaniu sie ;)

a my wlasnie sie pakujemy, jedziemy o 4:45 do sopotu na slub. majusia zostaje :( nie myslalam kiedys ze bede taka miekka i nie bede umiala zostawic dziecka, juz 2 razy sie dzis poryczalam. baby to glupie sa :p
 
Juhu,
Coś nie mogę się zmobilizować na wyskrobanie czegoś...
Ale jak już zaczęłam to może się uda :)

Całe szczęście, że mamy kaloszki po starszej kuzynce bo widzę, że problem macie ze znalezieniem :| ale i tak Bolo chodzi w nich jak paralityk i nie chce ich zakładać nawet.

Beti - Bolcio też nie ma paputków teraz. Miał 2 pary wcześniej jak zaczynał chodzić, ale od kiedy zaczęło sięciepło robić to latał na boso teraz już w skarpetach jak chłodniej. Chyba bym oszalała jakbym słuchała jego biegania "w te i nazad". Ja papcie mam ale używam albo i nie ;)

Aestima - szybkiego uporządkowania się i ogarnięcia życzę :)
pokój Miesisława śliczny. Bardzo mi się podoba ten wózeczek - Bolcio by oszalał :)
o włoskach - nam znajoma fryzjerka poradziła żeby podcinać włoski to się zagęszczą i mimo, że w miarę krótkie są to już był ścięty. I teraz też się zbieram żeby go obciąć. Zastanawiam się nad maszynką nawet ale nie wiem czy to przejdzie...

vii - gratuluję, że w końcu wybrałaś :)

karolq - widzisz, pomału i Zuza się przyzwyczai do żłobka. Będzie coraz lepiej.
i pochwal się co to za praca (tu albo tam ;))

Marzena - Majcia da radę (i babcia też) a Ty tym bardziej. Bawcie się dobrze :) no i odpocznijcie we dwójkę nad morzem ;)

A w temacie gadania - u nas ostatnio postępy duże. Zaczyna powtarzać bardzo dużo wyrazów. Zwykle to początki wyrazów, ale da się połapać o co chodzi. W ciągu ostatniego tygodnia to postęp, że ło! A i zawsze na dobranoc mu mówię kocham Cię i on też zaczął podobnie do Miesia - "koka" :) a i raz jak ja szyłam i tata poszedł po południu do piaskownicy dzwoni L. i mówi: Bolcio powiedz co mama robi? a Bolo: mama sije :) aż mi się łezka zakręciła w oku :)

Udało się naskrobać :)
Ja się męczę od kilku dni z facebookiem. Tworzę profil BoBola i idzie mi jak po grudzie :/ jakieś to takie nieintuicyjne jest. Pewnie facet to wymyślał ;)
 
Hej ;)

Widzę, że dyskusja kapciowa, my nosimy i polecam kapcie firmy Befado, można je kupić na ul.Kupieckiej na górze na przeciwko salon styl wg mężczyzny.

Marzena no najciężej jest zostawić szkraba ;) udanej imprezy życzę ;)

Aestima super Mieszko powiedział "kokam" ja mojej w kółko to wałkuje, ale ona nie chce ... Za to wczoraj miała caluśno-przytulaśny dzień i albo mnie całowała albo mojego P, aż nie mogłam ze zdziwienia bo raczej nie bardzo chce się tak przytulać i całować ;D No ale jak jużchciała to korzystaliśmy.

Katoryba co do fryzjera to jak byś powiedziała, że chcesz to pewnie jakiś fryzjer by ci małego tak ostrzygł, lecz ja nie polecam włoski dziecka w tym wieku są jeszcze zbyt delikatne najlepiej tak do ok 4 roku tylko nożyczkami strzyc. Włosy po maszynce mogą zacząć robić się sztywne i często zaczynają rosnąć do góry zamiast przylegać do główki.
 
Witam sie z rana;)

Gratuluje Bolciowi;) Zuza tez coraz wiecej mowi a najbardziej podoba mi sie jak mowi nie ma i rozklada raczki aj wycalowalabym ja wtedy;P A ogolnie mamy etap bunty przy ubieraniu;/ mam czasem ochote przywiazac mala do kaloryfera i ubrac sila;/ masakra jakas to minie?:p

Katoryba pracowac bede w konwojach:)
 
karolq ze niby co ze w konwojach? :)

katoryba gratki za postepy w mowienie, na dwa latka Bolo bedzie wyszczekany zobaczysz;)

mamusia ja tez bym chciala kokam uslyszac:)

u nas smiesznie bo nie ma pradu na jednej lini jakby:) wczoraj sie zrobilo jakies zwarcie i czekam na elektryka. a stalo sie to prawdopobobnie dlatego, ze kilka dni temu A. sie kapal i mlody wrzucil mu prostownice do wody podlaczana do pradu!!! ale na szczescie nie byla wlaczana i po doch dniach chcialam spr czy dziala i po kilku minutach uslyszalam taki huk i nie dzialala ale prad tak. dopiero po 24h cos sie zaczelo dziac. takze przestroga nie zostawiajcie, jesli macie w miare male lazienki, nic podlaczonego do pradu!!!
 
reklama
Do góry