reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Gratulacje! Moc gorących buziaków na życiowy start dla Haniusi i jej dzielnej Mamusi!!! :-* :-* :-*

Kordek - to wszystkiego najlepszego na kolejne latka hihi :-*
Zawalka - ucałuj Waszego Kawalera w czółko od cioteczki! :-*

Jesiennie, a ja czułam się dziś jak na pierwszych spacerach po urodzeniu Lenki... Ach...
 
izuniek lacze sie w cierpieniu bo nasz synus od kilku nocy o 2 pobudka i poltorej godziny czasu na zabawe:(

marzena taki mamy fotel prezesa:) poki co jest rewelacja a cena calkiem niska. tez prezent na chrzciny:) super, ze na kolkach bo u nas po calym mieszkaniu jezdzi. albo jak sie D. nudzi to go wozimy:)

KRZESEŁKO stolik do karmienia oddychająca tapicerk (1775120841) - Aukcje internetowe Allegro

paula wszystkiego naj dla was!!! mam nadzieje, ze sie czujecie dobrze:) czekamy na was z utesknieniem!!!
 
Hejo:)

Paula gratulujemy!!!! Zdrówka dla Hani!

Dla wszystkich świętujących buziaki:* Ja nie wiem, jak zaczną się pierwsze pełne urodziny naszych dzieci, to będziemy biegały z imprezy na imprezę:)

Mój kochany Filipek śpi sobie smacznie, miał dzisiaj szczepienie i dosyć ciężko je zniósł...pewnie przez to, ze był śpiący, a jakaś baba jeszcze strzykawką go zaatakowała:/ Mój kochany bidulek...a jedzonko w żłobku musi być na prawdę smaczne, bo Filo wciąga po dwa dania:)

Izuniek, Beti współczuję nocy...nawet nie chcę wracać do moich nocnych dramatów:)
 
Anulka za tą kasę to to krzesełko powinno jeszcze śpiewać i tańczyć...

Marzena to krzesełko od Beti godne polecenia, przyda Ci się teraz, bo ma funkcję spania, także możesz używać od razu. No i cena nie powoduje skoków ciśnienia:)
 
emri masz racje, za 6 stowek to krzeselko powinno samo przygotowywac posilki i karmic ;) co prawda moj brat sponsoruje ale nawet jesli by chcial wydac wiecej to moze kupic kilka fajnych rzeczy ;)

no majcia spi wiec czas poprzytulac sie do meza, obejrzec filmik i powciagac ciasteczka musli bo pachnie juz nimi od 2 godz w domu a jeszcze nie mialam czasu sprobowac ;)

dobrej nocki :*
 
reklama
Paula - gratulacje! :* dla Hanusi

Johny - brachu, to już 3 miechy! :* w czuprynkę :)

emri - no niedługo się sezon roczkowy zacznie ;) trzeba będzie kinderbale urządzać :)

I ja spadam na ciąg dalszy filmu i piwko :)
 
Do góry