reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Karolqa - spóźnionebuzki dla Zuzi z okazji 4m-cy:)
Izu - a dla was uściski z okazji 2giej rocznicy:) a co do pobudek....no cóż dziecię wyspane - to chce się bawić:) a co tam, mama i tata:) - kiedyś się wyśpią:):):)

my wpadlismy w wir załatwiania róznych spraw;/ wieczorem padam z dziećmi! Bartuś już obkupiony do przedszkola (nota bene - wszystko w żyrafie:):):):) naprawdę i ja polecam! a z Alcią dzisiaj idę na szczepienie - zobaczymy ile te moje dziecię urosło..

no i zimno się zrobiło;/ jak dla mnie to już jesień...
 
DziękujeMy za życzonka :-)
Vii - (kino :p domowe tv) była kolacja przy świecy z winem, które w prezencie ślubnym dostaliśmy :)
Marttini - wyspana, do za każdym razem w ciągu dnia nadrabia sen z nocy... oj, trzeba wyregulować drzemki, tylko wtedy ja znów mniej w domu porobie... Coś za coś... Jesień, oby była złota polska słoneczna!!!
 
Witajcie:)

Paula - rewelacja, Hania już w Twoich ramionach. Gratulacje!

My walczymy z ciemieniuchą. Z tymi długimi włochami Jaśka trudno to wszystko wyczesać.

Madzioszka - wybieracie się może do S-na?:)))))

Miłego dnia wszystkim:)
 
hej laseczki :)

Paula - gratulacje!!!! Haniu wszystkiego najlepszego w zyciu :*

vii - opaski czaderskie, ja dla majci conajmniej 3 chce tylko musze wybrac :) nie wiem tylko czy przed chrzcinami sie wyrobie i wybiore w twoje strony ale najwyzej beda na inne okazje :)

zawalka - jak u majci sie chyba zaczynala ciemieniuszka i ja smarowalismy oliwka i wyczesywalismy to michal tak sie wczul w wyczesywanie ze teraz mi dziecko lysieje :p

beti - jakie ty masz krzeselko do karmienia? bo jak je u ciebie widzialam to mi sie podobalo a moj brat chce na chrzciny kupic

a ja troche snieta...wczoraj zaliczylismy kolejnych gosci przez co mala pozniej szla spac i trzeba ja bylo wyciszac dlugo. dzis bylysmy chwile na spacerze ale wrocilam bo mega wieje i zimno mi bylo, moze pozniej jeszcze sprobujemy
 
reklama
Paula wszystkiego najlepszego dla Ciebie I kolejnego Hanutka na forum:)
Buziaki dla Jasia!

Marzena co to za opaski tam macie?pokażcie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry