reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie;)
Jakoś ostatnio brak czasu na wszystko... Ale już od środy będzie więcej czasu;) Jutro daje wypowiedzenie i to będzie mój ostatni dzień pracy;)
MamusiaNoesi jak dalej szukasz pracy to pewnie u mnie będą potrzebować za mnie... i moze i Tobie uda się dogadać popołudniami tak jak chciałaś;) jak oczywiście jesteś dalej zainteresowana.. bo pewnie potrzebowali by od zaraz na moje miejsce;)

Też tak na szybko dzisiaj, bo idę się szykować, bo jedziemy z Roksą do mojej mamy..
Miłego dnia;)
 
reklama
Hej ho,

nie ogarniam ostatnio :/ wybaczcie!

Bieganina u nas straszna, M. nareszcie na urlopie, ale jest tyle do zrobienia i załatwienia, że od rana mamy go tylko na kilka chwil i znów znika. Auto na przegląd właśnie poszło, oby bez niespodzianek!
Ja po trudnej nocy (przerwa od 2 do 4) obskoczyłam apteke, byłam w pracy po pieczątke do książeczki ubezp., szybko po parku się przeszłyśmy, by gołąbki nakarmić i z trudem położyłam L. spać. Głowa mi pęka, obiad to dziś zagadka, a potem czeka mnie pakowanie... Jutro do moich rodziców jedziemy, a w środowy wczesny ranek nad morze. Cieszę się, ale... Trzeba jeszcze kilka rzeczy L. kupić... Winobraniowe stragany obejrzeć :p

Znikam się położyć, póki chwila sprzyja...
Buziole!
 
Witajcie dziewczyny:)

wróciłam już na dobre. Mąż dziś pierwszy dzień do pracy po urlopie, a my z Kaloszkiem osamotnione. starałam się nadrobić to co nadrukowałyście przez te 2 tygodnie, ale strasznie ciężko. mam nadzieję, że teraz już będę na bieżąco.
Urlop udał się. przez 2 tygodnie zjechaliśmy ponad 1500 km, wiec Kalinka mały podróżnik;) Cudnie spisała się na wyjeździe. teraz już staramy się wrócić do normalnego trybu dnia. oby się bezproblemowo udało.
teraz szykujemy się do roczku. jeszcze niecałe 2 tygodnie. msza już zamówiona, więc jeśli macie ochotę wesprzeć modlitwą naszą roczną córcię to zapraszamy 22 września w parafii pw. Świętego Stanisława Kostki o godzinie 18:30.
ja w między czasie byłam też u gin i dostałam ostatecznie zielone światło na staranka o rodzeństwo dla Kalusi:)

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia:)
 
Witajcie;)
Izuniek jak ja zazdroszczę wyjazdu nad morze;) wypoczywajcie;)
Yvonne witaj po urlopie;) pewnie czas wam szybko zleciał? to powodzenia w starankach;)

Dziś pobudka przed 7 i jakoś nic mi się nie chce.. miałam się wziąć za porządne sprzątanie, ale jednak zgrubsza sobie coś tam sprzątne;) Roksanka mówi co chwile si(siku) i ciężko złapać coś do nocniczka, bo oszukuje mnie mała. I ucieka mi cały czas z niego... nie usiedzi trochę dłużej.. ale pracujemy nad tym;)

Miłego dnia;)
 
hej dziewczyny:) Przepraszam, że tu piszę, ale mam nadzieję, że Wy mi pomożecie:) Otóż szukam informacji na temat opiekuna dziennego z ulicy Ruczajowej, ponieważ zamierzam oddać tam maluszka. Może któraś z Was cos słyszała? Będę wdzięczna:) Pozdrawiam
 
heloł!
siwa gratki zebów my mamy 10 zebów plus 2 w natarciu, niestety czówki daja popalic -mam powtórke z rozrywki córka miała tak samo, jak szły to wszystkie zeby, tyłek odparzony -generalnie wesoło ;)
 
reklama
Do góry