reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej ho,

spóźniony serdeczny całus dla Zuzi :-* !

Poniedziałek... wrrr!!! O 3 zachciało się L. marudzić, a po wyjściu M. do pracy, czyli o 5.30 było po śnie... Walczyłam z nią do 7.40. Ona zasnęła, ja już wstałam...

Pozytywnego nastawienia na dziś i cały tydzień!
 
reklama
Vii ja należę do pierwszego US i wnioski składam na dr Piniężnego, to jest na tej głównej sali, jak wejdziesz na nią to drugie okienko od prawej strony. Na bank jakieś inne ikienko też obsługuje te wnioski, ale ja mam szczęscie zawsze w tym to załatwiać:)
 
witam poniedziałkowo:)

chyba faktycznie będę musiała spróbować spacerówki może Hania będzie wtedy więcej widzieć i nie będzie urządzać scen.
U nas nocka kiepska, małą ciągle się budziła a o 4 trzeba było dać butlę.
Tak sobie pomyślałam żeby zagęścić jej na noc mleczko kaszką tylko ile mam dać tej kaszki na 180 ml daje 6 miarek mleczka to kaszki ile?a może zamiast jednej miarki mleczka dać jedna kaszki? Jak radzicie?
 
hej lachony,

jakos brzydko sie zaczyna ten tydzien :/ a wczoraj taki ladny dzien. najpierw bylismy na spacerze z M przez 2,5 h a po poludniu pojechalismy do przylepu. M byl na paintballu z kolegami a my spacerowalysmy przez kolejne 3 h. to chyba bylo ciut za duzo wrazen dla mojego bejbiatka bo wieczorem przed spaniem rozkrzyczala sie na 15 min ale tatus uspokoil a mama potem uspila i nocka ogolnie w porzadeczku :)

kurcze widze ze dzieciaki szybko dosc do tych spacerowek sie garna. a myslalam ze chociaz czesc zimy w gondoli przejezdzimy ;) w ogole w sob na zakupach w tesco jak poszlam na dzieciecy i zobaczylam kombinezony i kurtki to sobie uswiadomilam ze juz niedlugo zima :( buuu

milego laski
 
Filo w żłobie, a ja zamiast czytać te interesujące ustawy:/ wolę tutaj być:)

Wera jak chcesz zagęścić mleko to kleikiem lepiej, ryżowy jest delikatniejszy, ponoć też łagodniejszy dla brzuszka niż kukurydziany, bo ten ostatni może zapychać. A jak nie to daj kaszkę do picia i tyle:) Mi jak czasami zostają takie resztki kaszki, ze nawet pół porcji z tego nie zostaje to dosypuję właśnie do mleka, nie wiem ile tego jest łyżka, może dwie na 210 ml i reszta mleko wg przepisu.
 
hej Babolce:))
i znów się opuściłam w pisaniu ;p ehh ja niedobra ;p
ale czytam czytam :)))
spóźnione buziaki dla wszystkich dzieciaczków z okazji mięsięcznic :***
Katoryba jak tak czytam te Twoje posty to ciarki mam, też kiedyś trafiłam do podobnej roboty tyle, że tam nie klienci a jedna współpracownica utrudniała mi życie, wytrzymałam niecałe pół roku, nie mam silnej psychiki i skończyło się kilkumiesięcznymi bólami brzucha, ale w końcu szczęśliwie udało mi się zmienić pracę więc trzymam mocno kciuki żeby było jak najlepiej dla Ciebie

co do spacerówek to my już od trzech tygodni pożegnałyśmy się z gondolą

już mi moja mała przesypiała noce tak od 20 do 5-5:30 rano a teraz przez te upały znów się budzi druga trzecia i nie chce jej się odprzestawić i znów cycki zaczęły więcej produkować i trza zacząć wszystko na nowo ;)))

miłego popołudnia :*
 
vii niezly ten domek:) Hania to ma tam u was normalnie raj:) jak mlody moj podrosnie to na pewno sie do was wybierzemy na zabawe;)

kordek tylko pozazdroscic takich nocek:) u nas roznie to bywa:/
 
Kurka wodna polskie znaki mi nie dzialaja :/

emri
- wykadzine kupilismy w Dana na Francuskiej w Polmozbycie. Bylo taniej niz w Casto. 22,41/mb czy jakos tak. Walek ma szerokosc 4m ale ucial mi na taka szerokosc i dlugosc jaka chcialam. 176zl wyszlo calosc. Aha i obszycie do tego wzielismy.

vii - z tym biciem o swoje to oczywiscie masz racje - tez to robie jak jest taka potrzeba. Ale wiem tez juz teraz, ze czesto te osoby na ktorych skupia sie caly dym sa niczemu niewinne.

kordek - wspopracownica tez mi zatruwa zycie... + klienci = koktajl molotowa :/
Oby Zuza wrocila na swoje tory :)

A my wciagamy pyszna pizze wlasnej roboty :) mniam, mniam i zaraz piwko pojdzie w ruch :) i film obejrzymy w koncu.
Dziewczyny te co juz nie karmia cycem a karmily: jak to bylo z tym odstawianiem? Bo mi teraz dopiero cos tak w cycach twardnieje i boli i kapie ciut :/ a przeciez juz ze 3 tyg nie karmie...
 
Katoryba ja robilam babcinym sposobem tetra spirytus oklad bo jakims tygodniu nic nie bylo ale na poczatku musialam masowac zeby wlasnie zapalenia nie bylo

vii to czekam na ktora wybywamy:)
 
reklama
Hej ho,

ja nie wiem co się dzieje, ale L. wariuje. Dwa dni temu obudziła się o 4, potem od 5:40 szalała, wczoraj pierwsza pobudka o 3, i od 5:30 dzień, a minionej nocy najpierw o 2 potem o 5:50... Podarowała by sobie te pierwsze wybryki :/
 
Do góry